Wiktoria Konieczna Weddings & Events | Organizacja ślubów i wesel

Warszawa, mazowieckie
(21)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
508-123...

Opcje

  • ślub w plenerze

O nas

Cieszę się, że tu jesteś!

Nazywam się Wiktoria Konieczna.

Od kilku lat organizuję przyjęcia na wysokim poziomie, które na długo pozostają w pamięci.

Stawiam na relacje, wiedzę, doświadczenie i personalizacje.

Tak, by każda uroczystość była odzwierciedleniem głównych bohaterów tego dnia.

Unikatowa, nowoczesna i luksusowa.

Wiktoria Konieczna Weddings & Events | Organizacja ślubów i wesel
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 21 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Przeworno
Data dodania: 24-11-2023

Nasza współpraca była niesamowitą wręcz przygodą! <3 Wiktoria jest profesjonalistką i specjalistką w swojej dziedzinie, ale również osobą pełną empatii i kreatywności.
Dzięki wsparciu mieliśmy pewność, że wszystko zostanie zorganizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami i bez obciążania naszej głowy, dzięki czemu mogliśmy zająć się tylko tymi przyjemnymi dla nas częściami planowania wesela :)
W dniu ślubu i wesela Wiktoria doskonale koordynowała wszystkich dostawców i usługodawców. Doświadczenie, pasja i serce wkładane w swoją pracę było bardzo widoczne. My i nasza rodzina, dzięki perfekcyjnemu zorganizowaniu, mogliśmy cieszyć się tym wyjątkowym dniem w pełni.
Podziękowanie należy się również Sandrze która pomagała w koordynacji, dziewczyny to zgrany i niezwykły dreem team, który poradzi sobie z każdą sytuacją!

Nie możemy sobie teraz wyobrazić, jakby to wszystko przebiegało bez Wiktorii. Jej pomoc sprawiła, że nasz ślub i wesele były nie tylko piękne, ale również pozbawione stresu dla nas i naszych bliskich. Gorąco polecamy Wiktorię każdemu, kto szuka kreatywnej, profesjonalnej i zaangażowanej osoby do zorganizowania swojego wymarzonego ślubu! :) <3


Jeszcze raz bardzo polecamy prosto z serca, dziękujemy, to była czysta przyjemność!
Ola i Bartek :)
Pałac Konary 13.09.2013 :)

Wiktoria Konieczna Weddings & Events
24-11-2023

Olu, wzruszyły mnie Twoje słowa. Ogromnie dziękuję Wam za ten czas <3

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Szczawno-Zdrój
Data dodania: 05-10-2023

Podjęcie współpracy z Wiktorią, było najlepszą decyzją jaką podjęliśmy w trakcie organizacji ślubu i wesela!

Wiktoria dołączyła do nas w kryzysowym momencie i bardzo sprawnie przejęła dalszą organizację. Doradzała i wspierała nas na każdym kroku, ale nigdy nie narzucała swojej opinii.
Wiktoria jest bardzo kreatywna, super zorganizowana, ma wspaniałe wyczucie stylu i jej polecenia podwykonawców to był zawsze strzał w dziesiątkę. Bardzo szybko odpisywała na wszystkie nasze pytania i rozwiewała jakiekolwiek nasze wątpliwości.

Cala organizacja odbywała się zdalnie, ponieważ mieszkamy za granica, a z Wiktoria pierwszy raz zobaczyliśmy się dzień przed ślubem, ale nie mieliśmy wątpliwości ze wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Wiktoria swoja pracą, sumiennością i skrupulatnością wypracowała u nas ogromne zaufanie.

W dzień ślubu, na czas koordynacji dołączyła do nas Hania. Dziewczyny miały wszystko pod kontrola, dzięki czemu mogliśmy po prostu cieszyć się dniem! Ślub i wesele przebiegły bardzo gładko i jeśli były jakieś problemy, to zostały rozwiązane bez naszego zaangażowania (a my żyliśmy w błogiej niewiedzy). Wiktoria pilnowała scenariusza, dopasowując go na bieżąco pod rytm dnia. Jesteśmy bardzo wdzięczni Wiktorii i Hani za pomoc w organizacji oraz koordynacji, bo to dzięki ich pracy uniknęliśmy dużo stresu!

Jeśli nie jesteście pewni czy podjąć współprace Wiktorią to nie ma nad czym się zastanawiać, bo Wiktoria jest najlepsza w tym co robi!

Wiktoria Konieczna Weddings & Events
05-10-2023

Marta, dziękuję za zaufanie i za te miesiące współpracy. Będę Was miło wspominać i mam nadzieję, że do zobaczenia <3

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-09-2023
Opole
Data dodania: 29-09-2023

Z całego serca polecamy współpracę z Wiktorią! :)
Z jej pomocą w niecały rok zorganizowaliśmy nasze wesele, które było jeszcze piękniejsze niż sobie to wymarzyliśmy, w czym bardzo duży udział miała właśnie Wiktoria.
Przez miesiące współpracy przekonaliśmy się, że to, że Wiktoria czuwa nad naszym dniem oznacza, że wszystko będzie dopilnowane i dopięte na ostatni guzik, dzięki czemu zupełnie się nie stresowaliśmy w dniu naszego wesela.
Wiktoria świetnie sobie radziła w wynajdywaniu takich usług, jakie trafiały idealnie w nasze gusta, zawsze wiedziała jakie pytania zadać, o czym jeszcze pomyśleć i co zrobić gdy coś idzie niezgodnie z planem tak, żebyśmy nie musieli się martwić (nawet gdy trzeba było rozwiązać awaryjną sytuację na kilka dni przed weselem!). Do tego jest przemiłą i uśmiechniętą osobą, co zawsze dodawało nam otuchy :)
Nasz dzień nie byłby tak piękny, spokojny i pełen radości gdyby nie praca Wiktorii i bardzo się cieszymy, że mogliśmy z nią współpracować :)
Wiktoria, pozdrawiamy Cię serdecznie i jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy ❤

Wiktoria Konieczna Weddings & Events
30-09-2023

Dziękuję <3

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Głuchołazy
Data dodania: 20-09-2023

Z Wiktorią poznaliśmy się dwa lata przed planowaną datą ślubu. Nie wyobrażamy sobie co byśmy zrobili bez Wiktorii. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Przez dwa lata zawsze była z nami zawsze dostępna i z ogromem wiedzy. Zostaliśmy bezstresowo poprowadzeni przez ten dzień co było dla nas bardzo ważne. Dzięki Wiktorii mieliśmy więcej czasu dla rodziny i przyjaciół podczas wesela. Wesele było bajeczne. Gdybyśmy mogli powtórzyć ten dzień to na pewno byśmy jeszcze raz wybrali Wiki.
Dziękujemy bardzo za wspaniałą organizację i wymarzone wesele. Z czystym sumieniem możemy polecić Wiktorię. 🩷
A&P

Wiktoria Konieczna Weddings & Events
20-09-2023

Dziękuję Aniu :) To była piękna podróż w krainę Harrego Pottera. Cieszę się, że udało mi się spełnić Wasze marzenia <3

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2023
Opole
Data dodania: 28-07-2023

Blisko 2 lata współpracy z Wiktorią zwieńczone sukcesem w postaci najpiękniejszego dnia w naszym życiu! ❤️👰🤵 Wiktoria to przekochana osoba, zawsze pomocna, służąca dobrą radą i nieocenionym wsparciem na każdym etapie przygotowań do wesela. Mogliśmy się zwrócić do Wiktorii z każdym problemem, bądź wątpliwością - chociaż nie było ich zbyt wiele, bo Ona zawsze była o krok przed nami i wiedziała czego oczekujemy 🥰

Ogromne słowa podziękowania i uznania dla Sandry i Hani, które były z nami w tym pięknym dniu! Ich spokój i opanowanie sprawiły, że delikatne zawirowania na początku naszego wesela nie miały dla nas aż takiego znaczenia - koniec końców wszyscy goście byli zadowoleni, a co za tym idzie - my również.

Nie wyobrażamy sobie naszego wesela bez dziewczyn i ich wsparcia. Gdybyśmy mogli jeszcze raz podjąć taką decyzję - byłaby ona dokładnie taka sama 🥹
Będziemy polecać z całego serca wszystkim naszym znajomym, którzy mają ten wielki dzień jeszcze przed sobą...

