Dj, wodzirej na wesele. id:830

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Piotrków Trybunalski, łódzkie
Data dodania: 08-04-2009
Liczba odwiedzin: 1805

Oferta

Prowadzę dyskoteki, wesela, eventy, bale, imprezy firmowe, okolicznościowe, itp w Piotrkowie Trybunalskim i okolicach (Łódź, Bełchatów, Tomaszów, Radomsko). Posiadam w swoich zbiorach szeroki wybór nagrań polskich jak i zagranicznych wykonawców, począwszy od lat 60-tych poprzez Rock n Rool, Italo Disco, Disco Polo, gorące rytmy latynoskie, aż do największych współczesnych hitów.

Repertuar muzyczny oraz przebieg każdej imprezy dostosowuję do gustów i upodobań gości. Jako Dj gram muzykę starą, nową i najnowszą, polską i zagraniczną, łatwo wpadającą w ucho, a przede wszystkim taneczną, odpowiednio dobraną do charakteru imprezy.

Jako Wodzirej weselny zachęcam do tańca i wspólnej zabawy; witam gości, wznoszę i śpiewam toasty, zabawiam przy stole weselnym, prowadzę na życzenie oczepiny i zabawy.Dlaczego Dj-Wodzirej a nie zespół muzyczny?

*jako Dj gram oryginalne znane przeboje, co daje gwarancje, że usłyszysz to co lubisz i w oryginalnym wykonaniu

*jestem w stanie zagrać niemal każdy kawałek, w przeciwieństwie do kapeli, która gra według ściśle określonego repertuaru

*nie mam sztywno ustalonego planu imprezy, a muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów imprezowiczów oraz do ich wieku

*w każdym momencie goście mają wpływ na charakter imprez

Dane kontaktowe

Dj, wodzirej na wesele.
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Piotrków Trybunalski
Kod:97-300

Nowe ogłoszenia