DJ Skorup Music

od 2500 do 3500 zł
Oleśnica, dolnośląskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

O nas

Miło mi Was tutaj gościć👊

Na początek wyznanie...Mam na imię Łukasz i wierzę w siłę dobrej energii :-)

Nie działam szablonowo, a moje imprezy charakteryzują się tym, że pod koniec buty stoją samotnie pod stolikami, a na drugi dzień zastanawiamy się wspólnie czemu ta noc była taka krótka.

Robię to co szczerze kocham, a co zaczęło się z chwilą jak pierwszy raz poczułem te moc z parkietu, a to było... no będzie już pełnoletnia ta moja pasja, choć to już nie tylko hobby, a profesjonalna obsługa muzyczna imprez wszelakiej maści.

Stawiam przede wszystkim na dobrą muzykę. Zawsze gram i miksuje na żywo, dopasowując się do wymagań i gustów Naszych Gości. Nie ograniczam się w tej kwestii, a że bibliotekę muzyczną mam bogatą i lubię niemal każdy gatunek muzyczny to zawsze jest różnorodnie.
Ponoć słynę też z otwartości więc zawsze biorę pod uwagę Wasze preferencje muzyczne. Cisza w przerwach? Nie u mnie...tło muzyczne to równie ważny element układanki.
Jeśli muzyka jest dla Ciebie tak samo istotnym towarzyszem życia jak dla mnie to na pewno nadajemy na tych samych falach...zatem zadzwoń, chętnie porozmawiam o tym czego słuchasz w aucie :-D

Ale żeby zająć i zabawić też tych, którym nie wystarczy dobry bit prowadzę także zabawy i animacje... Ale te takie ze smakiem, które dobrze podgrzewają atmosferę ;-)

Wesela, urodziny, bankiety firmowe, beach party ... Mało jest eventów, których nie grałem i zawsze chętnie podejmuję się nowych wyzwań.

Cenię sobie dobrą jakość dlatego dysponuję profesjonalnym sprzętem renomowanych marek. W tej materii nie ma dla mnie kompromisów. Brzmienie musi być perfekcyjne niezależnie od sali, a oświetlenie musi potęgować klimat kapitalnej zabawy. I tak też realizuję swoje występy.

Jeśli czujesz, że to do Ciebie trafia zapraszam do kontaktu i sprawdzenia wolnych terminów...na pewno się porozumiemy.
Jeśli jest inaczej również zapraszam, polecę kogoś kto ogarnie nockę na samym Zenku :-P

PS. Nietypowo... W zamian filmów z Wesel zamieszczam kilka moich setów muzycznych:D

Preferuję kontakt telefoniczny i osobisty.
Wystawiam FV.
Dojadę tam gdzie będę potrzebny.

Do zobaczenia

Łukasz Skorupiński
SkorupMusic

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ jestem otwarty i zdeterminowany żeby Wasza uroczystość przebiegła tak jak sobie wymarzyliście. Za każdym razem dokładam wszelkich starań i przygotowań żeby nie tyle zaspokoić Naszych Gości ale zaskoczyć ich pozytywnie na każdym polu weselnej zabawy.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wyróżnia mnie poczucie humoru i dobrego smaku oraz dobra jakość choć to wytarte już slogany;). Jestem też otwarty na Wasze propozycje oraz nietuzinkowe pomysły.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

4 lata w stricte branży ślubnej, choć gram od 16 roku życia😉

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Taki jaki wspólnie ustalimy i jaki będzie potrzebny żeby goście długo wspominali kapitalną zabawę.

Skład, w którym występujemy.

I wtedy wchodzę ja😉... Przyjeżdżam sam i osobiście zajmuje się całością od początku do końca.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Obsługa muzyczna oraz konferansjerska wraz z profesjonalnym zapleczem sprzętowym.

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar muzyczny, który serwuje jest bardzo różnicowany i zawsze sugeruje się Waszymi propozycjami. I uwierzcie mi...Wesele bez disco polo jest możliwe i co więcej... jest w dechę👌

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak oczywiście... przywitanie, toasty, zapowiedzi i szeroko rozumiany kontakt z Gośćmi to coś na co wracam szczególną uwagę. Zawsze kulturalnie i zawsze z odpowiednią dawką humoru 😉

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na sprzęcie renomowanych marek takich jak: konsola DENON DJ, nagłośnienie aktywne TURBOSOUND IQ, mikser cyfrowy Soundcraft Ui12, Mikrofony AKG i DNA, oświetlenie sterowane bezprzewodowo przez system Light Rider oparte na 12 punktach świetlnych Light4Me. Solidna baza sprzętowa to podstawa.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Jak najbardziej, oświetlenie zawsze dostosowuję do danej sali oraz wystroju, a efekty świetlne są sterowane w czasie rzeczywistym co daje niepowtarzalną możliwość podkręcania wrażenia najlepszej zabawy.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Mogą i jeśli tylko pasują one do szeroko rozumianego kontekstu imprezy zawsze staram aby utwory i dedykacje od Gości stały się częścią playlisty.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Jestem ZA...a nawet uważam, że powinniście. To Wasz czas i dobrze jakby upłynął w rytmie brzmień, które lubicie. Oczywiście w granicach rozsądku...powiedzmy max 20 utworów, które wykorzystam w odpowiednich dla nich momentach. Poza tym Wasze propozycje będą dla mnie bazą do muzycznej wyprawy w kierunku, który jest wam najbliższy.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Od dzieciństwa pasjonowałem się muzyką i już od najmłodszych lat chciałem mieć wpływ na "odtwarzanie"... Czyli miksowanie na kaseciaku🤪Poczucie rytmu, dobrego brzmienia towarzyszyło mi od zawsze.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Nie przesadzę jak powiem, że wszystko... Od przede wszystkim grania muzy i poczucie że jesteście zadowoleni z tego szczególnego dnia, który mi powierzyliście po zabawy sprzętem i możliwość zatańczenia że wszystkimi gośćmi na parkiecie podczas animacji😊

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

To podstawa, ponieważ nie wspominając o niezawodności to detale i dobra jakość jest czymś na co nie każdy zwraca uwagę ale każdy to widzi i słyszy różnice 😉

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Uważam, że kilka dobrze dobranych do towarzystwa, kultularnych zabaw i animacji jest ważnym punktem współczesnego Wesela i znakomicie podkręca zabawę.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Z doświadczenia wiem, że jak głosi przysłowie "złe dobrego początki" to sygnał że końcówka będzie na ostro. Nawet jeśli pierwszy blok muzyczny nie jest na 100% frekwencji na parkiecie to nigdy się poddaje, próbuję różnych gatunków muzycznych i to w połączeniu z dobrym kontaktem z uczestnikami zabawy i zawsze przynosi zamierzony efekt.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

I tutaj powiem ze swojego przykładu... To oznacza że od pierwszych godzin po Weselu oraz wspominając kolejne rocznice jaki i rozmawiając po latach z Weselnikami zawsze możemy śmiało stwierdzić, że nic byśmy nie zmienili i wybawiliśmy się za wszystkie czasy😊

Ciekawostki na nasz temat.

Cóż mogę powiedzieć o sobie... Jako ojciec dwójki wspaniałych chłopaków, zajmujący się swoimi pasjami jako pracą uważam się za spełnionego człowieka🤩

DJ Skorup Music
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Wrocław
Data dodania: 21-07-2021

Jeśli miałabym jednym słowem opisać Łukasza to tylko Profesjonalista 😊 Na każdym etapie Łukasz był dla nas wsparciem i dawał cenne wskazówki. A już jeśli chodzi o muzykę i kontakt z Gośćmi to po prostu mistrzostwo 🤩 Polecam szczerze Łukasza każdej parze , która zastawia się nad jego wyborem jako DJ na swoje Wesele.

Łukasz
21-07-2021

Bardzo Wam dziękuję i jeszcze raz życzę samych najlepszości 🥰💪😎

Nazwa firmy: Skorup Music
NIP: 9111846549
Imię i nazwisko: Łukasz Skorupiński
Adres: Oleśnica, 56-400, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1917

Wyjątkowe sale weselne w mieście Oleśnica

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy