Ice Evolution - rzeźby z lodu id:3411

Kontakt

Napisz wiadomość Opinie (1)
Sosnowiec, śląskie
Data dodania: 02-08-2010
Liczba odwiedzin: 3078

Oferta

Ice Evolution - rzeźby z lodu na wesela i inne

Witaj w świecie gdzie piękno rodzi się w temperaturze - 20 °C.
Piękno to sztuka. To ona rozbudza nasze zmysły, uczucia, wzrusza nas i szokuje, wprawia nas w zachwyt. Wyobraź sobie nieskazitelny lodowy blok, z którego My potrafimy wyczarować specjalnie dla rozkoszy Twoich oczu dosłownie wszystko. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych z banału tworzymy nowy wymiar. Podziw wzbudza to co niezwykłe. Sprawimy, że bankiet, ślub czy też inne przyjęcie będzie niepowtarzalne i na długo zostanie w pamięci naszych gości i bliskich.

Jesteśmy niezawodną firmą, która zajmuje się projektowaniem oraz profesjonalnym wykonaniem rzeźb z lodu na drobne uroczystości, duże eventy oraz kampanie reklamowe. Z bloków o wymiarach 100x50x30 cm tworzymy pojedyncze rzeźby oraz duże konstrukcje np. imponujące bary lodowe. Dzięki specjalnej technologii nasz lód jest idealnie przejrzysty, a rzeźby utrzymują się w nienaruszonym stanie nawet do 12 godzin. Pozwolimy Państwu na własne oczy zobaczyć, jak rodzi się sztuka. Nasi artyści krok po kroku wykonają dla Państwa swoje dzieła. Uświetnimy każde Państwa przyjęcie okolicznościowe lub imprezę firmową.

Gwarantujemy, że ustawione na stołach lodowe łabędzie, serca lub świeczniki wprawią Państwa gości w zachwyt, a zatopione w bryłach lodu logo firmy lub produkty, które będziecie Państwo wprowadzać na rynek na długo pozostaną w pamięci Waszych gości.

Zapraszamy do współpracy

Dekorowanie:

  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Ice Evolution - rzeźby z lodu id:3411
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: BObi
Dodano: 10-10-2012
Data imprezy: 29-09-2012
Profesjonalna firma, polecam

Dane kontaktowe

Ice Evolution - rzeźby z lodu
Województwo:śląskie
Miejscowość:Sosnowiec
Kod:41-219

Nowe ogłoszenia