Zobacz zdjęcia (1)
DREAM EVENT, Gdańsk - zdjęcie 1
1 / 1

DREAM EVENT id:37995

Gdańsk, pomorskie

O nas

DREAM EVENT powstała z marzenia i pasji.
Odkąd pamiętam zawsze coś organizowałam: uroczystości, wycieczki, dalekie wyjazdy, imprezy do rana, niespodzianki. Najpierw dla mojej rodziny, potem znajomych oraz wśród moich współpracowników w korporacji, gdzie przepracowałam ponad 20 lat, aż do lokalnej społeczności mojej dzielnicy i miasta.
Nie lubię stagnacji i zajmuję się wieloma rzeczami. Dlatego pomimo wielu zadań związanych z pracą korporacyjną, zawsze znalazłam czas i pomysł na oryginalne spotkania biznesowe i działania CSR, w które angażowałam całe zespoły. Zawsze wiedziałam, że organizowanie to mój żywioł. Ale gdy test Gallupa wykazał, że to właśnie organizowanie jest moim głównym talentem, zrozumiałam dlaczego w ten sposób funkcjonuję. Dlaczego mogę do późnej nocy zajmować się opracowaniem planu działania oraz przygotowaniami wydarzenia, by w rezultacie nie czuć zmęczenia.

Dla mnie to nie tylko praca, ale wielka pasja i spełnienie marzeń o… spełnianiu marzeń.
Wieloletnia praca w skandynawskiej kulturze korporacyjnej, wykształciła we mnie szereg nawyków i kompetencji. Dlatego tak ważne jest dla mnie zapewnienie Klientom takiego poziomu profesjonalnej i kompleksowej obsługi, by dać im komfort poczucia bezpieczeństwa i spokoju oraz satysfakcję. Dlatego zespół i partnerzy dobierani są pod kątem doświadczenia, zaangażowania w relacje z Klientem. A podstawą i celem działalności Dream Event jest zadowolony Klient, który będzie chciał pozostać z naszą firmą na lata. Najważniejsze jest jednak to, że nie ogranicza nas nic, poza wyobraźnią. Jesteśmy rzetelni, profesjonalni i terminowi, ale przede wszystkim cele naszych Klientów, są naszymi celami. Mamy możliwość zagwarantowania naszym Klientom najbardziej korzystnych cen i atrakcyjnych warunków.

liczba odwiedzin: 1346

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie