Zobacz zdjęcia (5)
Ten Dzień Events - organizacja i koordynacja ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 1
Ten Dzień Events - organizacja i koordynacja ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 2 Ten Dzień Events - organizacja i koordynacja ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 3 Ten Dzień Events - organizacja i koordynacja ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 4 Ten Dzień Events - organizacja i koordynacja ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Ten Dzień Events - organizacja i koordynacja ślubów i wesel id:38937

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Organizujemy imprezy i eventy na terenie całego kraju. W naszej ofercie nie ma ograniczeń i sztywnych ram - Ty mówisz, a my działamy :)

Firma Ten Dzień Events powstała z myślą o wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w organizacji wyjątkowych wydarzeń. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zadania, ponieważ Twój cel jest naszą misją. Podejmując z nami współpracę możesz spodziewać się profesjonalizmu i mieć pewność, że Ty i TEN DZIEŃ, który jest dla Ciebie ważny potraktujemy wyjątkowo, a nasze doświadczenie sprawi, że będziesz spać spokojnie. Lata pracy z wymagającym klientem w zawodzie negocjatorek nauczyły nas, że każdy cel można osiągnąć, każde marzenie spełnić, a każde oczekiwanie zaspokoić. Dlatego niezależnie od charakteru imprezy Ty możesz się bawić, bo my czuwamy nad wszystkim.

Oferujemy:
* kompleksową lub częściową organizację ślubu i wesela
* koordynację dnia ślubu
* konsultacje i doradztwo związane ze ślubem lub weselem

liczba odwiedzin: 1118

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie