Disco Event - DJ na wesele id:11268

Oferta
Dodaj do plannera

Disco-Event pragnie pomóc Państwu w technicznej organizacji wesela od A do Z. Zdajemy sobie sprawę, że uroczystość weselna to jedna z najpiękniejszych chwil, która pozostaje w pamięci Młodej Pary do końca życia.

O nas
Disco-Event to kompleksowa organizacja wesel na terenie całego kraju. Od ponad 10 lat jesteśmy związani z organizacją dobrej rozrywki na uroczystościach weselnych, dzięki czemu gwarantujemy rozrywkę i obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, zapoznając się z wszelkimi oczekiwaniami Młodej Pary. Wspólnie ustalamy repertuar muzyczny, konkursy i dodatkowe zabawy weselne.

Muzyka Disco-Event to taneczna przejażdżka od szalonych lat 60, 70 i 80 do najnowszych hitów i przebojów XXI wieku, wraz z muzyką weselną i biesiadną. Organizacją takiej muzyki zajmuje się doświadczony DJ – prezenter i wodzirej Andrzej Przytuła. Nasza muzyka i sposób poprowadzenia zabawy weselnej spełni oczekiwania wszystkich gości i Młodej Par, bez względu na upodobania muzyczne i wiek. Posiadamy własne nagłośnienie oraz oświetlenie, które jest nowoczesne i dostosowane do każdej sali weselnej. Nasze usługi stają się tym bardziej atrakcyjne ze względu na profesjonalne usługi dekoracji światłem Led.

Co wyróżnia Disco-Event?

1. Wysoka jakość dźwięku.
Bogate doświadczenie i nowoczesny sprzęt producentów pozwala nam na obsługę każdego rodzaju imprezy, w tym także uroczystości weselnych. Postawiliśmy na sprawdzone i niezawodne zestawy nagłośnieniowe oraz ciągłe poszerzanie swoich kwalifikacji w zakresie dźwięku i muzyki.


2. Wysoka jakość światła.
Disco-Event to również odpowiednie oświetlenie dla każdej sali weselnej. Dysponujemy reflektorami zawieszonymi na rampie i statywie, laserami, skanerami i ruchomymi głowami oraz reflektorami w technologii LED. Zapewniamy oświetlenie, które pozwala na uzyskanie najlepszego efektu. Dbamy o dokładne rozplanowanie całego oświetlenia i jego właściwy montaż. Doświadczenie pozwala nam na jak najlepsze rozprowadzenie i zabezpieczenie przewodów, a po drugie postawiliśmy na nowoczesną i oszczędną technologię LED, dzięki której jest możliwość zastosowania oświetlenia we wszystkich warunkach.


3. Dodatkowe atrakcje w ofercie Disco-Event:
- dynamiczne teledyski FULLHD
- warsztaty i pokazy taneczne, animacje dla dzieci
- saksofonista live


Podsumowanie oferty weselnej Disco-Event
Oferujemy Państwu pełną obsługę techniczną wesela, współpracę z doświadczanym DJ i muzykami oraz niezawodny sprzęt muzyczno-oświetleniowy. Za każdym razem bierzemy pod uwagę sugestie Młodej Pary. Chętnie spotkamy się w dogodnym terminie, w celu przedstawienia naszych propozycji na Wasze Wesele. Udzielamy wtedy odpowiedzi na wszelkie pytania i chętnie wyszukujemy jak najlepszy repertuar muzyczny oraz cały przebieg wesela w połączeniu z konkursami i zabawami.

Posiadamy wiele ciekawych propozycji na zwiększenie atrakcyjności Waszego Wesela, więc będziecie mogli wybrać te, które szczególnie Wam odpowiadają. Jesteśmy w stanie zapewnić nowoczesne nagłośnienie do sali weselnej i aranżację oświetleniową.

Disco-Event to gwarancja niesamowitej muzyki, wspaniałego oświetlenia i wesołej zabawy przez całe wesele!
Cennik (w brutto):

1. Standardowa oferta - 2500 zł:
- muzyka - prowadzenie wesela
- nagłośnienie - oświetlenie i dekoracje światłem
- transport - czas imprezy – do 12 godzin2. Poprawiny - 800 zł3. Atrakcje dodatkowe:
- Saksofonista Live JeyJeysax

- Realizacja Teledysku z wesela
- Contrast Studio
- Focus Movie Studio

- Fotograf
- Oskar Zdobylak FotoZdobylak -

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / wesele

Koszt obsługi wesela w standardowej ofercie obejmującej:

- granie i prowadzenie,
- nagłośnienie,
- oświetlenie,
- dekoracje światłem

wynosi 2500 zł brutto

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Disco Event - DJ na wesele
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:50-101
Data dodania: 11-11-2013
Liczba odwiedzin: 1024

Nowe ogłoszenia