Dziekujemy jeszcze raz z całego serca za WSZYSTKO. Po prostu. ❤️🥹

Wiktoria Konieczna Weddings & Events
29-07-2023

Dziękuję pięknie <3

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Nysa
Data dodania: 11-07-2023

Polecamy Wiktorie serdecznie jako nieocenioną pomoc przy organizacji i koordynacji wesela. Organizowaliśmy wesele (polsko-niemieckie) mieszkając za granicą i to ze była na miejscu bardzo nam pomogło. W dniu ślubu oraz przez cale przygotowania o nic nie musieliśmy się martwić, wszystko było zorganizowane perfekcyjnie! Przez prawie 2 lata Wiktoria była z nami, zawsze dostępna, z ogromną wiedzą i pasja do swojej pracy. Otrzymaliśmy harmonogram, dzięki któremu mogliśmy przez czas naszej współpracy planować poszczególne elementy krok po kroku. Szczerze mówiąc za każdym razem byliśmy bardzo podekscytowani przed omawianiem kolejnych punktów związanych z szukaniem usługodawców, ustalaniem dekoracji czy papeterii. Zdecydowanie trafiła w nasze gusta i pomogła stworzyć przepiękną ceremonie slubu humanistycznego w ogrodzie i wesele w stylu BOHO Glam.
Wiki jest serdeczna, pomocna i ma zdolności organizacyjne na najwyższym poziomie!! Pomogła nam znaleźć usługodawców na najwyższym poziomie. Nawet tydzień przed weselem udało jej się znaleźć dla nas idealna fotografkę. W dniu wesela Wiki dyskretnie informowała nas o nadchodzących punktach programu, przez co nie musieliśmy kontrolować czasu ani niczym się stresować. Zorganizowała nam wesele, które przerosło nasze marzenia! Najcudowniejszy prezent, to bawić się na swoim weselu wiedząc, że o nic nie trzeba się martwić.
Gdybyśmy musieli jeszcze raz organizować wesele, zdecydowalibyśmy się na współpracę z Wiktoria na 1000%!
M&J<3

J
Jan
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2023
Warszawa
Data dodania: 10-07-2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na współpracę z Wiktorią w zakresie koordynacji dnia ślubu. Od samego początku przebiegała ona bardzo pomyślnie. Scenariusz naszego wesela został przygotowany w najdrobniejszych szczegółach i w pełni dostosowany do naszych oczekiwań. Wiktoria cały czas odpowiadała na nasze pytania, również w nieoczywistych godzinach. Jej opieka i pomoc sprawiają, że stres związany z organizacją ślubu i wesela jest ograniczony do minimum. Goście weselni byli zachwyceni profesjonalizmem i poziomem organizacji.

Wiktoria Konieczna Weddings & Events
10-07-2023

Baaardzo Wam dziękuję na te współpracę i za piękną opinię :)

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2023
Opole
Data dodania: 22-06-2023

Z czystym sumieniem polecamy skorzystanie z usług Wiktorii. Wiktoria przed ślubem zebrała i uporządkowała wszystkie nasze pomysły i ustalenia, wprowadzając w to ład, porządek i organizację. Wszystko było zapisane i potwierdzone. Nieraz działaliśmy pod presją czasu, a dzięki Wiktorii wszystko wydawało się proste i możliwe do zrobienia. Dbała o każdy szczegół, była zawsze krok przed nami. Wspierała, dawała rady, uspokajała nerwy. Często robiła więcej, niż należało do jej obowiązków. W dniu ślubu wszystko zaplanowane było jak w zegarku, mimo trudnych warunków logistycznych i wielu elementów każdy dokładnie wiedział co ma robić, by wszystko się ze sobą zgrało. Wybór Wiktorii jako Wedding Plannera to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć, bo bez tego nasz dzień nie wyglądałby tak, jak wyglądał. Czuliśmy się w 100% zaopiekowani i odciążeni z większości obowiązków.
Na pochwałę zasługują również Sandra i Hania, które towarzyszyły nam w dniu ślubu, dbając o każdy szczegół i dobre samopoczucie. Dziewczyny sprostają każdemu wyzwaniu!
Dziękujemy
Klaudia i Kamil

Wiktoria Konieczna Weddings & Events
22-06-2023

Klaudia, Kamil. Baaaaaaardzo Wam dziękuję za ten czas i za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście. To był iście bajkowy ślub! Za tym stała ogromna logistyka. Wszystko zagrało. Dla mnie największą satysfakcją są Wasze uśmiechy w dniu wesela i słowa, które napisaliście. Ogromnie się cieszę, że to właśnie ja, mogłam poprowadzić ten dzień. Wykorzystaliście go najpiękniej, jak tylko można!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Wiktoria Konieczna Weddings & Events
NIP: 7532455897
Imię i nazwisko: Wiktoria Konieczna
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
508-123...
liczba odwiedzin: 3228
Zadzwoń
508-123...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie