Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 5

skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna ślubu id:14259

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna ślubu

Ostatnio widziany 16-06-2018
663-534...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (5)
Kraków, małopolskie
Data dodania: 28-02-2015
Liczba odwiedzin: 2034

Oferta

Oferuję niezapomnianą i profesjonalną oprawę muzyczną ślubów kościelnych, cywilnych, zaręczyn i innych uroczystości w województwie małopolskim - Krakowie, Tarnowie a także okolicach.
Posiadam wieloletnie doświadczenie muzyczne,jak również współpracuje z grupą muzyków mogących wspólnie ze mną uświetnić Państwa uroczystość. Istnieje możliwość wysłuchania i wyboru utworów, w tym celu zapraszam do kontaktu e-mailowego. Wszelkie inne uroczystości do uzgodnienia!
Szczegóły dostępne na mojej stronie internetowej.
Gorąco zapraszam !!!!!

Instrumenty:

 • skrzypce

Śpiew:

 • śpiew damski

Cennik

Oferta nr 1
200 / występ
Szanowni Państwo, cena dopasowywana jest indywidualnie do zamówienia, istnieje możliwość negocjacji ceny!

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna ślubu id:14259
Ilość głosów: 5
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
agata
agata
(5)
Dodano: 04-02-2018
Data imprezy: 25-11-2017
Miejscowość: wojnicz
Gorąco polecam Panią Agnieszkę. :) Dzięki Niej nasza ceremonia była przepiękna. W 100% mogliśmy polegać na profesjonaliźmie Pani Agnieszki w doborze repertuaru i współpracy z Panem organistą. Jesteśmy zachwyceni i jeszcze raz bardzo dziękujemy. :)
Piotr
Piotr
(5)
Dodano: 14-01-2018
Data imprezy: 02-07-2017
Miejscowość: Tarnów
Repertuar ustaliliśmy wcześniej, mimo iż ksiądz dokonał pewnych zmian p. Agnieszka zareagowała w 100% profesjonalnie zamieniała pieśni, z czego byliśmy zadowolenie, goście nawet się nie zorientowali. Wszystko bardzo profesjonalnie, współpraca pomiędzy p. Agnieszką, panią śpiewaczką, oraz organistą bardzo sprawnie przebiegała, p. Agnieszka zajęła się wszystkimi detalami muzycznymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić osobę p. Agnieszki.
Tomasz
Tomasz
(5)
Dodano: 10-01-2018
Data imprezy: 24-06-2017
Miejscowość: Kraków
Pani Agnieszka to niesamowicie profesjonalna,zaangażowana osoba. Do dziś pamiętam cudowne wykonanie Ave Maria które zatrząsneło sercem nie tylko moim i żony ale też zebraliśmy ogromne gratulacje od naszych gości weselnych. Cudowny ślub i polecam każdej młodej parze Panią Agnieszkę. Tomasz
Paulina
Paulina
(5)
Dodano: 10-01-2018
Data imprezy: 07-10-2017
Miejscowość: Tarnów
Z całego serca polecam Panią Agnieszkę, cenię jej profesjonalizm, kreatywność i doświadczenie zawodowe. Do każdej pary podchodzi indywidualnie, potrafi doradzić i uważnie słuchać, co tak na prawdę rzadko się zdarza. Gdyby nie Pani Agnieszka, oprawa muzyczna naszego ślubu byłaby zupełnie nijaka (niestety organista się nie spisał). To Pani Agnieszka i jej niesamowita gra na skrzypcach nadała charakter całej ceremonii. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy każdej przyszłej Młodej Parze.
Anna
Anna
(5)
Dodano: 10-01-2018
Data imprezy: 20-04-2017
Miejscowość: Tarnów
Niesamowita oprawa ceremonii ślubnej. Wszyscybyli zachwyceni i oczarowani subtelnym śpiewem i grą skrzypiec. Z całego serca polecam.

Dane kontaktowe

skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna ślubu
Imię:Agnieszka
Nazwisko:Guśtak
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.