Zobacz zdjęcia (5)
Salon Mody Ślubnej CLASSIC, Rzeszów - zdjęcie 1
Salon Mody Ślubnej CLASSIC, Rzeszów - zdjęcie 2 Salon Mody Ślubnej CLASSIC, Rzeszów - zdjęcie 3 Salon Mody Ślubnej CLASSIC, Rzeszów - zdjęcie 4 Salon Mody Ślubnej CLASSIC, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

Salon Mody Ślubnej CLASSIC id:33823

Rzeszów, podkarpackie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Nasz salon proponuje NIEPOWTARZALNE wzory sukien ślubnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy blisko Rzeszowa więc łatwo do nas trafić. Każda klientka przyjmowana jest INDYWIDUALNIE aby miała wystarczająco czasu na omówienie szczegółów zamówienia.


Naszym priorytetem jest satysfakcja klientki, która wychodzi z naszego salonu z WYMARZONĄ SUKNIĄ ŚLUBNĄ. Chcemy być INNI w swoim działaniu, nie obarczamy klientów kosztami i pomimo tego staramy się aby NASZA OBSŁUGA nie odbiegała od innych salonów.

Chcemy aby nasz podkarpacki region miał dostęp do pięknych i niepowtarzalnych sukien w PRZYSTĘPNYCH CENACH. Z dnia na dzień pracujemy nad ulepszaniem wizerunku naszego salonu, pod każdym względem, aby stać się JEDYNYMI W SWOIM RODZAJU. Chcemy aby nasze klientki stały się wizytówką naszego salonu i przyciagały swoim wizerunkiem kolejne przyszłe Panny Młode.

liczba odwiedzin: 2365

Popularne miasta w okolicy