Udane Przyjęcie

Knurów, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Firma "UDANE PRZYJĘCIE"
- to miejsce gdzie znajdziecie Państwo wszystko, co jest potrzebne by zorganizować niezapomniane, wyjątkowe i pełne ciepła i miłości przyjęcie. Z pasją oddajemy się zorganizowaniu każdego przedsięwzięcia.

Zajmujemy się organizacją od A do Z imprez takich jak: wesela, urodziny, jubileusze, bale sylwestrowe, studniówki, komersy, bale dla dzieci, imprezy tematyczne czy wyjątkowe zaręczyny.

Zapewnimy Państwu oprawę muzyczną na najwyższym poziomie oraz opiekę dj’a – wodzireja z długoletnim doświadczeniem do pracy również z dziećmi (posiadamy odpowiednio przeszkolonych animatorów/dj'ów na kursach i szkoleniach dla dj'ów i wodzirejów).

Poza PROFESJONALNĄ OPRAWĄ MUZYCZNĄ IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH i OPIEKĄ DJ'A/ WODZIREJA/ ANIMATORA DO ZABAW Z DZIEĆMI i DOROSŁYMI oferujemy m.in:
- kompleksową organizację imprez okolicznościowych,
- wynajem fontanny czekolady,
- wynajem fontanny alkoholu,
- artystyczne pakowanie prezentów,
- wynajem aut ślubnych,
- fryzjerstwo mobilne,
- dodatki na wszystkie rodzaje przyjęć: zaproszenia, winietki, zawieszki na alkohol, papierowe menu,
- prezentacje multimedialne ze zdjęciami, filmami i opisami, z możliwością przedstawienia przez dj’a w trakcie trwania przyjęcia – jako prezent dla wybranej osoby.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI :)

GRAMY PRZEDE WSZYSTKIM W KNUROWIE I W GLIWICACH ALE TAKŻE W ZABRZU, RYBNIKU, ORZESZU, TARNOWSKICH GÓRACH I INNYCH MIEJSCOWOŚCIACH NA TERENIE ŚLĄSKA.

liczba odwiedzin: 1445

Wyjątkowe sale weselne w mieście Knurów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy