Zobacz zdjęcia (5)
White Parties - Organizacja i Dekoracja Przyjęć, Gdańsk - zdjęcie 1
White Parties - Organizacja i Dekoracja Przyjęć, Gdańsk - zdjęcie 2 White Parties - Organizacja i Dekoracja Przyjęć, Gdańsk - zdjęcie 3 White Parties - Organizacja i Dekoracja Przyjęć, Gdańsk - zdjęcie 4 White Parties - Organizacja i Dekoracja Przyjęć, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

White Parties - Organizacja i Dekoracja Przyjęć id:43780

Gdańsk, pomorskie

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Jestem pasjonatką ślubów, kwiatów i pięknych wnętrz, uwielbiam swoją pracą spełniać marzenia moich klientów, to mnie uskrzydla i motywuje do dalszych działań. Posiadam duże pokłady kreatywności i energii, którymi pragnę się z Wami podzielić! Moją misją jest profesjonalna organizacja ślubów i wesel poprzez urzeczywistnianie marzeń i oczekiwań Młodych Par. Swoją wiedzę zawdzięczam kilkuletniemu doświadczeniu w branży ślubnej, a także kursie na Konsultanta Ślubnego posiadającego rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Oferuję Wam:

♥ opiekę profesjonalnego konsultanta ślubnego, który zadba o organizację Waszego dnia ślubu i wesela, stwarzając go wyjątkowym i niezapomnianym. Gwarantuję pomoc na każdym etapie przygotowań. Zadbam nie tylko o kwestie najważniejsze i najbardziej kłopotliwe, ale także o najdrobniejsze detale.

♥ najlepszych i sprawdzonych podwykonawców w branży ślubnej

♥ spokój, oszczędność czasu i bezpieczeństwo w najwyższej jakości usług, bo każde zlecenie traktuję indywidualnie, Wasze potrzeby i oczekiwania są dla mnie priorytetem.

liczba odwiedzin: 1054

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie