Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

Film z wesela - INNY niż wszystkie id:9402

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Łódź, łódzkie
Data dodania: 21-01-2013
Liczba odwiedzin: 923

Oferta

Zajmujemy się wykonywaniem filmów na zlecenie. Od konkurencji różnimy się przede wszystkim tym, że w naszym przypadku film to nie praca, lecz pasja. Staramy się zawsze zadowolić naszych klientów, a jednocześnie dać trochę od siebie - wykreować dla nich coś pięknego. Filmowa pamiątka ze ślubu to nie tylko rejestracja rzeczywistości, to również umiejętne uchwycenie cennych chwil i emocji.

Dla nas każdy film i każdy klient jest inny. A to, co dla Was przygotowujemy, powstaje po wielu godzinach pracy nad montażem i efektami. Nie jesteśmy zwolennikami kilkugodzinnych, nudnych relacji z wesela, których później nikt nie jest w stanie obejrzeć w całości. Oferujemy kwintesencję tego, co działo się na Waszym przyjęciu, profesjonalnie nakręconą i zmontowaną, zgodnie z tym, co wspólnie ustalimy.

Jeśli macie dość sztampowego wideofilmowania, zgłoście się do nas, a zostaniecie potraktowani indywidualnie i z pasją. I dostaniecie film, do którego chętnie będziecie wracać.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Film z wesela - INNY niż wszystkie id:9402
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Sylwia
Sylwia
(5)
Dodano: 21-01-2013
Cameo nakręciło dla mnie film ze ślubu kilka lat temu i do tej pory sie cieszę, ze zdecydowalam sie wlasnie na nich. Film trwa niewiele ponad godzine, a jest doslownie wszystko: przygotowania do slubu, sam slub, wesele, tort, zyczenia, taniec, zabawa, no doslownie wszystko! A przy okazji zrobione tak, ze sie nie nudzi po 10 minutach. POLECAM!

Dane kontaktowe

Film z wesela - INNY niż wszystkie
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź
Kod:91009

Nowe ogłoszenia