Cocktail-Pracownia Wydarzeń Wyjątkowych id:5512

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Białystok, podlaskie
Data dodania: 11-03-2011
Liczba odwiedzin: 1115

Oferta

Cocktail – zajmuje się kreacją wydarzeń wyjątkowych. Zespół posiada umiejętności i doświadczenie zdobyte dzięki organizacji licznych przyjęć dyplomatycznych, oficjalnych gali i cocktaili biznesowych. Z powodzeniem wcieli Twoje wizje w życie lub stworzy dla Ciebie zupełnie wyjątkowe wydarzenie. Od koncepcji po logistykę, wszystko zgodnie ze sztuką protokołu dyplomatycznego. Magia nie dzieje się przez przypadek. Wszystkie aspekty Twojego przyjęcia muszą być dopracowane do perfekcji. Takie wydarzenie to wizja, w którą uwierzą Twoi goście…. aby wizja stała się realna, potrzebna jest precyzja i perfekcyjna organizacja.

Wasze zaręczyny, ślub, przyjęcie weselne, kolejne wspaniałe rocznice i chwile godne uczczenia to coś więcej niż data w kalendarzu. Pozwól zaczarować rzeczywistość na tę chwilę i dopracować każdy szczegół.
Tradycyjne czy oryginalne, wyrafinowane czy subtelne, pełne energii czy nostalgiczne, bez względu na styl Cocktail - Pracownia Wydarzeń Wyjątkowych stworzy nieskazitelne przyjęcie, które będzie odzwierciedleniem Twojej duszy.

Dane kontaktowe

Cocktail-Pracownia Wydarzeń Wyjątkowych
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Białystok

Nowe ogłoszenia