ProgsArt id:21874

Oferta
Dodaj do plannera

Pamiątka, jaką są zdjęcia, z tak ważnego dnia jakim jest ślub, będzie najchętniej brana do rąk i oglądana po latach . Dlatego oferuję Państwu wykonanie zdjęć w najnowszych technikach i trendach. Aby fotografie były pełne dynamizmu, pasji i uczuć.

Moja oferta:

Zdjęcia z sesji ślubnej, która obejmuje:
Błogosławieństwo
Zaślubiny
Wesele
Sesje plenerową

Każda para otrzymuje zdjęcia obrobione cyfrowo na płycie DVD z indywidualnym nadrukiem (ok 500-700 zdjęć). Płyta jest w eleganckim etui.
Każda para otrzymuje foto-książkę z wybranymi przez siebie zdjęciami (ok. 40-50 stron).
Dla każdej pierwszej pary w danym miesiącu proponuję sesję plenerową nad bałtycką plażą (dojazd w cenie po stronie fotografa).

Jeśli jesteście zainteresowani innymi szczegółami oferty proszę o kontakt.

Pozdrawiam.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 999 PLN / całość

Wśród zdjęć ślubnych proponuję: fotografie z przygotowań, błogosławieństwa, zaślubin, sesję weselną oraz sesję plenerową. Będę cichym obserwatorem całego dnia ślubu. Chcę uchwycić emocje, które będą towarzyszyły Wam i Waszym najbliższym: radość, wzruszenie, szczęście i śmiech.

Na wszystko składa się około 500-700 zdjęć. Otrzymacie ode mnie fotografie ślubne obrobione cyfrowo. Pendrive z artystyczną fotografią ślubną przekażę Wam w Pile lub umówionym miejscu, w eleganckim etui, z indywidualnym nadrukiem.

Co więcej, otrzymacie foto-książkę z wybranymi przez siebie zdjęciami. Tego typu album to około 40-50 stron. Niesamowita pamiątka, a nawet coś więcej — historia Waszego życia, którą będziecie mogli pokazywać potomkom.

Co więcej, każdej parze proponuję sesje zdjęciowe w plenerze, nie tylko na terenie Wielkopolski. Mogę zaoferować między innymi sesję plenerową nad bałtycką plażą, z darmowym przejazdem moim autem. Oczywiście możemy pojechać w dowolne miejsce.

Jako profesjonalny fotograf z Piły zajmuję się nie tylko zdjęciami ślubnymi, ale także fotografowaniem chrzcin, komunii, studniówek, spotkań firmowych itp.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

ProgsArt
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Piła
Kod:64-920
Data dodania: 30-06-2016
Liczba odwiedzin: 286

Polecamy

Nowe ogłoszenia