Zobacz zdjęcia (5)
Vanilla Foto & Video - Fotograf i kamerzysta, Zielona Góra - zdjęcie 1
Vanilla Foto & Video - Fotograf i kamerzysta, Zielona Góra - zdjęcie 2 Vanilla Foto & Video - Fotograf i kamerzysta, Zielona Góra - zdjęcie 3 Vanilla Foto & Video - Fotograf i kamerzysta, Zielona Góra - zdjęcie 4 Vanilla Foto & Video - Fotograf i kamerzysta, Zielona Góra - zdjęcie 5
1 / 5

Vanilla Foto & Video - Fotograf i kamerzysta id:42357

Zielona Góra, lubuskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Fotografia ślubna

Decyzja o wyborze fotografa ślubnego jest tak samo ważna jak wybór sukni, garnituru, odpowiedniej sali czy pięknego kościoła. Bo to właśnie fotograf utrwala w obrazach historię o pięknej miłości, emocjach, szczęściu, rodzinie i przyjaciołach. My jako fotografowie mamy za zadanie pokazać Wam na zdjęciach przebieg tego najważniejszego dnia, być z Wami od przygotowań aż do oczepin i dokumentować wzruszenia podczas przysięgi małżeńskiej jak i później dobrą zabawę na Waszym weselu.

Realizujemy pełne fotoreportaże ślubne. Towarzyszymy Wam od przygotowań, przez błogosławieństwo, przyjazd do kościoła/USC, uroczystość zaślubin, wesele aż do oczepin. Zwieńczeniem materiału jest plener ślubny zrealizowany w innym dniu, który nadaje całości niepowtarzalny charakter.

Reportaż ślubny jest przede wszystkim pamiątką dla Was, dlatego to Wy macie wpływ na to, jakie zdjęcia otrzymacie. W każdym pakiecie oddajemy określoną ilość zdjęć obrobionych (postprodukcja, retusz, itd.) oraz pozostałe zdjęcia nieobrobione. Po wykonaniu zdjęć, po plenerze wysyłamy Wam podglądy wszystkich zdjęć do selekcji. Np. wykonaliśmy 1000 zdjęć, z nich wybieracie 200 do obrobienia, a pozostałe 800 dostaniecie nieobrobione. Zatem to Wy decydujecie, które zdjęcia są dla Was najważniejsze. Gotowy materiał otrzymacie od nas nagrany na drewnianym pendrivie w estetycznym pudełeczku. Jeśli będziecie potrzebować dodatkowych pendrivów np. dla rodziców, to oczywiście jest możliwość ich dokupienia. Jeśli zdecydujecie się na rozszerzony pakiet fotograficzny, to oprócz pendriva otrzymacie również złożoną przez nas fotoksiążkę/story book z wybranymi przez nas najlepszymi zdjęciami. Istnieje również opcja dokupienia do każdego pakietu fotoksiążki / albumu, które wyceniamy indywidualnie już po wykonaniu reportażu.

Video ślubne

Realizujemy głównie krótkie i dynamiczne formy filmowe – teledyski ślubne do 5 minut. Towarzyszymy Wam od przygotowań, przez błogosławieństwo, przyjazd do kościoła/USC, uroczystość zaślubin, wesele aż do oczepin. Zwieńczeniem materiału jest plener ślubny zrealizowany w innym dniu, który nadaje całości niepowtarzalny charakter. Stawiamy przede wszystkim na przyjemny odbiór oraz krótszy, ale treściwy materiał w duchu “mniej znaczy więcej”.

Nasza ulubiona forma filmowa, to krótki teledysk, do 5 minut. Jego długość opiera się głównie na długości wybranego utworu będącego podkładem muzycznym (oczywiście macie możliwość wyboru utworu lub możecie pozostawić to nam). Teledysk jest skrótem z dnia ślubu i pleneru, który z racji swojej długości zawiera wybrane, najciekawsze momenty. Występuje tu dynamiczny montaż, najczęściej pod rytm muzyki. Teledysk w dużej części opiera się na plenerze, przygotowaniach i zabawie, przeplatanymi z ważnymi chwilami z ceremonii zaślubin. W tym wypadku chronologia nie musi być zachowana.

Dłuższy film, do około 45 minut. Jego ostateczna długość zależy od wielu czynników, m.in. ilości atrakcji. Im ciekawsza jest zabawa, więcej jest interesujących momentów, tym większa szansa na nieco dłuższy film z większą ilością ujęć. Zarówno film, jak i teledysk, to autorskie materiały. To zapis tego, jak my widzieliśmy dzień Waszego ślubu, w związku z czym polegacie na naszym doświadczeniu, wizji i sposobie przedstawienia oraz montażu.

Posiadamy uprawnienia Kurii Biskupiej do fotografowania w obiektach sakralnych.

Pracujemy na pełnoklatkowym bezlusterkowcu Sony a7III oraz profesjonalnych lustrzankach Canona 5D MKIV oraz 6D. Dysponujemy niezbędnym sprzętem, jak mikrofony zewnętrzne, statywy, stabilizatory gimbal, które pomagają nadać materiałowi płynny, kinowy wygląd. Opcjonalnie istnieje możliwość jednoczesnego nagrywania na 3 kamerach.

Średni czas jak potrzebujemy na oddanie Wam gotowego materiału wynosi do 120 dni. Nie jest to sztywne, staramy się zawsze, aby pamiątka z tego dnia trafiła do Was jak najszybciej.

Zapraszamy do kontaktu!

Opinie Vanilla Foto & Video (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Vanilla Foto & Video

Nazwa firmy: Vanilla Foto & Video
Adres: Zielona Góra, woj. lubuskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 18:00 Wt: 10:00 - 18:00 Śr: 10:00 - 18:00 Cz: 10:00 - 18:00 Pt: 10:00 - 18:00 Sb: 10:00 - 14:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 1618

Wyjątkowe sale weselne w mieście Zielona Góra

Popularne miasta w okolicy