Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Best Friends Weddings - Cinematic stories about Love id:31740

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Best Friends Weddings - Cinematic stories about Love

Ostatnio widziany ponad miesiąc temu
883-817...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 26-10-2017
Liczba odwiedzin: 322

Oferta

Cześć wszystkim!
Jesteśmy małżeństwem - fotografem i filmowcem czyli parą, której największą pasją jest tworzenie historii o prawdziwej miłości w amerykańskim stylu “cinematic weddings”.
Częścią naszej rodziny jest również beagle, który wabi się Hanna. Na co dzień napawa nas pozytywną energią i stanowi dla nas inspirację.
Całe wspólne życie zajmujemy się uwiecznianiem miłosnych historii. Fotografia i filmowanie to dla nas nie tylko praca, ale pasja będąca nieodłączną częścią nas. Codziennie inspirujemy siebie nawzajem i dzielimy nowymi pomysłami. Do każdego wesela podchodzimy indywidualnie, staramy się akcentować elementy charakterystyczne dla każdej Pary. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie jakim nas obdarzacie w najważniejszym dniu w Waszym życiu.
Chcemy “zatrzymać” Wasze myśli, Waszą miłość, Wasze emocje i stworzyć Waszą “Cinematic Love Story”.

David + Ola

Rodzaj:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • teledysk z wesela

Ilość kamer:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Your Cinematic Story
od 5000 do 6000 / dzień
Short Cinematic Story about Love
2 operatorów, 3 kamery, filmowanie od początku przygotowań do 1:00-2:00 w nocy, Love Story w inny dzień. Montaż 6-8 minutowego filmu w Cinematic style oraz 1-minutowego teaseru. Oryginalny podkład muzyczny z licencją. Sound design. Color-correction Filmu i teaseru. Interview Pary Młodej. Rejestracja dźwięku na recorder oraz lapel microphone'y. Systemy stabilizacji obrazu. Filmowanie dronem. Cinematyczne światło w restauracji. Konsultacja PM 24/7. Firmowe USB w drewnianym pudełku. *cena 2019r. - 5000 zł

Your Cinematic Story
2 operatorów, 3 kamery, filmowanie od początku przygotowań do 1:00-2:00 w nocy, Love Story w inny dzień. Montaż 12-15 minutowego filmu w Cinematic style oraz 1-minutowego teaseru. Oryginalny podkład muzyczny z licencją. Sound design. Color-correction Filmu i teaseru. Interview Pary Młodej. Rejestracja dźwięku na recorder oraz lapel microphone'y. Systemy stabilizacji obrazu. Filmowanie dronem. Cinematyczne światło w restauracji. Konsultacja PM 24/7. Firmowe USB w drewnianym pudełku. *cena 2019r. - 5000 zł

Long Cinematic Story about Love
2 operatorów, 3 kamery, filmowanie od początku przygotowań do 1:00-2:00 w nocy, Love Story w inny dzień. Montaż 25-30 minutowego filmu w Cinematic style oraz 1-minutowego teaseru. Oryginalny podkład muzyczny z licencją. Sound design. Color-correction Filmu i teaseru. Interview Pary Młodej i gości. Rejestracja dźwięku na recorder oraz lapel microphone'y. Systemy stabilizacji obrazu. Filmowanie dronem. Cinematyczne światło w restauracji. Konsultacja PM 24/7. Firmowe USB w drewnianym pudełku *2019 - 5000 zł

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Best Friends Weddings - Cinematic stories about Love
Imię:David
Nazwisko:Brahin
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.