DOBRZEC Sala Weselno Bankietowa id:7633

Oferta
Dodaj do plannera

Sala DOBRZEC istnieje od 11 lat i od początku nieprzerwanie jako sala weselno-bankietowa cieszy się dużym zainteresowaniem na organizację imprez okolicznościowych, a podczas imprez karnawałowych pełnym kompletem gości. Klientów przyciągamy super atmosferą, zawsze świeżym i bardzo smacznym jedzeniem. Nasi klienci wychodzą zadowoleni wiedząc, że na kolejnej imprezie znów stoły będą się uginały od wszelakiego jadła.

Proponujemy przede wszystkim kuchnię staropolską i śródziemnomorską z elementami fusion. Nasze potrawy wyróżnia bogaty smak oraz nowatorskie dekoracje. Naszym specjałem jest tradycyjny barszcz czerwony na owocach suszonych z dużą ilością czosnku, a także marynowany kark pieczony w piecu. Specjalizujemy się także w lekkich sałatkach, których w swojej ofercie mamy ponad 30! Natomiast z przystawek rybnych szczycimy się pangą faszerowaną łososiem w sosie jabłkowo chrzanowym. Klient sam określa kwotę, w której chce zorganizować swoje przyjęcie, a my dopasowujemy menu do jego potrzeb i zasobności portfela.
...... a wszystko to po naprawdę przystępnych cenach. Pomyśl, przekalkuluj - zobaczysz, że się opłaca. Kupujesz od nas swój czas, spokój i wygodę, wszelkie organizacyjne kłopoty zostawiając w naszych rękach. Zaufaj nam - mamy wieloletnie doświadczenie. Dla Ciebie wymyślimy coś specjalnego! Bo każda impreza u nas jest wydarzeniem.Cennik

Orientacyjna cena: 106 PLN

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

DOBRZEC Sala Weselno Bankietowa
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Kalisz
Kod:62-800
Data dodania: 20-02-2012
Liczba odwiedzin: 1818

Polecamy

Nowe ogłoszenia