Zobacz zdjęcia (5)
Ślubne. Wedding Planners. Robimy ślubne przyjęcia!, Wysogotowo - zdjęcie 1
Ślubne. Wedding Planners. Robimy ślubne przyjęcia!, Wysogotowo - zdjęcie 2 Ślubne. Wedding Planners. Robimy ślubne przyjęcia!, Wysogotowo - zdjęcie 3 Ślubne. Wedding Planners. Robimy ślubne przyjęcia!, Wysogotowo - zdjęcie 4 Ślubne. Wedding Planners. Robimy ślubne przyjęcia!, Wysogotowo - zdjęcie 5
1 / 5

Ślubne. Wedding Planners. Robimy ślubne przyjęcia! id:47065

Wysogotowo, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA
Zorganizujemy Twój ślub od A do Z, razem przebrniemy przez każdy etap przygotowań ślubnych. Pomożemy Wam podjąć trudne decyzje, a także dobrać najlepszych podwykonawców. Wspólnie okreslimy budżet, nad którym będziemy czuwać. W Waszym imieniu podpiszemy umowy, będziemy kontaktować się z usługodawcami, dzięki czemu Wy kontaktujecie się tylko z nami.


ORGANIZACJA WYBRANYCH ELEMENTÓW
Rozpoczęliście już przygotowania, wybraliście termin ślubu, wstępnie wybraliście salę? A może jesteście na zupełnie innym etapie, ale stanęliście w miejscu? I nie wiecie co dalej? Ta oferta jest właśnie dla Was!


KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU I WESELA
Udało Wam się zorganizować ślub i wesele, wybraliście podwykonawców samodzielnie. Ale potrzebujecie wsparcia organizacyjnego w dniu ślubu i wesela? Zajmiemy się skoordynowaniem wszystkich punktów, atrakcji ślubnych w Waszym imieniu. Skomunikujemy się z podwykonawcami i będziemy przy Was czuwać, abyście mogli w pełni czerpać radość z tego dnia.

Opinie Ślubne. Wedding Planners (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Ślubne. Wedding Planners

Nazwa firmy: Ślubne. Wedding Planners
NIP: 7772990176
Imię i nazwisko: Sylwia Nickel
Adres: Wysogotowo, ul. Beztroska 11A, 62-081, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1258

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wysogotowo

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie