Ślub marzeń na Cyprze

Warszawa, mazowieckie
(13)
Dodaj opinię
799-922...

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

O nas

Ślub marzeń na Cyprze

Firma AMB Media została założona z myślą o Parach, które chciałyby wziąć ślub na Cyprze. W zależności od potrzeb i oczekiwań zapewniamy szeroki zakres usług w tej dziedzinie. Dziełamy od 2010 r., wcześniej jako AMS Cyprus. Realizujemy wszystkie niezbędne formalności, dodatkowo zapewniamy świadków podczas ceremonii ślubnych, a także organizujemy ślubne sesje zdjęciowe w najpiękniejszych miejscach na Cyprze.

Ze względu na wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkie informacje i odpowiedzieć na pytania Par w bardzo szybkim czasie.

Dla Narzeczonych, którzy chcieliby powiedzieć sakramentalne TAK i złożyć przysięgę podczas mszy poprowadzonej przez jednego z polskich księży franciszkanów możemy zaproponować bardzo atrakcyjną ofertę :-)

Aby sprawić by Panny Młode czuły się wspaniale i otoczone były profesjonalną opieką, również usługi kosmetyczne i fryzjerskie wykonywane są przez specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie.

Serdecznie zapraszamy!

AMB Media
Anna Maria Balik

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Szeroki zakres usług w bardzo atrakcyjnych cenach, pełne zaangażowanie i profesjonalizm.
Wiedza i doświadczenie zdobyte przez ponad 10 lat.
Pasja i radość, którą dzielimy się z Parami.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Na początku wysyłamy ofertę z zestawieniem kosztów. Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi organizacji ślubu na Cyprze, pomagamy w podjęciu decyzji dotyczącej miejsca ceremonii, sprawdzamy możliwości, w tym dostępne daty, a także przygotowujemy zestawienie kosztów do wybranych opcji i usług.
Pomagamy w uzyskaniu potrzebnych dokumentów do ślubu.
Po ustaleniu szczegółów i potwierdzeni terminu ślubu, ewentualnie wycieczki sporządzamy umowę.
Jesteśmy w stałym kontakcie z Parą, zarówno telefonicznym jak i e-mailowym.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Nasza oferta jest atrakcyjna pod względem oferowanych miejsc i usług, jak również cenowo. Jesteśmy w stałym kontakcie z Parą. Jeżeli pojawiają się pytania, od razu możemy odpowiedzieć.
Zorganizowaliśmy ponad kilkaset ceremonii ślubnych na Cyprze, dzięki temu zdobyliśmy ogromne doświadczenie i wiedzę.
Szybko i sprawnie rozwiązujemy wszelkie problemy. Dobrze znamy Cypr i kwestie związane z organizacją ślubów, a także pobytem na Cyprze.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia konsultanta ślubnego, aby cieszyć się dniem ślubu i skupić na najważniejszym, czyli na samej uroczystości. Często pomoc konsultanta pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze, dlatego warto zdecydować się na takie usługi.
Dzięki temu można uniknąć stresu związanego z organizacją ślubu. Ma to ogromne znaczenie szczególnie przy organizacji ślubu za granicą.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Ze względu na wiedzę i doświadczenie, jesteśmy wstanie zorganizować ślub "last minute" nawet w ciągu tygodnia. Wszystko zależy od czasu, w jakim Para uzyska potrzebne dokumenty. Obecnie procedury są proste i łatwo można uzyskać wymagane zaświadczenia w dowolnym urzędzie stanu cywilnego.
Jeżeli chodzi o ślub kościelny, to procedury są bardziej skomplikowane, ale w tym też możemy pomóc.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Minimalny budżet przeznaczony na organizację ślubu n a Cyprze jest niższy niż przy organizacji ślubu i kameralnego wesela w Polsce. Zwykle dopasowujemy ofertę indywidulanie, dzięki temu koszty mogą być dużo niższe.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Organizując śluby na Cyprze ponad 10 lat, wiemy dokładnie z jakich usług warto skorzystać, a z jakich zrezygnować, żeby zminimalizować koszty.
Nasza oferta zawiera zakres usług niezbędnych do organizacji ważnego ślubu. Dzięki temu koszty już zostały obniżone do minimum.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Organizacja ceremonii ślubnych na Cyprze to nasza pasja, dlatego lubimy to, co robimy i robimy to z pasją.
Zarażamy radością i chętnie pomagamy.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ponad 10 lat doświadczenia i wiedza zdobyta podczas organizacji kilkuset ceremonii ślubnych na Cyprze.
Nasze umiejętności potwierdzają zarówno Pary, które zdecydowały się na nasze usługi jak i urzędnicy, udzielający ślubów na Cyprze, którzy wielokrotnie podkreślają nasz profesjonalizm i zaangażowanie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Oprócz 10 lat pracy w branży ślubnej ważne jest również zaangażowanie w organizację ślubów, a także doświadczenie i wiedza. Tym możemy się pochwalić :-)

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Organizacja ślubu na Cyprze już jest ślubem nietypowym, a przynajmniej mniej popularnym niż tradycyjne ceremonie ślubne organizowane w Polsce. Cypr daje wiele możliwości organizacji oryginalnych ślubów, w tym np podczas rejsu jachtem o zachodzie słońca lub ceremonia bezpośrednio na plaży połączona z koncertem na żywo.
Podczas organizacji ślubów wiele razy spotykaliśmy się z nowymi wyzwaniami. Dzięki zdobytej wiedzy i bazie podwykonawców jesteśmy w stanie sprostać zaskakującym i nietypowym oczekiwaniom Par.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Organizując śluby na Cyprze, większość naszych zleceń dotyczy ślubów organizowanych w plenerze, przeważnie bezpośrednio na plaży.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Kwestie związane z organizacją ślubu i przyjęcia organizujemy na bieżąco i bezpośrednio.

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Nasza działalność opiera się głównie na organizacji ceremonii ślubnych za granicą, na Cyprze.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Pozostajemy w stałym kontakcie z Parą telefonicznym lub e-mailowym.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Zakres oferowanych przez nas usług zawiera również organizację wieczorów panieńskich i kawalerskich, a także podróży poślubnej połączonej z romantyczną sesją zdjęciową w plenerze.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Jednocześnie możemy obsługiwać od kilku do kilkunastu imprez jednocześnie.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najlepiej jak najszybciej, dzięki temu będziemy mogli zaoferować dowolny termin ślubu, a także związane z nim dodatkowe usługi i miejsca ślubu jak i przyjęcia weselnego.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Wszystko zależy od Pary, jak często potrzebuje się kontaktować. Zwykle jest to kwestia indywidualna i to ustalamy już na początku współpracy.

Jaki jest styl naszej pracy?

Organizacja ślubu i przyjęcia weselnego, to duża odpowiedzialność i wyzwanie. Dlatego stawiamy na profesjonalizm, zdobyte doświadczenie i wiedzę. Współpracujemy z najlepszymi wykonawcami i podwykonawcami, dlatego oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Pomagamy Parom, które już mają zarezerwowaną część usług.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Wszystkie warunki współpracy ustalamy na samym początku, aby w trakcie wykonywania zlecenia i prac związanych z organizacją ślubu, uniknąć nieporozumień.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Doświadczenie, czas i zdobyta przez nas wiedza zweryfikowały wiele oferowanych usług. Dzięki temu nawet gdy pojawią się problemy, umiemy sobie z nimi poradzić. Trudności zawsze mogą się pojawić, chodzi też o to by zaoszczędzić Parze dodatkowego stresu.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Nieprzewidziane zdarzenia mogą się pojawić, chociaż zwykle mamy w zanadrzu plan awaryjny (czasami nawet kilka), to pomaga uniknąć dodatkowych stresujących momentów i usprawnia naszą pracę.

Czy znamy odpowiedź na wszystkie Twoje pytania?

Staramy się zawsze znaleźć odpowiedź, jak do tej pory nie mieliśmy z tym problemu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Warto skorzystać z naszych usług, by uniknąć stresu i cieszyć się wspólnym szczęściem podczas ślubu, a na przyszłość zapamiętać ten dzień, jako najpiękniejszy w życiu. My mamy na to przepis i wiemy, jak to zrobić :-)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

To miejsce i atmosfera, a Cypr z jego scenerią i klimatem jest idealnym miejscem na organizację nie tylko ślubu, ale również przyjęcia weselnego nawet w niewielkim gronie.

Ślub marzeń na Cyprze
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 13 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2023
Wrocław
Data dodania: 30-10-2023

Nasz ślub (cywilny i kościelny) odbył się 1.08, a w kontakcie z Panią Anią byliśmy od połowy stycznia. Kontakt przebiegał sprawnie, rzeczowo i serdecznie. Zasady współpracy oraz wszelkie kwestie dotyczące omawianych usług, ich zakresu i kosztu były zawsze transparentne i potwierdzone mailem, tak samo jak ustalenia z każdej rozmowy telefonicznej.
Pani Ania zawsze szybko oraz fachowo służyła nam radą i propozycjami w sprawach organizacyjnych, zarówno w sprawie dokumentów do obu ceremonii jak i np. usług dodatkowych typu makijaż, fryzjerka, kwiaty.
Cały okres przygotowań przebiegł bezproblemowo i bezstresowo, co potwierdza profesjonalizm oraz wysoki poziom usług świadczonych przez Panią Anię.
W samym dniu ślubu także brak oznak stresu czy jakichkolwiek niespodzianek. Pogoda była piękna, a klimat niepowtarzalny. Opiekunem dnia był Koordynator oraz Fotograf Maciek. Zajął się nami w wyjątkowo uprzejmy i życzliwy sposób.
Każdej parze, która planuje ślub marzeń w egzotycznym miejscu i liczy na niezapomniane wspomnienia i wrażenia, a także chce cieszyć się z pięknych zdjęć, ze szczerego serca polecamy firmę AMB Media Pani Ani oraz Cypr!
Klaudia i Mateusz

Ślub na Cyprze
30-10-2023

Serdecznie dziękuję za wspaniałą opinię i słowa, a także za Państwa zaufanie!
Życzę wszystkiego najlepszego i spełnienia kolejnych marzeń!

O
Oskar
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2023
Zielona Góra
Data dodania: 21-07-2023

Serdecznie polecamy Anię każdej parze, która jest zainteresowana ślubem na Cyprze. Przed podjęciem współpracy kontaktowaliśmy się z kilkoma innymi firmami, ale najbardziej spodobała nam się rozmowa z Anią, dlatego to właśnie z jej usług skorzystaliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej decyzji. ponieważ Ania pomogła nam zorganizować dokładnie taki ślub o jakim marzyliśmy. Przed ślubem mieliśmy stały kontakt przez kilka miesięcy, na bieżąco uzgadniając i planując wszystkie szczegóły. Jeśli marzycie o ślubie za granicą tak jak my, a do tego szukacie miejsca z pewną pogodą i romantyczną atmosferą, szczerze polecam zdecydować się na Cypr, a organizację powierzyć doświadczonej osobie, aby ze spokojną głową cieszyć się tym wyjątkowym wydarzeniem.
Pozdrawiamy,
Oskar i Weronika.

Ślub na Cyprze
30-10-2023

Weroniko i Oskarze, bardzo Wam dziękuję za wspaniałą opinię i zaufanie.
Cieszę się, że mogłam wziąć udział w organizacji Waszego pięknego ślubu, a także poznać Was osobiście :)

E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-08-2022
Warszawa
Data dodania: 29-10-2022

Serdecznie polecam współpracę z Anią. Od samego początku doradzała nam na bazie własnego doświadczenia zarówno miejsce jak i weryfikowała wybrane przez Nas hotele. Wybraliśmy opcje z makijażem oraz fryzura i wszystko było dograne perfekcyjnie czasowo, mogliśmy skupić się na wszystkim co przyjemne, gdyż pozostałe kwestie nie należały do Nas. Maciek, który wspierał nas na miejscu, był Naszym świadkiem, fotografem, driverem, a także znawca najlepszych miejsc w okolicy dzieki czemu zdjęcia wyszły naprawdę piękne i z różnorodną scenografia. Z racji, ze wracając do Polski pojawiły się kłopoty, a biuro podróży nie było chętne do pomocy to otrzymaliśmy ogromne wsparcie od tego zacnego teamu, mimo ze kwestie organizacji ślubu były już zakończone to jednak nie byli obojętni.
Szczerze polecam współpracę i bardzo dziękuje za wszystko! ❤️

Ślub na Cyprze
31-10-2022

Dziękujemy za wspaniałą opinię i cudowne słowa, które nie tylko sprawiają radość, ale również dodają skrzydeł do dalszego działania ❤️
Cyprus Wedding Team ;)

M
Marlena
5.00
 / 5
Data imprezy: 01-08-2022
Promna
Data dodania: 08-08-2022

Lepiej nie mogłam warzyć sobie naszego ślubu, a to wszystko dzięki Pani Ani. Bardzo miła, komunikatywna osoba. Zawsze mogliśmy na nią liczyć. Zero stresu i krempacji. Polecamy z czystym sumieniem.

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-05-2022
Włocławek
Data dodania: 02-07-2022

Dzięki Pani Ani ze Ślub na Cyprze nasz ślub był niezapomniany, inny , wyjątkowy był po prostu cudowny, wspaniała kobieta ,pełna profesjonalizmu, wszytko robi z sercem aby wasz dzień był jeszcze lepszy niż sobie wymarzyliście, nasz taki był. My do tej pory wspominamy go z dreszczami i z uśmiechem a nasi goście mówili że to najlepszy ślub i przyjęcie na jakim byli. Polecamy z całego serca.

Ślub na Cyprze
02-07-2022

Pani Natalio, dziękuję za cudowne słowa. Oglądając zdjęcia i film z Państwa ślubu też się wzruszam. Widać na nich miłość i szczęście. Tym bardziej cieszę się, że zdecydowali się Państwo na organizację ślubu na Cyprze za naszym pośrednictwem.
Jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego!

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-05-2022
Zgorzelec
Data dodania: 14-06-2022

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Pani Ania to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Potrafi sprawić, że niemożliwe staje się możliwe. Decyzja o ślubie była spontaniczna i podjęta miesiąc przed, więc wydawało się że jest to nie do zrobienia. Jednakże Pani Ania wszystko dopięła na ostatni guzik i sprawiła, że faktycznie był to ślub marzeń. Gdybym miała jeszcze raz podjąć taką decyzję, nie zastanawiałabym się 😍 Pani Aniu, jest Pani niesamowita, dziękujemy !!! ❤️

Ślub na Cyprze
14-06-2022

Pani Natalio ❤️ dziękuję za wspaniałą opinię, a także za możliwość udziału w realizacji Państwa marzenia. To była ogromna przyjemność i radość pomóc Państwu w zorganizowaniu ślubu na Cyprze 🥰 Życzę kolejnych i kolejnych spełnionych marzeń!!! ❤️🙂

M
Marta i Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2021
Warszawa
Data dodania: 30-07-2021

Pełen profesjonalizm i duża elastyczność szczególnie istotna w czasie pandemii, gdzie sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie.
Od pomysłu do ślubu minęło zaledwie 2,5 miesiąca, ale załatwienie wszystkich formalności z Anią zajęło łącznie może 7 dni, to zrobiło na nas ogromne wrażenie. Na Cyprze w dniu ślubu, gdy stres sięgnęły zenitu, otrzymaliśmy ogrom wsparcia i otuchy od całej ekipy (tj. fotografa, makijażystki, fryzjerki i operatora kamery). W rezultacie wszystko poszło zgodnie z planem a efekty pracy tych ludzi będą nasz cieszyły długie lata! :)

Organizacja ślubu z Anią Balik (AMB Media Ślub marzeń na Cyprze) to był strzał w 10! Niczego byśmy nie zmienili.

Dziękujemy i polecamy serdecznie.

Marta i Mariusz

Ślub na Cyprze
13-06-2022

Kochani Marto i Mariuszu, dziękuję za wspaniałe słowa, które dodają skrzydeł. Życzę Wam spełnienia marzeń i samych pięknych, radosnych dni we dwoje!

K
Kasia i Miłosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-10-2020
Włocławek
Data dodania: 25-10-2020

Pani Aniu serdecznie dziękujemy za współpracę i zorganizowanie nam pięknego ślubu w czasach pandemii za dobre słowo o każdej porze za wiarę że wszystko się uda i testy na koronawirusa będą negatywne, dziękujemy za profesjonalną pomoc jest Pani cudowną osobą !:-))))))))

Ślub na Cyprze
12-11-2020

Bardzo dziękuję za wspaniałą opinię! To była dla nas radość i cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w realizacji Państwa marzenia :-)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: AMB Media
NIP: 9511549074
Imię i nazwisko: Anna Maria Balik
Adres: Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, 00-867, woj. mazowieckie

Kontakt w godzinach:

Pn: 09:30 - 17:30 Wt: 09:30 - 17:30 Śr: 09:30 - 17:30 Cz: 09:30 - 17:30 Pt: 09:30 - 17:30 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
799-922...
liczba odwiedzin: 3237
Zadzwoń
799-922...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie