Zobacz zdjęcia (6)
Kacper Suchomski - Tworzę dla Was klimat!, Gdańsk - zdjęcie 1
Kacper Suchomski - Tworzę dla Was klimat!, Gdańsk - zdjęcie 2 Kacper Suchomski - Tworzę dla Was klimat!, Gdańsk - zdjęcie 3 Kacper Suchomski - Tworzę dla Was klimat!, Gdańsk - zdjęcie 4 Kacper Suchomski - Tworzę dla Was klimat!, Gdańsk - zdjęcie 5
Kacper Suchomski - Tworzę dla Was klimat!, Gdańsk - zdjęcie 6
1 / 6

Kacper Suchomski - Tworzę dla Was klimat! id:51103

Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
886-407...

O nas

Instrumenty:

  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 1

Nazywam się Kacper Suchomski i chciałbym zaoferować Państwu moje usługi, czyli stworzenie indywidualnego i wyjątkowego klimatu uroczystości, poprzez muzykę i dźwięk skrzypiec.
Posiadam doświadczenie w graniu na różnego rodzaju uroczystościach : ślubach, weselach, pogrzebach; na imprezach plenerowych, w kościele, lub restauracji.

Jestem studentem na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, gdzie zdobywam umiejętności w grze na instrumencie, oraz nabywam doświadczenie muzyczne, oraz sceniczne występując solo, w zespołach kameralnych, oraz orkiestrach w Polsce, oraz za granicą.
Moim celem jest zapewnienie Państwu profesjonalnej oprawy muzycznej uroczystości, aby miała ona wymarzony klimat, oraz pozostała na długo w pamięci Państwa, jak i gości.
Jest to moja pasja, ale także coś, czym chcę się zajmować w życiu i dostarczać światu dużo pozytywnych muzycznych wrażeń, wpływając tym samym na wrażliwość każdego człowieka.

„Muzyka zaczyna się tam, gdzie kończą się słowa” – te słowa wypowiedziane przez wybitnego muzyka i kompozytora Claude’a Debussy’ego są dla mnie niezwykle ważne w pomaganiu moim klientom w doborze repertuaru na ślub, czy obiad rodzinny.
Muzyka jest na tyle szczególną ze sztuk artystycznych, iż za pomocą dźwięków można przemówić do każdego, a człowiek przeżywa w takich odpowiednich momentach wiele uczuć.
To właśnie jest moja rola. Pomagam dobrać utwory muzyczne w taki sposób, aby w szczególnych momentach ceremonii, gdy nie ma słów do opisania tego co się dzieję, a nawet czasem w momentach ciszy, gdy jest wiele emocji związanych z uroczystością muzyka grana na skrzypcach swoim pięknem pomogła przeżyć te chwilę bez zbędnych słów.

Zapraszam do zapoznania się z moim profilem, oraz do kontaktu w wiadomości prywatnej. Odpowiem na wszystkie pytania i postaram się pomóc w podjęciu niektórych decyzji.
Po rozmowie prześlę ofertę, oraz porozmawiamy o szczegółach, gdyż do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i nigdy nie ma dwóch takich samych uroczystości.
Możliwe jest także spotkanie na żywo w celu rozmowy o naszej współpracy, lub zdalnie poprzez np. WhatsApp.
Zapraszam do kontaktu.

Kacper Suchomski-Tworzę dla Was klimat!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oryginalnym i indywidualnym podejściem do każdej uroczystości. Celem jest zapewnienie niezapomnianej oprawy muzycznej dopasowanej do preferencji Pary Młodej, oraz tego, jaki chcemy uzyskać efekt, nastrój.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Samodzielnie od 4 lat, lecz wliczając w to granie w zespołach - około 7 lat.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W zależności. Zazwyczaj trwa to od kilku godzin, aż do wykonania wyznaczonego celu, planu ustalonego na samym początku.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Występuję sam. Skrzypce - może się wydawać - same nie dają takiego efektu jak zespół, lecz jak mało jaki instrument nadają niesamowity klimat uroczystością. Dzięki świadomemu korzystania z instrumentu można nim kreować różne emocję i pobudzać serca ludzi

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Gram na bardzo wysokiej klasy instrumencie staro-francuskim, oraz posiadam najwyższej jakości mikrofon do skrzypiec co wpływa na bardzo dobre brzmienie, a co za tym idzie - wysoką jakość usługi.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Jestem otwarty na sugestie oraz pomysły. Możemy się spotkać - całkowicie za darmo, aby porozmawiać o tym, czy nasze wizje usługi się zgadzają, oraz, czy jestem w stanie Państwu zaoferować taką jakość usługi, jaką sobie Państwo życzą.

Jaki jest styl naszej pracy?

Bardzo skupiam się na solidności wykonania usługi. Organizuję wszystko tak, aby jak najbardziej odciążyć myślenie o oprawie muzycznej dla Pary Młodej. Jestem świadomy jak wiele stresu i przygotowań jest przed ślubem, dlatego swoim doświadczeniem chciałbym niejako odciążyć moich klientów a w konsekwencji zapewnić niezapomnianą oprawę muzyczną. Jestem także otwarty na pomysły i inspirację z drugiej strony. Lubię także improwizację i podejmowanie wyzwań, także pomysłów na ostatnią chwilę.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jeśli tylko jest to w moich kompetencjach - jak najbardziej.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Świadcząc usługę bazuje na wzajemnym zaufaniu, oraz elastyczności, także jestem w stanie się dostosować do nagłej zmiany zdania, o ile nie będzie to kolidowało z charakterem mojej usługi.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Kacper Suchomski
Adres: Gdańsk, ul. Lęborska 21, 80-387, woj. pomorskie
886-407...
liczba odwiedzin: 1010
Zadzwoń
886-407...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie