ZESPÓŁ NA WESELA, BANKIETY TANGONETTA Z WROCŁAWIA id:9481

Kontakt

531-617...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (25)
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 27-01-2013
Liczba odwiedzin: 5007

Oferta

SZANOWNI PAŃSTWO!
Zespół muzyczny Tangonetta z Wrocławia oferuje Państwu profesjonalną oprawę muzyczną imprez okolicznościowych, wesel, bankietów, studniówek, eventów, imprez masowych (festynów, pikników), balów sylwestrowych, koncertów...

Zespół tworzą wykształceni muzycy po Akademiach Muzycznych, z długoletnim doświadczeniem w branży muzycznej i estradowej, mogący się poszczycić wieloma sukcesami artystycznymi. Zarówno wokalistki, jak i towarzyszący im instrumentaliści, mają w swoim dorobku liczne laury konkursów i festiwali na szczeblu Ogólnopolskim oraz Międzynarodowym.

Zespół Tangonetta, występował na deskach dużej sceny we Wrocławiu na Euro 2012, w Centrum Kongresowym we Wrocławiu, w domach kultury w Warszawie i innych miastach Polski.

Zespół muzyczny istnieje od 2005 roku i na przestrzeni tego okresu wykonaliśmy wiele udanych wesel, koncertów, bankietów, które wywołały dzięki zróżnicowanemu i stale aktualizowanemu repertuarowi duże uznanie

Zespół muzyczny Tangonetta wyszedł również naprzeciw oczekiwaniom par różnej narodowości. Prowadzimy wesela międzynarodowe w języku angielskim.
W swoim repertuarze oprócz muzyki popularnej (rock, disco, pop, rock and roll ) gramy również muzykę biesiadną, która jest nieodzownym składnikiem polskich rodzimych wesel. Dlatego, aby odwzorować ludowe klimaty wychodzimy państwu naprzeciw ze: skrzypcami, akordeonem.

Zespół również organizuje zabawy, biesiadę przy stołach, zabawy integracyjne i wszystko to co nie powinno zabraknąć na tradycyjnym weselu.

Podczas ,,Tortu weselnego" dwaj muzycy, Waldemar Goliński - skrzypce i Arkadiusz Gembara - akordeon (gościli na deskach m.in. dużej sceny we Wrocławiu podczas Euro 2012) uświetnią Państwu tą miłą atmosferę przerywnikiem rozrywkowo-klasycyzującym.

,,Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, gwarantujemy niezapomniane wrażenia! Sprawdź nas i dołącz do grona wielu zadowolonych klientów"

Koszt usługi:
• 4 os. skład: 2 wokale damskie, 2 instrumentaliści – skrzypce, klawisz (Roland), syntezator gitarowy (Roland), akordeon, gitara elektryczna, gitara akustyczna
• CENA: 1 dzień: 3800 zł, z poprawinami 4800 zł.
• Jest możliwość dołączenia do zespołu gitary basowej i perkusji.

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • skrzypce

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • Ilość osób: 4

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

oferta zespołu Tangonetta

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: ZESPÓŁ NA WESELA, BANKIETY TANGONETTA Z WROCŁAWIA id:9481
Ilość głosów: 25
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Aneta
Dodano: 30-05-2017
Data imprezy: 27-05-2017
Miejscowość: Wrocław
Zespół super repertuar dobrze dopasowany goście bawili sie bardzo dobrze wraz z para młoda parkiet był zawsze pełny.
Bardzo sympatyczna ekipa i ciekawe oczepiny. Nic tylko Polecać dziękujemy za udaną zabawę
(5)
Autor: Patrycja i Damian
Dodano: 09-11-2016
Data imprezy: 05-11-2016
Miejscowość: Zagorze śląskie
Rewelacyjny zespół! Goscie byli zachwyceni, nie schodzili z parkietu. Świetnie dobrany repertuar. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Tangonetta! Gorąco polecamy i dziękujemy za super zabawę!
(5)
Autor: M.A.Skrzypczyńska
Dodano: 22-08-2016
Data imprezy: 23-07-2016
Dziękujemy bardzo za profesjonalną oprawę ceremonii zaślubin i wesela,Jesteście niesamowici, gracie z wielką klasą, z ogromnym wyczuciem i taktem, na bardzo wysokim poziomie muzycznym. Dziewczyny mają przepiękny głos, porywaliście do tańca wszystkich gości do samego rana. Jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy w imieniu własnym i naszych gości. Jesteście najlepsi, zawsze będziemy Was polecać ;) ps. w woj. łódzkim macie zagwarantowaną darmową reklamę ;)
(5)
Autor: Marysia i Grzegorz Sikora
Dodano: 26-07-2016
Data imprezy: 07-05-2016
"Dziękujemy zespołowi Tangonetta za przepiękną oprawę muzyczną na naszym ślubie w Kościele oraz świetną zabawę na weselu. Zespół znaleźliśmy przez Internet i tak bardzo nam się spodobał, że gdy dowiedzieliśmy się, że termin w którym planowaliśmy nasz ślub maja już zajęty, to przesunęliśmy ślub i wesele o tydzień...:) I to była bardzo dobra decyzja! Goście byli zachwyceni, wszyscy świetnie się bawili. Wspaniale dobrany repertuar, zarówno dla młodych jak i starszych, pięknie śpiewające dziewczyny i świetni muzycy:) Zabawy weselne i oczepinowe w dobrym smaku, w których Goście chętnie brali udział".
Jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim.
(5)
Autor: Agnieszka Hutnik
Dodano: 05-07-2016
Data imprezy: 02-07-2016
Dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie naszego wesela! Jesteście cudowni! Dziewczyny mają przepiękne głosy, gracie świetnie- wszyscy goście byli zachwyceni i tańczyli do białego rana. Nie wyobrażamy sobie lepszej orkiestry na nasze wesele. Mamy nadzieje że jeszcze was usłyszymy Bez żadnych obaw można oddać w Wasze ręce ten najważniejszy w życiu dzień :)
(5)
Autor: Magdalena Nieradko
Dodano: 03-07-2016
Data imprezy: 25-06-2016
Fajny jest zespół, naprawdę fajny jest zespół... Dziękujemy za oprawę muzyczną, wszyscy super się bawili :) Polecamy!
(5)
Autor: Anna Szukalska
Dodano: 21-06-2016
Data imprezy: 18-06-2016
Dziękujemy za cudowne chwile z Waszą muzyką. To dzięki niej każda impreza musi się udać. Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy. ;) Dziewczyny macie dar jakim jest Wokal :-)
(5)
Autor: Katarzyna Andrzejewska
Dodano: 20-06-2016
Data imprezy: 04-06-2016
Profesjonalny zespół, który gra z wielką klasą. Grupa muzyczna, która dbała o każdy detal, zachwycając nas i naszych gości :) Dziękujemy za życzliwość, rzetelność, organizację i przede wszystkim za piękna oprawę muzyczną naszej najwspanialszej chwili <3
Kasia & Patryk Andrzejewscy
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia