Zobacz zdjęcia (5)
DJ SEBA - dj wodzirej konferansjer, Wrocław - zdjęcie 1
DJ SEBA - dj wodzirej konferansjer, Wrocław - zdjęcie 2 DJ SEBA - dj wodzirej konferansjer, Wrocław - zdjęcie 3 DJ SEBA - dj wodzirej konferansjer, Wrocław - zdjęcie 4 DJ SEBA - dj wodzirej konferansjer, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

DJ SEBA - dj wodzirej konferansjer id:41958

Wrocław, dolnośląskie
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Witajcie!

Jeżeli szukacie DJ-a/konferansjera, dzięki któremu Wasza impreza będzie wspaniała i niezapomniana, to dobrze trafiliście!

Oprawą muzyczną imprez zajmuje się od 6 lat. Specjalizuje się w imprezach weselnych, studniówkach, imprezach firmowych oraz urodzinowych. Jestem wielkim miłośnikiem muzyki. Uwielbiam utwory z wielu gatunków, nie ograniczam się w tej kwestii. W moim repertuarze znajdziecie największe przeboje od lat 50 do muzyki współczesnej. Jestem wulkanem energii i tą energią zarażam publiczność. W prowadzeniu imprezy nie ograniczam się tylko do muzyki, w czasie imprez jestem również wodzirejem. Jestem prowadzącym, który od samego początku nawiązuje kontakt z Gośćmi, bawi się razem z Wami, organizuje nietuzinkowe zabawy i sprawia, że ludzie są nieustannie uśmiechnięci.

Zapewniam kompleksową obsługę Twojej imprezy, w tym nagłośnienie, oświetlenie oraz prowadzenie imprezy jako wodzirej!

Zapraszam do kontaktu!

liczba odwiedzin: 1710

Popularne miasta w okolicy