Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Wideo Budka SlowMotion - NOWOŚĆ W POLSCE ! id:20099

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Gdańsk, pomorskie
Data dodania: 20-03-2016
Liczba odwiedzin: 738

Oferta

Planujesz wesele i poszukujesz oryginalnej atrakcji, która sprawi, że Twoi goście wpadną w zachwyt ?

TO POWINNO CIĘ ZAINTERESOWAĆ !

Wideo-Budka SlowMotion to najnowsza atrakcja, która rozkręci każdą imprezę! Jest to filmowy odpowiednik znanej już Wam foto-budki. Nie jest to zwykły film lecz film nagrywany w technice SlowMotion. Dzięki zwolnieniu obrazu dostrzeżesz rzeczy niezauważalne dla ludzkiego oka, a zabawa stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna!

Zmontujemy dla Was film złożony z ujęć SlowMotion realizowanych na specjalnym tle z wykorzystaniem profesjonalnego oświetlenia, wykorzystując najróżniejsze rekwizyty: konfetti, balony z wodą, serpentyny w spray'u, sztuczne ognie oraz wszelkie inne akcesoria, które w zwolnionym tempie "zatrzymują" się w ruchu.

Realizacja trwa min 2 godziny. Jest niebanalną atrakcją dla gości, którzy sami mogą bawić się przed obiektywem kamery. Wy szalejecie, my to nagrywamy i pokazujemy parę chwil po nagraniu, na specjalnie zamontowanym monitorze.

Wideo-Budka SlowMotion jest kompleksową usługą. Zapewniamy profesjonalny sprzęt w postaci super szybkiej kamery, oświetlenia, tła filmowego oraz wszystkich gadżetów i rekwizytów. Do waszej dyspozycji oddajemy: zabawne przebrania, śmieszne akcesoria, dużą ilość konfetti, serpentyny w sprayu i inne imprezowe gadżety.

Gotowy, zmontowany film dostajecie już kilka dni po wykonanej usłudze. Wideo-Budka SlowMotion jest nowością na Polskim rynku, a bardzo popularna w USA. Nasza firma jako jedna z nielicznych w kraju oferuje Wam taką możliwość.

Bądź oryginalny i zaskocz wszystkich! :)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Wideo Budka SlowMotion - NOWOŚĆ W POLSCE !
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Kod:80-180

Godziny pracy

Pn:08:00 - 24:00
Wt:08:00 - 24:00
Śr:08:00 - 24:00
Cz:08:00 - 24:00
Pt:08:00 - 24:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia