Zaproś klauna na wesele. id:7044

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Rybnik, śląskie
Data dodania: 17-10-2011
Liczba odwiedzin: 903

Oferta

Witamy bardzo serdecznie.

Planujesz wesele? Zrobiłaś/eś już listę gości? Sprawdź ilu z nich przyjdzie z dziećmi. Teraz zastanów się co ci goście będą robić podczas najważniejszej dla Ciebie imprezy. Pomogę Ci - dzieci będą biegać między stołami i w najlepszym wypadku pociągną obrus i coś wyleją, ich rodzice będą się pocić nie podczas tańców, ale goniąc za swymi pociechami. Chcesz żeby goście tak zapamietali Twoją życiową imprezę? Napewno nie, dlatego zaproś nas, my sprawimy, że dzieci jeszcze dlugo nie zapomną tej uroczystości, a rodzice będa mogli bawić się w spokoju.

Polecamy naszych animatorów, my zaopiekujemy się Waszymi pociechami na wesoło tak, abyście mogli w spokoju porozmawiać ze znajomymi lub poszaleć na parkiecie. Nasi animatorzy w strojach klaunów nie tylko zaopiekują się dziećmi, ale również zorganizują im gry, konkursy, zabawy, jak również mini pokaz iluzji. Wszystkie dzieci zostaną obdarowane zwierzątkiem z balonika. Dodatkowo w konkursach zapewniamy ciekawe nagrody.
Opieka podczas imprezy przy rodzicach obejmuje zarówno jednego jak i gromadkę dzieciaków.

Jesteśmy doświadczonymi animatorami zabaw dziecięcych, dlatego bez żadnych obaw możesz nam powierzyć swoją pociechę. My nie jesteśmy studentami dorabiającymi w weekendy, jesteśmy zawodowcami, ktrórzy wiedzę nabytą podczas wielu szkoleń i kursów uzupełniamy kilkuletnim doświadczeniem.

Dokładny scenariusz naszego wystepu zawsze ustalamy z zamawiającym, wszystkie konkursy i zaba

Dane kontaktowe

Zaproś klauna na wesele.
Województwo:śląskie
Miejscowość:Rybnik

Nowe ogłoszenia