Salon Sukien Ślubnych i Wizytowych - MonaLize id:32456

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Zakliczyn, małopolskie
Data dodania: 27-11-2017
Liczba odwiedzin: 276

Oferta

Spełniamy marzenia wszystkich pań młodych, szyjąc niepowtarzalne suknie ślubne. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie krawiectwa artystycznego w połączeniu z firmami szyjącymi suknie nie tylko w Polsce ale również w takich krajach jak: Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Austria, Dania, Irlandia, Słowacja, Czechy, Łotwa, Holandia, Rosja, pozwala na realizację nietypowych projektów.

Suknie wykonujemy z wielką starannością z gustownym doborem tkanin i koronek. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom dajemy możliwość zarówno zakupu jak i wypożyczenia wymarzonej sukni ślubnej. Wybierz suknię z naszego salonu i umów się na mierzenie,uszyjemy ją dla Ciebie z uwzględnieniem wszelkich zmian starannie dobierając koronki i tkaniny.

*Dopełnieniem Waszych marzeń będą dobrze dobrane buciki robione na wymiar w pełnej kolorystyce. Wybierz model bucika, kolor i ozdobę i umów się na mierzenie a dopasujemy bucik do twojej stopy, w ofercie również skóra naturalna.

*Wychodząc na przeciw oczekiwaniom ,salon oferuje możliwość wypożyczenia sukni ślubnej jak również dodatków, dużym zainteresowaniem cieszy się wypożyczenie sukien dla druhen panny młodej .

*Oferujemy również sukienki wieczorowe długie i krótkie, zapewniamy częste dostawy, krótkie serie modeli, dobrą jakość szycia.

*Dla uświetnienia państwa uroczystości oferujemy sukienki dla dziewczynek oraz fraki dla małych chłopców.

Zapraszamy do kontaktu.

W sprzedaży:

 • marka: Buty robione na wymiar w pełnej kolorystyce.
 • buty

Usługi:

 • szycie na miarę
 • usługi krawieckie
 • wypożyczalnia

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Salon Sukien Ślubnych i Wizytowych - MonaLize
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Zakliczyn
Kod:32-840

Godziny pracy

Pn:08:00 - 16:00
Wt:08:00 - 16:00
Śr:08:00 - 16:00
Cz:08:00 - 16:00
Pt:08:00 - 16:00
Sb:08:00 - 13:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.