Wesele na Mazurach! (Hotel St. Bruno) id:10808

Kontakt

Napisz wiadomość Opinie (1)
Giżycko, warmińsko-mazurskie
Data dodania: 14-08-2013
Liczba odwiedzin: 1123

Oferta

Hotel St. Bruno**** położony w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku zapewni Państwu profesjonalną obsługę, która zadba o każdy szczegół, a także o wygodę i dobrą zabawę Państwa Gości. Przyjęcia mogą odbyć się w jednej z kilku klimatyzowanych, eleganckich sal hotelu lub w Restauracji Letniej w ogrodzie nad Kanałem Łuczańskim, którą możemy udekorować według Państwa sugestii.

Restauracja otwarta została przez jednego z najwybitniejszych szefów kuchni – Grzegorza Labudę.

Restauracja La Bibliotheque serwuje wyśmienite dania kuchni modern polish cuisine łączące to co najlepsze w kuchni polskiej z trendami światowymi. Wszystkie produkty są codziennie dostarczane do restauracji od lokalnych i regionalnych dostawców. Karta dań zmienia się wraz z porami roku, zachowując równowagę pomiędzy tradycyjną kuchnią polską oraz kuchnią świata. Restauracja La Bibliotheque została nominowana do 12 najlepszych restauracji w prestiżowym konkursie Wine & Food Noble Night w 2012r.

Wnętrza Restauracji La Bibliotheque to kilka harmonijnie łączących się przestrzeni. Oryginalnie zaprojektowana sala restauracyjna ma ponad 9 metrów wysokości. W przestronnym pomieszczeniu znalazło się miejsce na antresolę, na której zaaranżowano kameralne dwuosobowe stoliki.

Typ obiektu

  • hotel
  • restauracja

Standard

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród
  • taras

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Wesele na Mazurach! (Hotel St. Bruno) id:10808
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Kasia i Tomek
Dodano: 18-10-2013
Hotel St. Bruno to miejsce, o którym można mieć tylko jedną opinię - dobrą! Basen, zabiegi spa, night club, winiarnia, restauracja La Bibliotheque - wszystko sprawiło, że wesele okazało się najlepszym dniem w naszym życiu. Goscie byli zachwyceni, spędziliśmy w Hotelu kilka dni ciesząc się tą uroczystością i z chęcią wracamy tam na każdą rocznicę! :)

Dane kontaktowe

Wesele na Mazurach! (Hotel St. Bruno)
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Giżycko
Kod:11-500

Nowe ogłoszenia