Zobacz zdjęcia (5)
Ślub na boso, Kraków - zdjęcie 1
Ślub na boso, Kraków - zdjęcie 2 Ślub na boso, Kraków - zdjęcie 3 Ślub na boso, Kraków - zdjęcie 4 Ślub na boso, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Ślub na boso id:38406

Kraków, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Witaj, przyszła Panno Młoda!

Zapewne wyobrażasz już sobie TEN dzień, który wraz z Ukochanym będziesz wspominać, uśmiechając się delikatnie. Będą kwiaty i muzyka! To będzie bardzo radosny i wzruszający dzień. Będziecie razem, bardzo blisko, być może nigdy wcześniej nie byliście sobie tak bliscy. Na Waszą Miłość, nie ukrywając łez wzruszenia, będą patrzeć Wasi przyjaciele i rodzina… Ach, chłońcie ten czas! W naszym atelier projektujemy suknie ślubne na taką okazję – tak, aby każda Panna Młoda czuła się piękna.

Chcemy sprawić, byś w tym wyjątkowym dniu czuła się zachwycająco piękna, delikatna i urocza. Najważniejszym dla nas jest, byś czuła się swobodnie. Pomożemy wybrać Ci kreację, która wyeksponuje Twoje naturalne piękno, a suknia ślubna stanie się jedynie jego dopełnieniem. Sukienki Boso są personalizowane dzięki możliwości ingerencji w nasze projekty w zakresie zmiany fasonu oraz zmiany wykorzystanej tkaniny – w ten sposób jako jedyna pracownia sukien ślubnych w Krakowie stworzymy suknię, która zalśni razem z Tobą, bo będzie taka, jak Ty. U nas powstanie unikatowy projekt dedykowany tylko Tobie. Nie przebierzemy Cię za Pannę Młodą – sprawimy, że w Dniu Ślubu będziesz sobą!

liczba odwiedzin: 3476

Popularne miasta w okolicy