Zobacz zdjęcia (5)
Divertimento - Twój wymarzony konsultant ślubny, Gdańsk - zdjęcie 1
Divertimento - Twój wymarzony konsultant ślubny, Gdańsk - zdjęcie 2 Divertimento - Twój wymarzony konsultant ślubny, Gdańsk - zdjęcie 3 Divertimento - Twój wymarzony konsultant ślubny, Gdańsk - zdjęcie 4 Divertimento - Twój wymarzony konsultant ślubny, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Divertimento - Twój wymarzony konsultant ślubny id:46157

Gdańsk, pomorskie

O nas

Organizacja to słowo, które przewodzi mojemu życiu. Odkąd pamiętam, wszystko w moim życiu musiało być dostosowane do ustalonego przeze mnie harmonogramu. Bez trudu przychodzi mi praca z ludźmi, potrafię słuchać, a w wyznaczone zadania angażuję się całym sercem.

Organizacją imprez zajmuję się od lat. Początkowo były to kameralne wydarzenia w gronie rodziny oraz znajomych, ale z czasem przerodziło się to w prawdziwą pasję i sposób na życie. Mam opinię urodzonej organizatorki, a nowe wyzwania napędzają mnie do działania. Aktualnie zajmuję się organizacją ślubów i wesel. Jestem profesjonalnym Wedding Plannerem, co potwierdza posiadany przeze mnie certyfikat Organizatora Imprez Ślubnych i Konferencyjnych.

Jestem osobą pełną pasji i pozytywnej energii. Staram się, aby każdy realizowany przeze mnie projekt był osobliwy i niepowtarzalny. Moimi mocnymi cechami są kreatywność, ambicja i dyscyplina, które pozwalają na to, aby sprostać wymaganiom moich klientów i sprawić, że ich dzień będzie wyjątkowy i niezapomniany dla nich i wszystkich gości.

Jeśli szukasz osoby, która doskonale zrozumie Twoje potrzeby i zorganizuje imprezę, która przekroczy wszystkie Twoje oczekiwania to zapraszam serdecznie.

liczba odwiedzin: 804

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie