Zobacz zdjęcia (5)
Agencja Ślubna Miodunka organizacja ślubów w Polsce i zagranicą, Krosno - zdjęcie 1
Agencja Ślubna Miodunka organizacja ślubów w Polsce i zagranicą, Krosno - zdjęcie 2 Agencja Ślubna Miodunka organizacja ślubów w Polsce i zagranicą, Krosno - zdjęcie 3 Agencja Ślubna Miodunka organizacja ślubów w Polsce i zagranicą, Krosno - zdjęcie 4 Agencja Ślubna Miodunka organizacja ślubów w Polsce i zagranicą, Krosno - zdjęcie 5
1 / 5

Agencja Ślubna Miodunka organizacja ślubów w Polsce i zagranicą id:42689

Krosno, podkarpackie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

to miejsce, w którym spełniają się marzenia.💞
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem dzięki czemu współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i najlepszymi podwykonawcami w branżny ślubnej.Zajmujemy się kompleksową organizacją uroczystości ślubnych, przyjęć weselnych oraz organizacją różnego typu eventów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ze zrozumieniem najskrytszych marzeń i potrzeb oraz ogromną pasją, dzięki czemu zauważyć można, że dla nas to zaszczyć móc dla Was tworzyć ten wyjątkowy czas.
Planowanie wesela wymaga bardzo dużej elastyczności ważną cechą jest również kreatywność a to wyróżnia nas zespół . Pomagamy, doradzamy i ułatwiamy proces planowania a co za tym idzie to duża oszczędność czasu i stresu.

Działamy głównie w województwie Małopolskim i Podkarpackim ale organizujemy śluby również w Wiedniu lub na Teneryfie.

W czym pomożemy?
-Konsultacje - współpracę rozpoczynamy od spotkania, na którym poznajemy Wasze oczekiwania, dzięki rozmowie określamy najważniejsze szczegóły potrzebne do stworzenia indywidualnej oferty .
-Planowanie -przygotowuje dla Was ofertę zgodnie z omówionymi wcześniej wytycznymi.
-Częściowa organizacja - możecie zgłosić się do nas na każdym etapie przygotowań, pomożemy zadbać o to aby Wasz wielki dzień stał się wymarzonym! Szczegółowo omówimy zakres naszej pracy, bo to Wy decydujecie o naszych działaniach.
-Pełna Organizacja -Jestestem w stałym kontakcie z Wami oraz ze wszystkimi usługodawcami, pilnuje terminów podpisywania umów oraz wpłat zaliczek, innymi słowy dbam o każdy najmniejszy szczegół.
-Koordynacja Ślubu i Wesela - Wasz wymarzony dzień w życiu powinien być pozbawiony stresu ,dlatego jestem z Wami w tym wyjątkowym dniu, działam zgodnie ze stworzonym wcześniej scenariuszem dnia ślubu, pilnując przy tym pracy wszystkich usługodawców, tak abyście mogli w pełni cieszyć się tym dniem.

Decydując się na wsparcie naszej agencji ślubnej nie będziecie musieli spędzać godzin na poszukiwaniu podwykonawców, ponieważ mój zespół zrobi to za Was! Kilka spotkań wystarczy, by określić swoje preferencje i oczekiwania dotyczące idealnego wesela a proponowani przez nas konsultanci ślubni to certyfikowani profesjonaliści w swoim zawodzie!

Jesteśmy firmą, która służy kompleksowe usługi ślubne . Nasz doświadczony zespół zapewnia organizację wesel i imprez okolicznościowych.

Zapraszamy do kontaktu ☎️✍
Dodatkowo oferujemy:
-Wypożyczalnia dekoracji
-Wypożyczalnia ścianek ,makram.
-Dekoracja światłem sal weselnych.
-Florystyczna oprawa
-Balonowe dekoracje
-Świetlny napis LOVE w4 różnych odsłonach
- Napis MIŁOŚĆ
-Fotobudka
-FotoŻuk
-Wyjątkowe samochody do ślubu.
-Wytwornica baniek
- Projektor GOBO

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2019

Opinie (7)

Agencja Ślubna Miodunka organizacja ślubów w Polsce i zagranicą id:42689
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
S
Sabina
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-12-2018
Sanok
Data dodania: 28-11-2019

Pani Ewa to niezastąpiona osoba w branży ślubnej. Profesjonalistka w każdym calu... Dzięki Niej nasz ślub był taki jaki sobie wymarzyliśmy. Już od pierwszego spotkania wiedzieliśmy że możemy Jej zaufać na sto procent. Dziękujemy i szczerze polecamy wszystkim parą pragnącym ślub ze snu.

Ewa
28-11-2019

Dziękuję serdecznie ze te miłe słowa.

G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-04-2019
Rzeszów
Data dodania: 28-11-2019

Ten dzień na pewno nie byłby tak wyjątowy bez pomocy i zaangażowania agencji ślubnej MIODUNKA, dziękujemy i z całego serca polecamy

Ewa
29-11-2019

Dziękujemy serdecznie.

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-01-2019
Tarnów
Data dodania: 28-11-2019

Profesjonalna pomoc oraz usługa. Ślub marzeń! Serdecznie polecam.

Ewa
28-11-2019

Dziękujemy serdecznie .

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2019
Krosno
Data dodania: 28-11-2019

Serdecznie polecam Agencję Ślubną Miodunka.Rewekacyjne, profesjonalne podejście do tematu.Doskonale i profesjonalne przygotowanie wesela z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań pary.Profesjonalizm w każdym calu.Szczerze polecam .🙂😘

Ewa
28-11-2019

Dziękuje serdecznie w imieniu całego zespołu Miodunki 😘

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-12-2018
Tarnów
Data dodania: 28-11-2019

Agencja ślubna Miodunka idealnie zorganizowała nasz bajkowy ślub 🥰 my oraz nasi goście bylismy zachwyceni. Pani Ewa podsunęła nam super pomysly, które wraz z naszymi pomysłami stworzyły jedną cudowna całość. Serdecznie polecam 🥰

Ewa
28-11-2019

Dziękuje serdecznie w imieniu całego zespołu i za zaufanie którym nas obdarzyliscie😘

I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-09-2019
Tuchów
Data dodania: 28-11-2019

ślub marzeń dzięki Agencji ślubnej Miodunka!!! organizacja i podejście do klienta po porostu świetne- życzliwość i chęć pomocy w każdej sytuacji (a wiadomo że przed ślubem takie wychodzą) ! Bardzo dużo pomysłów podsunęła mi Ewa, o których nigdy bym nie pomyślała! Napis MIŁOSC idealnie dopełnił wystrój sali :) Koło z dekoracją makramy zrobiło największą furorę do zdjęć gości :) Cała stodoła wyglądała po prostu jak z moich snów! Na zewnątrz pięknie przystrojone! aaaa <3 POLCEAM !!!!!

Ewa
28-11-2019

Dziękuje serdecznie w imieniu zespołu Miodunek to była dla nas sama przyjemność 😘

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-06-2019
Tarnów
Data dodania: 28-11-2019

Bardzo polecam wszystkim tę Agencję Ślubną 👌Perfekcyjne połączenie moich oczekiwań ze swoimi pomysłami. Wszystko dopięte na ostatni guzik a goście weselni wprost zachwyceni ❤️

Ewa
28-11-2019

Dziękuje w imieniu całego zespołu Miodunki😘

liczba odwiedzin: 1600

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie