Usługi ślubne - dekoracje, zaproszenia, papateria

Nowy Sącz, małopolskie

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • ściany bąbelkowe
  • dojazd do klienta

O nas

Wszystko tworzone od serca i z największą przyjemnością, aby Twoja uroczystość była wyjątkowa i niepowtarzalna. Przede wszystkim ŚLUBY, ale także chrzciny, urodziny i inne okoliczności, aby uczynić piękniejszym ważny dla Ciebie dzień i nadać mu wyjątkowy charakter.

Każdemu zleceniu oddajemy się z pasją i wewnętrznym zaangażowaniem. W naszych rękach powstają oryginalne projekty począwszy od zaproszeń aż do dekoracji miejsca uroczystości, w których łączymy sztukę z wiedzą i szczyptą fantazji, co pozwala stworzyć niezapomniane kreacje.

A przecież planowanie ślubu to prawdziwe wyzwanie!
Wymaga najwyższej klasy umiejętności organizacyjnych, biznesowego talentu, znajomości technik negocjacji, rozeznania na rynku, a nade wszystko oryginalności i artyzmu. To moment, w którym warto pomyśleć o Koordynatorze Ślubnym!
Zajmiemy się dla Was organizacją ślubu i wesela czy innych uroczystości w takim zakresie, w jakim sami o tym zadecydujecie. Czy będzie to tylko możliwość przygotowania dla Was zaproszeń, innej papaterii , dekoracji, a może zechcecie jeszcze innej współpracy i pomocy?

Myślicie, że wynajęcie konsultanta ślubnego to tylko dodatkowy koszt, na który Was nie stać? Nic bardziej mylnego. Poza oczywistą oszczędnością czasu, oszczędzacie też pieniądze dzięki dobrej znajomości miejscowych usług i negocjacji rabatów. Przygotujemy dla Was bazę najlepszych podwykonawców.
Naszym zadaniem jest odciążenie Was z najtrudniejszych obowiązków. Jednocześnie nie chcemy pozbawić Was przyjemności planowania. Staniemy się Waszymi przewodnikami poprzez poszczególne etapy przygotowań. Będziemy na bieżąco kontaktować się z Wami informując o przebiegu prac, a także przypominać w odpowiednim czasie o działaniach lub formalnościach, jakich musi dokonać przyszła Para Młoda. Ten dzień wart jest wyjątkowych pomysłów!

W ofercie:
- kompleksowa organizacja ślubu i wesela
- pomoc w znalezieniu idealnego miejsca na ślub oraz przyjęcie weselne
- dobór kluczowych podwykonawców
- organizacja wybranych elementów jak np. dekoracje, atrakcje podczas wesela, stylizacja Pary Młodej
- dobór motywu przewodniego uroczystości - usługę tą polecamy zarówno na początku planowania ślubu i wesela jak i dla wszystkich Par, które mają już wybranych kluczowych podwykonawców, a chciałyby nadać spójny i jeszcze bardziej osobisty charakter temu wyjątkowemu dniu
- ślubne SOS czyli pomoc na ostatnią chwilę
- koordynacja dnia ślubu i wesela- organizacja podróży poślubnej


Zapraszamy na fanpage aby zobaczyć naszą twórczość!

liczba odwiedzin: 1757

Wyjątkowe sale weselne w mieście Nowy Sącz

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy