Zobacz zdjęcia (13)
Wodzirej * Marek * DJ, Chudów - zdjęcie 1
Wodzirej * Marek * DJ, Chudów - zdjęcie 2 Wodzirej * Marek * DJ, Chudów - zdjęcie 3 Wodzirej * Marek * DJ, Chudów - zdjęcie 4 Wodzirej * Marek * DJ, Chudów - zdjęcie 5
Wodzirej * Marek * DJ, Chudów - zdjęcie 6
1 / 13

Wodzirej * Marek * DJ id:38793

Chudów, śląskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
791-722...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Wodzirej Marek DJ - Poprowadzę Wasze wesele w eleganckim nowoczesnym stylu z odpowiednią dawką humoru i dobrego smaku, zachowując tradycyjne punkty wesela,
uświetniając je odpowiednim prowadzeniem, muzyką, animacjami tanecznymi, wprowadzając energetyczną atmosferę i niezapomniane wspomnienia.
Jedyny dzień w życiu jakim jest wesele powinien być wyjątkowy, pełen magii, gdzie dobra muzyka przeplata się z tańcem, radością i emocjami trwającymi do białego rana!
Nie od dziś zajmuję sie obsluguje różnego rodzaju imprez, a bogate doświadczenie pozwala mi poprowadzić ten wyjątkowy dzień na wiele różnych sposobów. W czasie spotkania omawiam z przyszła parą młodą wszelkie szczegóły dotyczące przyjęcia weselnego, konkursów, zabaw, odpowiedniego doboru muzycznego repertuaru, począwszy od wejścia na sale, aż do ostatniego gościa.
W czasie wesela prezentuję szeroki repertuar muzyki polskiej i zagranicznej z lat 60-tych poprzez lata 70-80-90-te aż po muzykę współczesną z domieszką rocka, disco-polo, czy muzyki klubowej w zależności od upodobań gosci.

Prowadzenie:
Wieloletnie doświadczenie pozwala mi prowadzić wasze imprezy w eleganckim stylu z odpowiednia dawką humoru, szczyptą szaleństwa, tak by goście czuli się komfortowo. Wspólne układy taneczne oraz zabawy które organizuję integrują gości pozostając na długo we wspomnieniach.

Muzyka:
Muzyka łagodzi obyczaje, a taniec zbliża ludzi. Dlatego więc muzyka którą gram na waszych imprezach jest doskonale dopasowana do waszych gości. Łącząc odpowiednio style muzyczne sprawiam, że wszystkie pokolenia gości pozostają na parkiecie w szampańskich nastrojach.

Sprzęt:
Sprzęt to tylko dodatek, bardzo ważny dodatek, do którego przykładam taką samą uwagę jak do muzyki. To właśnie profesjonalny sprzęt pozwala stworzyć niezapomniane efekty świetlne idące w parze z perfekcyjna jakością dźwięku.

Wodzirej * Marek * DJ - film 1 Wodzirej * Marek * DJ - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie AMBIT (1)

Dodaj opinię
Wodzirej * Marek * DJ id:38793
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Piotr Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2019
Olsztyn
Data dodania: 19-09-2019

Bardzo wysoki poziom prowadzenia imprez weselnych. Pozdrawiam

Kontakt AMBIT

Nazwa firmy: AMBIT
NIP: 9690494288
Imię i nazwisko: Marek Szombara
Adres: Chudów, ul. Wodna 7, 44-177, woj. śląskie
791-722...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2107
Zadzwoń
791-722...
Napisz

Popularne miasta w okolicy