Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
KONSULTANTKA ŚLUBNA organizacja wesela imprez planerka UDANY EVENT, Wrocław - zdjęcie 1
KONSULTANTKA ŚLUBNA organizacja wesela imprez planerka UDANY EVENT, Wrocław - zdjęcie 2 KONSULTANTKA ŚLUBNA organizacja wesela imprez planerka UDANY EVENT, Wrocław - zdjęcie 3 KONSULTANTKA ŚLUBNA organizacja wesela imprez planerka UDANY EVENT, Wrocław - zdjęcie 4 KONSULTANTKA ŚLUBNA organizacja wesela imprez planerka UDANY EVENT, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

KONSULTANTKA ŚLUBNA organizacja wesela imprez planerka UDANY EVENT id:36959

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Ślub to najważniejszy moment w życiu kobiety i mężczyzny. Z pewnością marzycie by był on niezapomniany, wyjątkowy i idealny. Jest to spotkanie z rodziną i przyjaciółmi czyli najbliższym osobami w Waszym życiu. Chcecie by cieszyli się Waszym szczęściem i fantastycznie bawili w tym dniu.

Aby tak się stało trzeba zadbać o bardzo wiele szczegółów. Planowanie ślubu i wesela to czynność wymagająca nie lada wysiłku, łączy się z tym wiele nerwów i stresu.

Aby myśl o minionym ślubie przywoływała pozytywne wspomnienia, aby w ten jedyny wieczór nie martwić się niczym tylko celebrować swoje uczucie i dzielić je z najbliższymi warto powierzyć jego organizację profesjonalistce, która zadba o przygotowanie i przebieg uroczystości w najdrobniejszych szczegółach.

Organizuję przyjęcia na najwyższym poziomie, kierując się wymaganiami Pary Młodej. Gwarantuję wsparcie w każdym aspekcie przygotowań. Dokładam wszelkich starań, aby każdy element uroczystości był idealny i na długo pozostał w Waszej pamięci, bo wiem jak ważne jest nie tylko efektowne zakończenie, ale również bezstresowe przygotowanie do ślubnej ceremonii. Posiadam bazę sprawdzonych podwykonawców, dzięki którym możecie liczyć na profesjonalną organizację wszystkich elementów, jakie składają się na idealny ślub i wesele. Organizacją przyjęć okolicznościowych zajmuję się już od 4 lat.

Moja oferta to bardzo otwarta propozycja. Traktuję ją jako wstęp do rozmów. To zawsze Wy decydujecie, jak Wasz Ślub i Wesele będzie wyglądać oraz w jakim zakresie potrzebujecie naszej pomocy. Spotykamy się i dyskutujemy o Waszych upodobaniach, pragnieniach, a wszystko po to, żeby wesele było dokładną realizacją Waszych marzeń.

ZAKRES CENOWY:
990 - 5990 zł

Mogę pomóc jedynie w jednym z elementów przygotowań ślubnych np. przy poszukiwaniach i wyborze sali weselnej

Usługa konsultantki ślubnej nie musi wiązać się z dużym kosztem dodatkowym, biorąc pod uwagę, że mam sprawdzonych i często niedrogich podwykonawców- np. oferuję sprawdzoną SALĘ WESELNĄ w 3 gwiazdkowym hotelu we Wrocławiu już od 170 zł za osobę!

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wrocław, , 52-421, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1528

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie