Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Wideo Budka SlowMotion - NOWOŚĆ W POLSCE ! id:20099

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Gdańsk, pomorskie
Data dodania: 20-03-2016
Liczba odwiedzin: 845

Oferta

Planujesz wesele i poszukujesz oryginalnej atrakcji, która sprawi, że Twoi goście wpadną w zachwyt ?

TO POWINNO CIĘ ZAINTERESOWAĆ !

Wideo-Budka SlowMotion to najnowsza atrakcja, która rozkręci każdą imprezę! Jest to filmowy odpowiednik znanej już Wam foto-budki. Nie jest to zwykły film lecz film nagrywany w technice SlowMotion. Dzięki zwolnieniu obrazu dostrzeżesz rzeczy niezauważalne dla ludzkiego oka, a zabawa stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna!

Zmontujemy dla Was film złożony z ujęć SlowMotion realizowanych na specjalnym tle z wykorzystaniem profesjonalnego oświetlenia, wykorzystując najróżniejsze rekwizyty: konfetti, balony z wodą, serpentyny w spray'u, sztuczne ognie oraz wszelkie inne akcesoria, które w zwolnionym tempie "zatrzymują" się w ruchu.

Realizacja trwa min 2 godziny. Jest niebanalną atrakcją dla gości, którzy sami mogą bawić się przed obiektywem kamery. Wy szalejecie, my to nagrywamy i pokazujemy parę chwil po nagraniu, na specjalnie zamontowanym monitorze.

Wideo-Budka SlowMotion jest kompleksową usługą. Zapewniamy profesjonalny sprzęt w postaci super szybkiej kamery, oświetlenia, tła filmowego oraz wszystkich gadżetów i rekwizytów. Do waszej dyspozycji oddajemy: zabawne przebrania, śmieszne akcesoria, dużą ilość konfetti, serpentyny w sprayu i inne imprezowe gadżety.

Gotowy, zmontowany film dostajecie już kilka dni po wykonanej usłudze. Wideo-Budka SlowMotion jest nowością na Polskim rynku, a bardzo popularna w USA. Nasza firma jako jedna z nielicznych w kraju oferuje Wam taką możliwość.

Bądź oryginalny i zaskocz wszystkich! :)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Wideo Budka SlowMotion - NOWOŚĆ W POLSCE !
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Kod:80-180

Godziny pracy

Pn:08:00 - 24:00
Wt:08:00 - 24:00
Śr:08:00 - 24:00
Cz:08:00 - 24:00
Pt:08:00 - 24:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.