Zobacz zdjęcia (5)
Planowanie i koordynacja wyjątkowych przyjęć - MIŁOSNE HISTORIE, Zgorzelec - zdjęcie 1
Planowanie i koordynacja wyjątkowych przyjęć - MIŁOSNE HISTORIE, Zgorzelec - zdjęcie 2 Planowanie i koordynacja wyjątkowych przyjęć - MIŁOSNE HISTORIE, Zgorzelec - zdjęcie 3 Planowanie i koordynacja wyjątkowych przyjęć - MIŁOSNE HISTORIE, Zgorzelec - zdjęcie 4 Planowanie i koordynacja wyjątkowych przyjęć - MIŁOSNE HISTORIE, Zgorzelec - zdjęcie 5
1 / 5

Planowanie i koordynacja wyjątkowych przyjęć - MIŁOSNE HISTORIE id:48098

Zgorzelec, dolnośląskie

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Jestem certyfikowaną wedding plannerką - z poprzednich doświadczeń zawodowych w organizacji imprez oraz dekorowaniu ślubów powstały moje Miłosne Historie. Jeśli w świecie ślubów zdominowanych przez cukierkowy róż, tiule i falbanki czujecie się nieswojo to zapraszam. Staram się odczarować wizerunek polskich wesel, by były różnorodne, wyjątkowe i naprawdę WASZE. Dlatego szukam nieszablonowych rozwiązań w dekoracjach, magicznych miejsc weselnych, ciekawych atrakcji i sprawdzonych usługodawców. Wszystko po to, byście w czasie przygotowań i w dniu ślubu czuli się wyjątkowo i by Wasza miłosna historia została tym przyjęciem opowiedziana. Pomagam załatwić formalności, czuwam nad podpisywanymi umowami, doradzam w każdej sprawie, w której jest taka potrzeba. Najważniejsze, byście Wy czuli się spokojni i cieszyli się czasem przygotowań :)
Moja rola może też polegać tylko na koordynacji dnia ślubu, wtedy spotykamy się trochę później. Taką opcję omawiamy kilka tygodni przed ślubem, bym mogła sprawnie zorganizować Wasz dzień w porozumieniu z podwykonawcami.
Zapraszam do świata ślubów i wesel innych niż wszystkie, takich jak WASZA MIŁOSNA HISTORIA :)

Pozdrawiam,
Kinga Dobrowolska

liczba odwiedzin: 1042

Wyjątkowe sale weselne w mieście Zgorzelec

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie