Zobacz zdjęcia (5)
Patrycja Hachuła Make Up- profesjonalny makijaż/ dojazd do klienta, Imielin - zdjęcie 1
Patrycja Hachuła Make Up- profesjonalny makijaż/ dojazd do klienta, Imielin - zdjęcie 2 Patrycja Hachuła Make Up- profesjonalny makijaż/ dojazd do klienta, Imielin - zdjęcie 3 Patrycja Hachuła Make Up- profesjonalny makijaż/ dojazd do klienta, Imielin - zdjęcie 4 Patrycja Hachuła Make Up- profesjonalny makijaż/ dojazd do klienta, Imielin - zdjęcie 5
1 / 5

Patrycja Hachuła Make Up- profesjonalny makijaż/ dojazd do klienta id:41075

Imielin, śląskie

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Zapraszam na makijaż ślubny, okolicznościowy, fotograficzny, dzienny, biznesowy i wieczorowy z dojazdem.

Oferuję profesjonalne usługi makijażu okolicznościowego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie oraz ukończoną szkole kosmetyczną wraz z licznymi kursami wizażu np. U Matyldy Bojdy, Eweliny Zych, Katarzyny Zaremby,Adeljady, Magdaleny Pietrzak, Daniela Sobieśniewskiego.

Pracuje na kosmetykach wysokiej jakości min. Huda Beauty, Clarins, Estee Lauder, The bałam, Morphe, Zoeva, Laura Mercier, MAC itp.

Przed wykonaniem makijażu przeprowadzam dokładny wywiad aby jak najlepiej dobrać kosmetyk do danej osoby, oraz poznać oczekiwania klientki :) istnieje możliwość zrobienia delikatniejszego makijażu jak i mocniejszego według preferencji :)

Dojeżdżam do klientek lub przyjmuję w domu. Studio znajduje się praktycznie w centrum Imielina.

Opinie (1)

Patrycja Hachuła Make Up- profesjonalny makijaż/ dojazd do klienta id:41075
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
higiena pracy
trwałość
S
Sara
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-03-2019
Katowice
Data dodania: 07-04-2019

Patrycja jest nie tylko profesjonalną makijażystką, ale także cudownym człowiekiem, który emanuje pozytywną energią i radością z tego co robi. Widać, że ma głowę do tego i potrafi działać cuda, nawet z moją trudną cerą. Byłam na paru próbnych makijażach i żaden na mnie nie zrobił takiego wrażenia, jak Patrycji! Dzięki Patrycji nie martwiłam się o swój makijaż podczas tego najważniejszego dnia. Do końca wesela makijaż wyglądał świeżo i promiennie, a ja mogłam się bawić bez jakichkolwiek obaw. Żal mi było zmywać tak pięknego makijażu. Serdecznie polecam!
A Patrycji bardzo dziękuję! Jesteś niesamowita :)

liczba odwiedzin: 2651

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie