Zobacz zdjęcia (3)
Pokaz burleski od Madame de Minou! Spektakularny taniec w kieliszku, Warszawa - zdjęcie 1
Pokaz burleski od Madame de Minou! Spektakularny taniec w kieliszku, Warszawa - zdjęcie 2 Pokaz burleski od Madame de Minou! Spektakularny taniec w kieliszku, Warszawa - zdjęcie 3
1 / 3

Pokaz burleski od Madame de Minou! Spektakularny taniec w kieliszku id:53527

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Burleska na weselu??? Przecież to nie wypada!!!

Jedyne czego nie wypada na burlesce, to siedzieć cicho bez braw, gwizdów i okrzyków!

A tak na serio... Burleska to przepiękna, klasyczna, elegancka sztuka, która może stać się świetnym dodatkiem do Twojego wesela. Puszyste boa, długie rękawiczki, unikatowe kostiumy pokryte tysiącami mieniących się kryształków i ona - Madame de Minou. Jedna z najlepszych performerek polskiej burleski (wielu twierdzi, że najlepsza, ale samej o sobie nieładnie tak pisać), której wyjątkowe pokazy zachwycają na przeróżnych imprezach: od tych kameralnych w niewielkich apartamentach, przez urodziny, wesela i rozwody (a jakże!), gdzie również starsze pokolenie bierze udział w zabawie, aż po wysokobudżetowe wydarzenia świata mediów i polityki (miałam przyjemność występować także dla jednego z Prezydentów RP, ale nie powiem, dla którego ;) ).

Skoro już mi wierzysz, że to piękny i bardzo elegancki pokaz, to przejdźmy do interesów.

W ofercie mam kilka wariantów pokazów, od pojedynczego występu w kieliszku, przez połączenie burleski z fantastycznym wokalem, aż po pełną Rewię burleski w 2-3 40-minutowych setach.
Najczęściej wybieranym wariantem na wesele jest opcja z dwoma pokazami, z czego jeden to pokaz w kieliszku. Pierwsze wyjście to taki na rozgrzewkę. Przygotuję Twoich Gości na prawdziwą petardę, jaką jest kąpiel w przepięknym kielichu!

Jeśli lubisz jakościowy wokal na żywo, to chętnie zabiorę ze sobą cudowną Katie Cash, z którą rozkręciłyśmy już niejedną imprezę!

------------------------------------ --------------------------------------

Moje wymagania lokalowe?

Niewielkie.

Co prawda, żeby wykonać pokaz w kieliszku potrzebuję mieć minimum 3 metry od podłogi do sufitu. W niższych pomieszczeniach mogę powycierać kurze z lamp, ale nie wykonam w pełni choreografii, na którą zasługujecie. Inne pokazy wykonam w każdych warunkach. Między stolikami, na parkiecie, na schodach czy w sklepie rowerowym (tak, tam też kiedyś mi się zdarzyło występować).

Z technikaliów to nie przejmujcie się kompletnie niczym. Ustalamy godziny pokazów, a ja się już dogadam z Waszym Panem DJ-em żeby wszystko było tak, jak być powinno.

---------------------------- ---------------------------------------- -------------

Geografia

Mam kilkuletniego Forda, który nieźle daje radę w trasach, więc niezależnie czy to Szczyrk, Elbląg czy Szczecin - my sobie poradzimy. Ford nie je tyle co ja, ale tak czy inaczej koszt jedzenia dla niego trzeba będzie doliczyć. O ile Ford prześpi się na parkingu, o tyle ja jednak wolałabym skromny pokoik dla dwóch osób (w przypadku pokazu w kieliszku jeździ ze mną asystent).

-------------------------- ---------------------------------------


Mój kalendarz zapełnia się ze znacznym wyprzedzeniem, więc im wcześniej podejmiecie decyzję, tym lepiej dla nas!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 5272960509
Adres: Warszawa, , 01456, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 218

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie