Jak ma być impreza ? To tylko z The D-best id:22174

Oferta
Dodaj do plannera

Dj gans zaprasza serdeczenie
Zapewniam bezstresową i nieośmieszającą nikogo zabawę, przy super muzyce polskiej i zagranicznej dobieranej przez prezentera muzycznego, grającego na dobrym sprzęcie, przy profesjonalnym nagłośnieniu. Nastrój i powagę imprezy wspomagam efektownym oświetleniem oraz innymi efektami (opcjonalnie).
Pracuję w składzie dwuosobowym - prezenter muzyczny odpowiedzialny jest za dobór i puszczanie muzyki, wodzirej za animacje taneczne oraz konkursy.
Jestem odpowiedzialny i panuję nad tym, co dzieje się na parkiecie, współpracuję z obsługą lokalu, nie spożywam napoi alkoholowych i dostosowuję się do uwag i wymagań organizatorów. Nigdy nie kończę grać punktualnie o czasie zakończenia imprezy, tylko czekam, aż ostatni goście opuszczą salę.
Prowadzę nie tylko wesela, ale również -studniówki,
-imprezy firmowe,
-urodzinowe
- wiele innych, a każda impreza ma swój wyjątkowy charakter. Zapraszam na spotkanie, podczas którego postaram się rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości.
Serdecznie zapraszam do współpracy!!

Dodatkowe informacje

Szczegóły:

  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 1800 PLN

cena jest ustalana indywidualnie

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Jak ma być impreza ? To tylko z The D-best id:22174
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Magda i Kuba Dodano: 23-08-2016
Data imprezy: 20-08-2016
(5)
Dziękujemy za prowadzenie wesela! Wszyscy goście opowiadają, że wspaniale się bawili i są pod wrażeniem grupy wodzirejskiej.
Panowie prowadzili zabawy z fantazją, humorem i wielkim taktem- brawo im za to! :-) Muzyka bardzo dobrze dobrana, porządnie się wytańczyliśmy, poza tym grupa była porządnie przygotowana i miała ciekawe rekwizyty do zabaw w których weselnicy chętnie chcieli uczestniczyć. Dj Gans pomógł nam w przygotowaniu pierwszego tańca i świetnie poprowadził poloneza.
Polecamy Was serdecznie każdemu! :)

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Jak ma być impreza ? To tylko z The D-best
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:50-001
Data dodania: 19-07-2016
Liczba odwiedzin: 222

Nowe ogłoszenia