Zobacz zdjęcia (3)
Oprawa muzyczna/śpiew i organy/ skrzypce/ śluby/rocznice/zaręczyny, Gdańsk - zdjęcie 1
Oprawa muzyczna/śpiew i organy/ skrzypce/ śluby/rocznice/zaręczyny, Gdańsk - zdjęcie 2 Oprawa muzyczna/śpiew i organy/ skrzypce/ śluby/rocznice/zaręczyny, Gdańsk - zdjęcie 3
1 / 3

Oprawa muzyczna/śpiew i organy/ skrzypce/ śluby/rocznice/zaręczyny id:49824

Gdańsk, pomorskie
(7)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
603-640...

O nas

Instrumenty:

  • gitara
  • organy
  • pianino
  • skrzypce
  • trąbka

Śpiew:

  • śpiew damski

Powierz swój Ślub profesjonalistom! Oferujemy to co robimy najlepiej - oprawę muzyczną różnych Uroczystości. Sprawimy, że Ślub wypadnie koncertowo!
Absolwentka Akademii Muzycznej, ponad 15 letnie doświadczenie, (szereg referencji i bardzo zadowolonych Zleceniobiorców /kilka smsów od Par Młodych poniżej*/ laureatka krajowych i międzynarodowych konkursów)

Oprawa muzyczna w Kościele, w plenerze, urzędzie. Śpiew, organy/pianino - możliwość dołączenia instrumentów i głosów towarzyszących (skrzypce, dodatkowy drugi wokal, trąbka, saksofon, inne).
Zagram i zaśpiewam wybrane przez Państwa utwory. Na Uroczystości w Kościele pełna obstawa Liturgiczna z odpowiedziami Liturgicznymi wraz z częściami stałymi Liturgii. Szeroki repertuar.

Działam głównie na terenie województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego.
Na Państwa życzenie mogę udostępnić, przesłać próbki nagrań, jeżeli potrzebujecie inspiracji to prześlę także listę pieśni i utworów z przykładowymi repertuarami, mogę dobrać razem z Państwem indywidualnie repertuar wg. życzeń "uszyty na miarę":)

* "Dziękujemy za cudowną oprawę muzyczną, jesteśmy zachwyceni i przeszczęśliwi" Państwo Ż......"
"Witam:) Chcieliśmy baaardzo podziękować za Pani śpiew w kościele w sobotę:) Wszyscy byli pod wrażeniem My najbardziej:) Dziękujemy i będziemy Panią polecać:) pozdrawiamy R i M"
"Serdecznie dziękujemy za przepiękną oprawę muzyczną wczorajszej uroczystości:) wszystkiego dobrego, pozdrawiamy:):)"
"Pięknie Pani zaśpiewała:) Dziękuję"
"Dzień dobry, nie było okazji w piątek ale bardzo dziękujemy za piękną oprawę muzyczną naszego ślubu! Pozdrawiamy serdecznie K i D"
"Witam, Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za piękną oprawę Mszy św. efekt przerósł nasze oczekiwania. Dziękujemy!"
"Ogromnie dziękujemy za przepiękną oprawę mszy św. Jest Pani niesamowita:) Pozdrawiamy serdecznie, R i K"
"Dzień dobry, nawet nie mieliśmy okazji się przywitać niestety. Emocje już opadły i chcielibyśmy serdecznie podziękować! Wszyscy byli zachwyceni jak pięknie Pani grała i śpiewała:) Pozdrawiamy P i P"
"Chcieliśmy z mężem bardzo Pani podziękować za sobotę. Goście byli pod wrażeniem. Piękny głos. :)"

Jeżeli chcą Państwo dołączyć do grona zadowolonych Par Młodych/ Jubilatów - Zapraszam serdecznie do kontaktu.
Jeżeli zdecydujesz się na kontakt sms proszę o informację - termin z godziną, miejscowością i Twoim mailem (do podesłania szczegółów oferty) ew. zakresem usługi (jaki dodatkowy instrument itp)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Profesjonalizm, rzetelność, konkurencyjna oferta, ciekawe aranżacje, połączenie tradycji z nowoczesnością

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ponieważ granie na Państwa ślubach jest naszą pasją, robimy to od wielu lat - potrafimy doradzić, ale też dostosować się do Państwa oczekiwań, mamy szeroki repertuar i ciągle go poszerzamy. Troszczymy się by nasza gra podkreślała ważność wydarzenia i nadawała "klimat" uroczystości -jako jedna z najważniejszych składowych - i aby wracali Państwo do tego dnia z uśmiechem. Czujemy, że spoczywa na nas odpowiedzialność Państwa dobrego startu:)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Gdy schodzimy z chóru i Goście pytają czy to my śpiewaliśmy i graliśmy, bo mieli "ciarki" na ciele i tak się podobało:)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Szczerze?- każda inspiracja i wzór do naśladowania odbiera nam to co najcenniejsze - unikatowość. Dlatego nikogo nie kopiujemy, nikogo nie podrabiamy. Oryginał to oryginał:)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (7)

Dodaj opinię
Oprawa muzyczna/śpiew i organy/ skrzypce/ śluby/rocznice/zaręczyny id:49824
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
S
Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-04-2022
Bojano
Data dodania: 16-05-2022

Oprawa super mi się podobała, małżonce i rodzinie:)
Piękny głos, który ożywił uroczystość i aż chciało się słuchać bez końca ( zwłaszcza mojej siostrze :))
Jeszcze raz dziękujemy za fachową obsługę:)
Pozdrawiamy

B
Basia
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2022
Gdańsk
Data dodania: 28-04-2022

Jestem pod wrażeniem Pani talentu! Dzięki Pani i oprawie muzycznej uroczystość która była dla nas bardzo trudna, stała się piękniejsza. Wszyscy goście było pod ogromnym wrażeniem i spora cześć osób wzięła namiary na Panią. Byliśmy bardzo wzruszeni. Z całego serca polecam! (Data która podałam jest z pogrzebu, nie ślubu)

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-01-2022
Załakowo
Data dodania: 12-01-2022

Serdecznie polecam Panią Noemi! Swoim pięknym śpiewem uświetniła ceremonię zaślubin w Kościele, wszyscy goście byli oczarowani :)

Noemi Cendal
13-03-2022

Serdecznie dziękuję - ogromnie się cieszę, że się podobało! Start udany zatem wszystkiego najlepszego dla Państwa na Nowej Drodze Życia!:))

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Gdańsk
Data dodania: 20-09-2021

Serdecznie polecam! Oprawa muzyczna na wysokim poziomie, po pierwszym kontakcie otrzymaliśmy nagrania, które utwierdziły nas w wyborze! Pomimo napotkanych trudności w kościele ceremonia wyszła naprawdę wspaniale!

Noemi Cendal
06-10-2021

Udało się sprostać oczekiwaniom Księdza mimo, że zostałam zaskoczona na "minutę" przed Ślubem (łacińskie chorały i inne). Jednak zamierzenie Księdza jak i nasze było takie, żeby było pięknie - cieszę się, że miałam w Państwa Ślubie swój udział a najbardziej z tego, że są Państwo zadowoleni! Wszystkiego co najlepsze:)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Stowięcino
Data dodania: 06-09-2021

Piękny głos! Mega talent! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nam jak i gościom bardzo się podobało. Polecamy z całego serca 🙂

Noemi Cendal
23-09-2021

Dziękuję:) Ogromną radość sprawia mi granie i śpiewanie i miło mi, że taki jest odbiór tego co mogę dać od siebie - cieszę się Państwa szczęściem! Wielu radosnych dni na Nowej Drodze Życia!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-04-2021
Pruszcz Gdański
Data dodania: 30-08-2021

Pani Noemi uświetniła uroczystość Złotego Jubileuszu moich rodziców. Anielski głos, piękna oprawa instrumentalna - pierwszy temat do rozmów wprawionych w zachwyt gości weselnych😊 - naprawdę niezapomniane przeżycie. Widać zaangażowanie w pracę, słychać wielką pasję i czuć włożone serce 😇 szczerze polecam!

Noemi Cendal
06-09-2021

Bardzo dziękuję!!! Takie słowa ogromnie motywują i są wielkim wyróżnieniem:) Dużo sił i Błogosławieństwa Bożego dla Jubilatów

M
Marlena
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Banino
Data dodania: 26-07-2021

Panią Noemi miałam przyjemność słuchać przez kilka lat w kościele w mojej parafii, w której poprzednio mieszkałam. Wybór organistki na mój ślub w zupełnie innym miejscu po wielu latach był najlepszą decyzją. Kontakt, pomoc w wyborze repertuaru, piękny wokal.. wszystko na wysokim poziomie. Serdecznie polecam :)

Noemi Cendal
03-08-2021

Zatem cieszę się, ze wybór był trafny i są Państwo zadowoleni - niech ten wyjątkowy dzień będzie dla Państwa zawsze miłym wspomnieniem. Wszystkiego dobrego!

Kontakt

Imię i nazwisko: Noemi Cendal
Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
603-640...
liczba odwiedzin: 1200
Zadzwoń
603-640...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie