Zobacz zdjęcia (2)
Wideo Budka SlowMotion - NOWOŚĆ W POLSCE !, Gdańsk - zdjęcie 1
Wideo Budka SlowMotion - NOWOŚĆ W POLSCE !, Gdańsk - zdjęcie 2
1 / 2

Wideo Budka SlowMotion - NOWOŚĆ W POLSCE ! id:20099

Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Planujesz wesele i poszukujesz oryginalnej atrakcji, która sprawi, że Twoi goście wpadną w zachwyt ?

TO POWINNO CIĘ ZAINTERESOWAĆ !

Wideo-Budka SlowMotion to najnowsza atrakcja, która rozkręci każdą imprezę! Jest to filmowy odpowiednik znanej już Wam foto-budki. Nie jest to zwykły film lecz film nagrywany w technice SlowMotion. Dzięki zwolnieniu obrazu dostrzeżesz rzeczy niezauważalne dla ludzkiego oka, a zabawa stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna!

Zmontujemy dla Was film złożony z ujęć SlowMotion realizowanych na specjalnym tle z wykorzystaniem profesjonalnego oświetlenia, wykorzystując najróżniejsze rekwizyty: konfetti, balony z wodą, serpentyny w spray'u, sztuczne ognie oraz wszelkie inne akcesoria, które w zwolnionym tempie "zatrzymują" się w ruchu.

Realizacja trwa min 2 godziny. Jest niebanalną atrakcją dla gości, którzy sami mogą bawić się przed obiektywem kamery. Wy szalejecie, my to nagrywamy i pokazujemy parę chwil po nagraniu, na specjalnie zamontowanym monitorze.

Wideo-Budka SlowMotion jest kompleksową usługą. Zapewniamy profesjonalny sprzęt w postaci super szybkiej kamery, oświetlenia, tła filmowego oraz wszystkich gadżetów i rekwizytów. Do waszej dyspozycji oddajemy: zabawne przebrania, śmieszne akcesoria, dużą ilość konfetti, serpentyny w sprayu i inne imprezowe gadżety.

Gotowy, zmontowany film dostajecie już kilka dni po wykonanej usłudze. Wideo-Budka SlowMotion jest nowością na Polskim rynku, a bardzo popularna w USA. Nasza firma jako jedna z nielicznych w kraju oferuje Wam taką możliwość.

Bądź oryginalny i zaskocz wszystkich! :)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gdańsk, , 80-180, woj. pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 24:00 Wt: 08:00 - 24:00 Śr: 08:00 - 24:00 Cz: 08:00 - 24:00 Pt: 08:00 - 24:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 2265

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie