Wideofilmowanie i fotograf id:18778

Oferta
Dodaj do plannera

Wolne terminy mamy na 2017/18 r. Wykonujemy film i fotografie, które są trwałą pamiątką jaka pozostaje po tak szczególnym dniu jak Wasze wesele. My jesteśmy od tego, aby była to wyjątkowa pamiątka. Postaramy się wykonać ciekawe zdjęcia ślubne i film weselny za pomocą lustrzanek. Wykonujemy zdjęcia z Dnia Ślubu wraz z plenerem. Nasz fotograf jest do Państwa dyspozycji przez cały dzień. Zdjęcia poddajemy obróbce komputerowej, aby poddać je dokładnej korekcji. Również realizujemy nowoczesne filmiki z Dnia Ślubu. W realizacji tej pamiątki staramy się, aby film był niepowtarzalny i ciekawy w odbiorze oraz stał się cenną pamiątką, do której będziecie chętnie powracać po latach.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 1850 PLN / wesele

WIDEOFILMOWANIE
Pakiet stalowy - Krótko metrażowy film w dniu uroczystości o długości 60-90 min w cenie 1850 zł. Film w jakości Full HD DSLR. Praca jedną lustrzanką przez jednego operatora. Teledysk ślubny na końcu filmu. Prosty montaż. Dźwięk nagrywany przez zewnętrzne rejestratory dźwięku. Dowolne utwory w Twoim filmie. 
Pakiet srebrny - Pełno metrażowy film z teledyskami lub podziękowaniami rodzicom o długości 90-120 min w cenie 2200 zł. Film w jakości Full HD DSLR. Praca dwiema lustrzankami przez jednego operatora. Teledyski ślubne w filmie. Prosty montaż. Dźwięk nagrywany przez zewnętrzne rejestratory dźwięku. Dowolne utwory w Twoim filmie. 
Pakiet złoty - Ciekawy film z teledyskami lub podziękowaniami rodzicom o długości 90-120 min w cenie 3000 zł. Film w jakości Full HD DSLR. Praca dwiema lustrzankami przez dwóch operatorów. Teledyski ślubne i plenerowe w filmie. Nowoczesny montaż i efekty specjalne. Dźwięk nagrywany przez zewnętrzne rejestratory dźwięku.

Dowolne utwory w Twoim filmie z katalogu ZAiKSu. Dostęp do filmu przez internet na DVD, Blu Ray czy pamięć USB do wyboru 3 kopie. 

FOTOGRAFOWANIE
Pakiet stalowy - Fotoreportaż wraz z sesją plenerową w dniu ślubu w cenie 1350 zł. Praca na lustrzankach. 
Pakiet srebrny - Fotoreportaż z sesją plenerową w innym dniu niż uroczystość w cenie 1750 zł. Praca na lustrzankach. Album Foto. 
Pakiet złoty - Dwóch fotografów na weselu fotoreportaż z sesją plenerową i narzeczeńską w innym dniu niż uroczystość. Możliwość prezentacji slajdów i fotografią natychmiastową w cenie 2600 zł. Praca na lustrzankach. Foto-Książka i Album Foto. 

Dostęp do zdjęć przez internet na DVD, Blu Ray czy pamięci USB do wyboru w 3 kopiach;

FOTO-WIDEO
Pakiet stalowy - film z teledyskami o długości 90 min i fotoreportaż z sesją plenerową w dniu uroczystość cena 3000 zł. Film w jakości Full HD DSLR. Praca jedną lustrzanką przez jednego operatora. Teledysk ślubny na końcu filmu. Dźwięk nagrywany przez zewnętrzne rejestratory dźwięku. Dowolne utwory w Twoim filmie z katalogu ZAiKSu. 
Jeden fotograf. 
Pakiet srebrny - film z teledyskami lub podziękowaniami rodzicom o długości 90-120 min i fotoreportaż z sesją plenerową w innym dniu niż uroczystość cena 3600 zł. Film w jakości Full HD DSLR. Praca dwiema lustrzankami przez jednego operatorów Teledyski ślubne w filmie. Dźwięk nagrywany przez zewnętrzne rejestratory dźwięku. Dowolne utwory w Twoim filmie z katalogu ZAiKSu. 
Jeden fotograf. Album Foto.
Pakiet złoty - film z teledyskami lub podziękowaniami rodzicom o długości 90-120 min i fotoreportaż z sesją plenerową i narzeczeńską w innym dniu niż uroczystość cena 4500 zł. Film w jakości Full HD DSLR. Praca dwiema lustrzankami przez dwóch operatorów. Teledyski ślubne i plenerowe w filmie. Nowoczesny montaż i efekty specjalne. Dźwięk nagrywany przez zewnętrzne rejestratory dźwięku. Dowolne utwory w Twoim filmie z katalogu ZAiKSu. 
Jeden fotograf, który ma możliwość prezentacji zdjęć podczas ślubu i fotografią natychmiastową. Foto-Książka i Album Foto.

Film i zdjęcia dostępne przez internet na DVD, Blu Ray czy pamięć USB do wyboru 3 kopie.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

518-050...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Wideofilmowanie i fotograf
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Ełk
Kod:19-300
Data dodania: 30-01-2016
Liczba odwiedzin: 714

Godziny pracy

Pn:08:00 - 18:00
Wt:08:00 - 18:00
Śr:08:00 - 18:00
Cz:08:00 - 18:00
Pt:08:00 - 18:00
Sb:10:00 - 14:00
Nd:nieczynne

Polecamy

Nowe ogłoszenia