Zobacz zdjęcia (5)
Salon Sukien Ślubnych i Wizytowych - MonaLize, Zakliczyn - zdjęcie 1
Salon Sukien Ślubnych i Wizytowych - MonaLize, Zakliczyn - zdjęcie 2 Salon Sukien Ślubnych i Wizytowych - MonaLize, Zakliczyn - zdjęcie 3 Salon Sukien Ślubnych i Wizytowych - MonaLize, Zakliczyn - zdjęcie 4 Salon Sukien Ślubnych i Wizytowych - MonaLize, Zakliczyn - zdjęcie 5
1 / 5

Salon Sukien Ślubnych i Wizytowych - MonaLize id:32456

Zakliczyn, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • marka: Buty robione na wymiar w pełnej kolorystyce.
  • buty

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

Spełniamy marzenia wszystkich pań młodych, szyjąc niepowtarzalne suknie ślubne. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie krawiectwa artystycznego w połączeniu z firmami szyjącymi suknie nie tylko w Polsce ale również w takich krajach jak: Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Austria, Dania, Irlandia, Słowacja, Czechy, Łotwa, Holandia, Rosja, pozwala na realizację nietypowych projektów.

Suknie wykonujemy z wielką starannością z gustownym doborem tkanin i koronek. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom dajemy możliwość zarówno zakupu jak i wypożyczenia wymarzonej sukni ślubnej. Wybierz suknię z naszego salonu i umów się na mierzenie,uszyjemy ją dla Ciebie z uwzględnieniem wszelkich zmian starannie dobierając koronki i tkaniny.

*Dopełnieniem Waszych marzeń będą dobrze dobrane buciki robione na wymiar w pełnej kolorystyce. Wybierz model bucika, kolor i ozdobę i umów się na mierzenie a dopasujemy bucik do twojej stopy, w ofercie również skóra naturalna.

*Wychodząc na przeciw oczekiwaniom ,salon oferuje możliwość wypożyczenia sukni ślubnej jak również dodatków, dużym zainteresowaniem cieszy się wypożyczenie sukien dla druhen panny młodej .

*Oferujemy również sukienki wieczorowe długie i krótkie, zapewniamy częste dostawy, krótkie serie modeli, dobrą jakość szycia.

*Dla uświetnienia państwa uroczystości oferujemy sukienki dla dziewczynek oraz fraki dla małych chłopców.

Zapraszamy do kontaktu.

liczba odwiedzin: 2002

Popularne miasta w okolicy