Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

KONSULTANTKA ŚLUBNA organizacja wesela imprez planerka UDANY EVENT id:36959

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
KONSULTANTKA ŚLUBNA organizacja wesela imprez planerka UDANY EVENT

Ostatnio widziany wczoraj
601-190...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 11-07-2018
Liczba odwiedzin: 19

Oferta Konsultant ślubny Wrocław

Ślub to najważniejszy moment w życiu kobiety i mężczyzny. Z pewnością marzycie by był on niezapomniany, wyjątkowy i idealny. Jest to spotkanie z rodziną i przyjaciółmi czyli najbliższym osobami w Waszym życiu. Chcecie by cieszyli się Waszym szczęściem i fantastycznie bawili w tym dniu.

Aby tak się stało trzeba zadbać o bardzo wiele szczegółów. Planowanie ślubu i wesela to czynność wymagająca nie lada wysiłku, łączy się z tym wiele nerwów i stresu.

Aby myśl o minionym ślubie przywoływała pozytywne wspomnienia, aby w ten jedyny wieczór nie martwić się niczym tylko celebrować swoje uczucie i dzielić je z najbliższymi warto powierzyć jego organizację profesjonalistce, która zadba o przygotowanie i przebieg uroczystości w najdrobniejszych szczegółach.

Organizuję przyjęcia na najwyższym poziomie, kierując się wymaganiami Pary Młodej. Gwarantuję wsparcie w każdym aspekcie przygotowań. Dokładam wszelkich starań, aby każdy element uroczystości był idealny i na długo pozostał w Waszej pamięci, bo wiem jak ważne jest nie tylko efektowne zakończenie, ale również bezstresowe przygotowanie do ślubnej ceremonii. Posiadam bazę sprawdzonych podwykonawców, dzięki którym możecie liczyć na profesjonalną organizację wszystkich elementów, jakie składają się na idealny ślub i wesele. Organizacją przyjęć okolicznościowych zajmuję się już od 4 lat.

Moja oferta to bardzo otwarta propozycja. Traktuję ją jako wstęp do rozmów. To zawsze Wy decydujecie, jak Wasz Ślub i Wesele będzie wyglądać oraz w jakim zakresie potrzebujecie naszej pomocy. Spotykamy się i dyskutujemy o Waszych upodobaniach, pragnieniach, a wszystko po to, żeby wesele było dokładną realizacją Waszych marzeń.

ZAKRES CENOWY:
990 - 5990 zł

Mogę pomóc jedynie w jednym z elementów przygotowań ślubnych np. przy poszukiwaniach i wyborze sali weselnej

Usługa konsultantki ślubnej nie musi wiązać się z dużym kosztem dodatkowym, biorąc pod uwagę, że mam sprawdzonych i często niedrogich podwykonawców- np. oferuję sprawdzoną SALĘ WESELNĄ w 3 gwiazdkowym hotelu we Wrocławiu już od 170 zł za osobę!

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Różne pakiety
od 990 do 5990 / wesele

Opinie o KONSULTANTKA ŚLUBNA organizacja wesela imprez planerka UDANY EVENT Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.