Zespół tańca irlandzkiego SETANTA id:4077

Oferta
Dodaj do plannera

SETANTA to warszawska grupa tańca irlandzkiego, istniejąca od 2001 roku. Jest to jedna z najbardziej doświadczonych i renomowanych grup tańca irlandzkiego w Polsce. Grupa występuje na pokazach, koncertach i festiwalach w całym kraju, prowadzi również popularne kursy tańca w Warszawie, we współpracy z Anne-Marie Cunningham Dance Academy. Tancerki Setanty są medalistkami międzynarodowych zawodów tanecznych. Dwukrotnie awansowały do mistrzostw świata.

NASZA OFERTA:

REPERTUAR: W repertuarze Setanty znajdują się wszystkie rodzaje tańca irlandzkiego (taniec solowy, step irlandzki, tańce ceili oraz figurowe) o zróżnicowanym charakterze, od nastrojowego po bardzo dynamiczny.

ATRAKCYJNOŚĆ POKAZU: Nasz program może być dostosowany do warunków występu, od kameralnych pokazów poprzez występy plenerowe aż do przestrzennych choreografii znakomicie prezentujących się na scenach teatralnych i estradach. Nasz taniec uatrakcyjnia imprezy różnego rodzaju: koncerty teatralne, programy TV, przeglądy taneczne, imprezy firmowe, festiwale i festyny na otwartym powietrzu.

POKAZ taneczny z udziałem 1-6 tancerek może trwać do 30 minut. Dłuższe pokazy zazwyczaj dzielimy na kilka wejść po ok. 10 minut (3-4 tańce). Umożliwia to także zmianę kostiumów (zespół ma ich 3 zestawy).

NAUKA TAŃCA: Jako uzupełnienie występu lub atrakcję samodzielną możemy także poprowadzić naukę prostych tańców dla publiczności, zachęcając ją do zabawy - jest to bardzo popularny element imprez

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół tańca irlandzkiego SETANTA
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 21-10-2010
Liczba odwiedzin: 1146

Nowe ogłoszenia