Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (26)
Zobacz zdjęcia (26)
Dj Ebi - Slow Wedding, Wesele boho, Nowoczesne Wesele, Gramofon Vinyl, Ustroń - zdjęcie 1
Dj Ebi - Slow Wedding, Wesele boho, Nowoczesne Wesele, Gramofon Vinyl, Ustroń - zdjęcie 1 Dj Ebi - Slow Wedding, Wesele boho, Nowoczesne Wesele, Gramofon Vinyl, Ustroń - zdjęcie 2 Dj Ebi - Slow Wedding, Wesele boho, Nowoczesne Wesele, Gramofon Vinyl, Ustroń - zdjęcie 3 Dj Ebi - Slow Wedding, Wesele boho, Nowoczesne Wesele, Gramofon Vinyl, Ustroń - zdjęcie 4 Dj Ebi - Slow Wedding, Wesele boho, Nowoczesne Wesele, Gramofon Vinyl, Ustroń - zdjęcie 5 Dj Ebi - Slow Wedding, Wesele boho, Nowoczesne Wesele, Gramofon Vinyl, Ustroń - zdjęcie 6 Dj Ebi - Slow Wedding, Wesele boho, Nowoczesne Wesele, Gramofon Vinyl, Ustroń - zdjęcie 7
Dj Ebi - Slow Wedding, Wesele boho, Nowoczesne Wesele, Gramofon Vinyl, Ustroń - zdjęcie 8
1 / 26

Dj Ebi - Slow Wedding, Wesele boho, Nowoczesne Wesele, Gramofon Vinyl id:32655

Ustroń, śląskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
785-153...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
 • mówię po niemiecku

Moją ofertę kieruję do osób poszukujących dobrej zabawy, profesjonalizmu i wysokiej kultury. Każda impreza jest inna i wymaga odpowiedniego przygotowania, indywidualnego podejścia, oraz zaplecza technicznego z najwyższej półki. Moim celem jest zapewnienie Państwu i waszym gościom muzyki jak najbardziej dopasowaną do waszych gustów. Wszystko ubrane w spójną całość, z kulturalnym prowadzeniem od początku do końca. Jestem osobą cechującą się wysoką kulturą, potrafię bardzo łatwo nawiązywać kontakt z gośćmi. Podczas imprez potrafię zorganizować zabawy i gry dostosowane dla każdego. Pozytywne emocje, dobra zabawa , humor, muzyka którą kochacie i uśmiech do samego rana to towarzyszy nam zawsze. Z miłą chęcią porozmawiam z Wami i dołożę wszelkich starań aby Wasze Wesele było takie o jakim marzycie.

Dodatkowo współpracuję z profesjonalnym Konferansjerem który potrafi dodać elegancji każdemu przyjęciu.

Pozdrawiam Dj Ebi

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja oferta to nietylko zagranie Wesela... To wielka chęć poznawania ludzi i możliwość towarzyszenia im w tym ważnym dniu. Uwielbiam dostosowywać klimat, muzykę, atrakcję do tego jacy jesteście w jaki sposób idziecie przez życie. Naturalność, nienachalne prowadzenie przyjęcia i pomocna dłoń w każdej sytuacji.

Jaki repertuar proponujemy?

Proponuje muzyke jak najbardziej dopasowaną do klimatu Wesela. Klasyki polskie, taneczne hity sprzed lat oraz dźwięki z czarnej płyty. Uwielbiam dobre brzmienie przebojów które są w naszej pamięci i wzbudzają emocje. Unikam disco polo.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak jeśli tego Sobie życzycie. Współpracuję z konferansjerem.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak lista utworów to muzyczny kierunek Wesela. Dlatego z wielką checią i uśmiechem gram Wasze piosenki.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane Wesele to uśmiechy gości od początku aż do samego końca. To klimat który tworzą ludzie przepełnieni checią celebrowania tego dnia wraz z Młodą Parą. To nienachalna muzyka, dobra zabawa naturalność w tańcu, wzniosłych i romantycznych chwilach. Czasem także ból nóg i zdarte gardła.

Opinie (2)

Dodaj opinię
Dj Ebi - Slow Wedding, Wesele boho, Nowoczesne Wesele, Gramofon Vinyl id:32655
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Andrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-04-2022
Wisła
Data dodania: 21-04-2022

Bardzo serdecznie polecam duet Ebi & Przemek. Jestem zafascynowany poziomem i jakością ich usług.

Kontakt bardzo dobry, wszelakie wątpliwości zostały bardzo szybko rozwiane. Dodatkowym atutem jest to, że Ebi potrafił podpowiedzieć i zwrócić uwagę na niektóre kwestie organizacyjne - pozwoliło nam to lepiej przygotować się do naszego wesela.

Bardzo ciekawe, nietuzinkowe zabawy, charyzma i uśmiech. Dodajmy do tego bardzo dobrze wyselekcjonowaną muzykę - każdy znalazł coś dla siebie. Panowie doskonale czuli parkiet i wiedzieli, co grać. Goście fantastycznie się bawili.

Raz jeszcze polecam ten duet z całego serca! To było doprawdy wspaniałe wesele, lepszego nie mogłem sobie z żoną wymarzyć!

S
Sara Greń
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Ustroń
Data dodania: 23-10-2021

Na Ebiego trafiliśmy przypadkiem. Przeglądając instagrama wpadłam na relację z wesela znajomej. Tak się zachwyciłam, że postanowiłam do niej napisać i dopytać o Dj’a. Już po I spotkaniu z Ebim wiedzieliśmy, że to jego chcemy na nasze wesele. Kontakt z Ebim był bardzo dobry, szybko odpowiadał na wszystkie nasze wiadomości. Przed weselem dograliśmy szczegóły - Ebi ma mnóstwo super pomysłów, ekstra zabawy, czuje i widzi do czego goście się dobrze bawią, jest bardzo charyzmatyczny i towarzyski. Dodatkowo jest bardzo elastyczny - w trakcie wesela trochę zmieniliśmy formę podziękowań dla rodziców - Ebi nie miał z tym żadnego problemu i zadbał, żeby wszystko było idealnie! Oczywiście nie tylko my byliśmy zachwyceni - po weselu dostaliśmy masę dobrych opinii o Dj’u od naszych gości. Wszyscy mówili, że bawili się świetnie! Polecamy z całego serca - mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazje być na imprezie prowadzonej przez Ebiego.

Kontakt

Imię i nazwisko: Euzebiusz Wiśniewski
Adres: Ustroń, woj. śląskie
785-153...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2607
Zadzwoń
785-153...
Napisz

Popularne miasta w okolicy