Zobacz zdjęcia (4)
Ślub marzeń na Cyprze by AMB Media, Warszawa - zdjęcie 1
Ślub marzeń na Cyprze by AMB Media, Warszawa - zdjęcie 2 Ślub marzeń na Cyprze by AMB Media, Warszawa - zdjęcie 3 Ślub marzeń na Cyprze by AMB Media, Warszawa - zdjęcie 4
1 / 4

Ślub marzeń na Cyprze by AMB Media id:42939

Warszawa, mazowieckie
(7)
Dodaj opinię
799-922...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Ślub marzeń na Cyprze by AMBitious P&C

Firma AMB Media została założona z myślą o Parach, które chciałyby wziąć ślub na Cyprze. W zależności od potrzeb i oczekiwań zapewniamy szeroki zakres usług w tej dziedzinie. Realizujemy wszystkie niezbędne formalności, dodatkowo zapewniamy świadków podczas ceremonii ślubnych, a także organizujemy ślubne sesje zdjęciowe w najpiękniejszych miejscach na Cyprze.

Ze względu na wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkie informacje i odpowiedzieć na pytania Par w bardzo szybkim czasie.

Dla Narzeczonych, którzy chcieliby powiedzieć sakramentalne TAK i złożyć przysięgę podczas mszy poprowadzonej przez jednego z polskich księży franciszkanów możemy zaproponować bardzo atrakcyjną ofertę :-)

Aby sprawić by Panny Młode czuły się wspaniale i otoczone były profesjonalną opieką, również usługi kosmetyczne i fryzjerskie wykonywane są przez specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie.

Serdecznie zapraszamy!

AMBitious Projects & Consulting
Anna Maria Balik

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Szeroki zakres usług w bardzo atrakcyjnych cenach, pełne zaangażowanie i profesjonalizm.
Wiedza i doświadczenie zdobyte przez ponad 10 lat.
Pasja i radość, którą dzielimy się z Parami.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Na początku wysyłamy ofertę z zestawieniem kosztów. Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi organizacji ślubu na Cyprze, pomagamy w podjęciu decyzji dotyczącej miejsca ceremonii, sprawdzamy możliwości, w tym dostępne daty, a także przygotowujemy zestawienie kosztów do wybranych opcji i usług.
Pomagamy w uzyskaniu potrzebnych dokumentów do ślubu.
Po ustaleniu szczegółów i potwierdzeni terminu ślubu, ewentualnie wycieczki sporządzamy umowę.
Jesteśmy w stałym kontakcie z Parą, zarówno telefonicznym jak i e-mailowym.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Nasza oferta jest atrakcyjna pod względem oferowanych miejsc i usług, jak również cenowo. Jesteśmy w stałym kontakcie z Parą. Jeżeli pojawiają się pytania, od razu możemy odpowiedzieć.
Zorganizowaliśmy ponad kilkaset ceremonii ślubnych na Cyprze, dzięki temu zdobyliśmy ogromne doświadczenie i wiedzę.
Szybko i sprawnie rozwiązujemy wszelkie problemy. Dobrze znamy Cypr i kwestie związane z organizacją ślubów, a także pobytem na Cyprze.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia konsultanta ślubnego, aby cieszyć się dniem ślubu i skupić na najważniejszym, czyli na samej uroczystości. Często pomoc konsultanta pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze, dlatego warto zdecydować się na takie usługi.
Dzięki temu można uniknąć stresu związanego z organizacją ślubu. Ma to ogromne znaczenie szczególnie przy organizacji ślubu za granicą.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Ze względu na wiedzę i doświadczenie, jesteśmy wstanie zorganizować ślub "last minute" nawet w ciągu tygodnia. Wszystko zależy od czasu, w jakim Para uzyska potrzebne dokumenty. Obecnie procedury są proste i łatwo można uzyskać wymagane zaświadczenia w dowolnym urzędzie stanu cywilnego.
Jeżeli chodzi o ślub kościelny, to procedury są bardziej skomplikowane, ale w tym też możemy pomóc.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Minimalny budżet przeznaczony na organizację ślubu n a Cyprze jest niższy niż przy organizacji ślubu i kameralnego wesela w Polsce. Zwykle dopasowujemy ofertę indywidulanie, dzięki temu koszty mogą być dużo niższe.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Organizując śluby na Cyprze ponad 10 lat, wiemy dokładnie z jakich usług warto skorzystać, a z jakich zrezygnować, żeby zminimalizować koszty.
Nasza oferta zawiera zakres usług niezbędnych do organizacji ważnego ślubu. Dzięki temu koszty już zostały obniżone do minimum.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Organizacja ceremonii ślubnych na Cyprze to nasza pasja, dlatego lubimy to, co robimy i robimy to z pasją.
Zarażamy radością i chętnie pomagamy.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ponad 10 lat doświadczenia i wiedza zdobyta podczas organizacji kilkuset ceremonii ślubnych na Cyprze.
Nasze umiejętności potwierdzają zarówno Pary, które zdecydowały się na nasze usługi jak i urzędnicy, udzielający ślubów na Cyprze, którzy wielokrotnie podkreślają nasz profesjonalizm i zaangażowanie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Oprócz 10 lat pracy w branży ślubnej ważne jest również zaangażowanie w organizację ślubów, a także doświadczenie i wiedza. Tym możemy się pochwalić :-)

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Organizacja ślubu na Cyprze już jest ślubem nietypowym, a przynajmniej mniej popularnym niż tradycyjne ceremonie ślubne organizowane w Polsce. Cypr daje wiele możliwości organizacji oryginalnych ślubów, w tym np podczas rejsu jachtem o zachodzie słońca lub ceremonia bezpośrednio na plaży połączona z koncertem na żywo.
Podczas organizacji ślubów wiele razy spotykaliśmy się z nowymi wyzwaniami. Dzięki zdobytej wiedzy i bazie podwykonawców jesteśmy w stanie sprostać zaskakującym i nietypowym oczekiwaniom Par.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Organizując śluby na Cyprze, większość naszych zleceń dotyczy ślubów organizowanych w plenerze, przeważnie bezpośrednio na plaży.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Kwestie związane z organizacją ślubu i przyjęcia organizujemy na bieżąco i bezpośrednio.

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Nasza działalność opiera się głównie na organizacji ceremonii ślubnych za granicą, na Cyprze.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Pozostajemy w stałym kontakcie z Parą telefonicznym lub e-mailowym.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Zakres oferowanych przez nas usług zawiera również organizację wieczorów panieńskich i kawalerskich, a także podróży poślubnej połączonej z romantyczną sesją zdjęciową w plenerze.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Jednocześnie możemy obsługiwać od kilku do kilkunastu imprez jednocześnie.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najlepiej jak najszybciej, dzięki temu będziemy mogli zaoferować dowolny termin ślubu, a także związane z nim dodatkowe usługi i miejsca ślubu jak i przyjęcia weselnego.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Wszystko zależy od Pary, jak często potrzebuje się kontaktować. Zwykle jest to kwestia indywidualna i to ustalamy już na początku współpracy.

Jaki jest styl naszej pracy?

Organizacja ślubu i przyjęcia weselnego, to duża odpowiedzialność i wyzwanie. Dlatego stawiamy na profesjonalizm, zdobyte doświadczenie i wiedzę. Współpracujemy z najlepszymi wykonawcami i podwykonawcami, dlatego oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Pomagamy Parom, które już mają zarezerwowaną część usług.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Wszystkie warunki współpracy ustalamy na samym początku, aby w trakcie wykonywania zlecenia i prac związanych z organizacją ślubu, uniknąć nieporozumień.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Doświadczenie, czas i zdobyta przez nas wiedza zweryfikowały wiele oferowanych usług. Dzięki temu nawet gdy pojawią się problemy, umiemy sobie z nimi poradzić. Trudności zawsze mogą się pojawić, chodzi też o to by zaoszczędzić Parze dodatkowego stresu.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Nieprzewidziane zdarzenia mogą się pojawić, chociaż zwykle mamy w zanadrzu plan awaryjny (czasami nawet kilka), to pomaga uniknąć dodatkowych stresujących momentów i usprawnia naszą pracę.

Czy znamy odpowiedź na wszystkie Twoje pytania?

Staramy się zawsze znaleźć odpowiedź, jak do tej pory nie mieliśmy z tym problemu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Warto skorzystać z naszych usług, by uniknąć stresu i cieszyć się wspólnym szczęściem podczas ślubu, a na przyszłość zapamiętać ten dzień, jako najpiękniejszy w życiu. My mamy na to przepis i wiemy, jak to zrobić :-)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

To miejsce i atmosfera, a Cypr z jego scenerią i klimatem jest idealnym miejscem na organizację nie tylko ślubu, ale również przyjęcia weselnego nawet w niewielkim gronie.

Opinie (7)

Dodaj opinię
Ślub marzeń na Cyprze by AMB Media id:42939
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
M
Marta i Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2021
Warszawa
Data dodania: 30-07-2021

Pełen profesjonalizm i duża elastyczność szczególnie istotna w czasie pandemii, gdzie sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie.
Od pomysłu do ślubu minęło zaledwie 2,5 miesiąca, ale załatwienie wszystkich formalności z Anią zajęło łącznie może 7 dni, to zrobiło na nas ogromne wrażenie. Na Cyprze w dniu ślubu, gdy stres sięgnęły zenitu, otrzymaliśmy ogrom wsparcia i otuchy od całej ekipy (tj. fotografa, makijażystki, fryzjerki i operatora kamery). W rezultacie wszystko poszło zgodnie z planem a efekty pracy tych ludzi będą nasz cieszyły długie lata! :)

Organizacja ślubu z Anią Balik (AMB Media Ślub marzeń na Cyprze) to był strzał w 10! Niczego byśmy nie zmienili.

Dziękujemy i polecamy serdecznie.

Marta i Mariusz

K
Kasia i Miłosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-10-2020
Włocławek
Data dodania: 25-10-2020

Pani Aniu serdecznie dziękujemy za współpracę i zorganizowanie nam pięknego ślubu w czasach pandemii za dobre słowo o każdej porze za wiarę że wszystko się uda i testy na koronawirusa będą negatywne, dziękujemy za profesjonalną pomoc jest Pani cudowną osobą !:-))))))))

Ślub na Cyprze
12-11-2020

Bardzo dziękuję za wspaniałą opinię! To była dla nas radość i cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w realizacji Państwa marzenia :-)

M
Marta i Błażej
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2020
Gliwice
Data dodania: 02-09-2020

Bardzo profesjonalnie zorganizowany ślub. Z pewnością możemy powiedzieć, że był to ślub marzeń. Świetna organizacja, dbałość o każdy szczegół, wszystko było dopięte na ostatni guzik, dzięki czemu mogliśmy zupełnie bezstresowo cieszyć się naszym dniem i niczym się nie przejmować. Wszystko, co zaplanowaliśmy odbyło się tak, jak sobie to wymarzyliśmy! :)

Ślub na Cyprze
12-11-2020

Bardzo dziękujemy za opinię, jest nam bardzo miło, zwłaszcza, że dla nas była to ogromna przyjemność móc zrealizować to marzenie :-)

D
Daria & Irinel
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-09-2019
Toruń
Data dodania: 21-11-2019

Najlepszy dzień w naszym życiu. Pełen profesjonalizm. Z całego serca mogę polecić Ślub na Cyprze. Bardzo dobry kontakt, piękne zdjęcia. Jeszcze raz dziękujemy za ten wyjątkowy dzień !!!

Ślub na Cyprze
21-11-2019

Serdecznie dziekujęmy za wspaniałe rekomendacje! Pozdrawiamy serdecznie :-)

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-05-2019
Gdańsk
Data dodania: 15-11-2019

Bardzo dobra współpraca i organizacja ślubu na Cyprze.

Super sesja zdjęciowa:)

Polecamy!

Kasia i Robert

Ślub na Cyprze
21-11-2019

Serdecznie pozdrawiamy i dziekujęmy za opinię :-)

Z
Zuzanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2019
Poznań
Data dodania: 18-10-2019

Wszystko super i szybko zorganizowane. Zdecydowalismy się na ślub w połowie sierpnia a 16 października powiedzielismy sobie sakramentalne tak w Ayia Thekla. Profesjonalna obsługa, szybki kontakt mailowy, teraz tylko czekamy na zdjęcia z cudownej sesji w przepięknych miejscach.

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2019
Warszawa
Data dodania: 04-09-2019

Wszystko dopięte na ostatni guzik 🙂 Najlepszy dzień w naszym życiu, dziękujemy!

Ślub na Cyprze
04-09-2019

Bardzo dziękujemy i jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!!! :-)

Kontakt

NIP: 9511549074
Adres: Warszawa, , 00-867, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:30 - 17:30 Wt: 09:30 - 17:30 Śr: 09:30 - 17:30 Cz: 09:30 - 17:30 Pt: 09:30 - 17:30 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
799-922...
liczba odwiedzin: 1716
Zadzwoń
799-922...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie