DJ SAAM - DJ Wesele id:9815

Oferta
Dodaj do plannera

Jestem doświadczonym DJ-em i wodzirejem, który od ponad 20 lat razem z wieloma Młodymi Parami świętował ten najważniejszy w ich życiu dzień. Moje doświadczenie pozwala mi zaproponować Państwu wyjątkową oprawę muzyczną wesel i innych imprez. Nie tylko dbam o dobrą muzykę i świetną zabawę, ale również jako weselny DJ organizuję konkursy i prowadzę imprezę, dzięki czemu nie muszą się Państwo o nic martwić. Korzystając z usług DJ-a na wesele mają Państwo gwarancję pełnego sukcesu.

Razem z Narzeczonymi uzgadniam przebieg imprezy, proponując sprawdzone rozwiązania. Może to być zarówno wesele tradycyjne, z powitaniem, pierwszym tańcem i oczepinami, jak również nowoczesne, zaplanowane zgodnie w wymaganiami Młodej Pary. Do każdego rodzaju zabawy dobieram odpowiednią muzykę i oprawę, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wszystko odbędzie się bez problemów, za to w radosnej atmosferze wspólnej zabawy.

dj na wesele biała podlaska, weselny dj, dj na wesele, dj wesele, wesele dj, weselny prezenter, dj na wesele lublin, dj na wesele lubelskie, dj na wesele warszawa, dj wesele, dj wesele lubelskie, dj wesele lublin, dj wesele biała podlaska

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 1000 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

DJ SAAM - DJ Wesele
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Biała Podlaska
Kod:21-500
Data dodania: 02-03-2013
Liczba odwiedzin: 522

Polecamy

Nowe ogłoszenia