Zobacz zdjęcia (5)
Wedding_aid, Grodzisk Mazowiecki - zdjęcie 1
Wedding_aid, Grodzisk Mazowiecki - zdjęcie 2 Wedding_aid, Grodzisk Mazowiecki - zdjęcie 3 Wedding_aid, Grodzisk Mazowiecki - zdjęcie 4 Wedding_aid, Grodzisk Mazowiecki - zdjęcie 5
1 / 5

Wedding_aid id:48501

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

O nas

Mam na imię Joanna i pracuję jako konsultantka ślubna.

Moimi mocnymi stronami są intuicyjność i poczucie stylu. Dołożę wszelkich starań, aby Twój Wielki Dzień był niezapomniany. Ugaszę pożary tak, żebyś nie wiedziała o ich istnieniu. Uszczęśliwię Twoich Gości oraz Ciebie. Jak to zrobię? Pomogę Ci ze wszystkim, jak najlepsza przyjaciółka.

Dodatkowo udzielę wskazówek, które nabyłam dzięki szkoleniom oraz doświadczeniu w branży ślubnej. Do tej pory pracowałam jako manager restauracji, więc niespodziewane sytuacje to dla mnie codzienność. Dodatkowo potrafię dogadać się z każdym :) Ukończyłam studia z zarządzania, dzięki czemu potrafię zarządzać dwoma najważniejszymi czynnikami podczas ślubu: czasem oraz stresem.

Obecnie przygotowuję się do swojego ślubu, dlatego jestem na bieżąco z trendami ślubnymi i niebanalnymi rozwiązaniami. Jeśli jesteś ciekawa co oferuję, zapraszam do kontaktu.

Może umówimy się na bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie?

liczba odwiedzin: 884

Wyjątkowe sale weselne w mieście Grodzisk Mazowiecki

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie