Zdjęcia
od 2800 do 4500 zł / wesele

Julia Szklarek - naturalna fotografia ślubna id:36689

od 2800 do 4500 zł / wesele
Poznań, wielkopolskie
(2)
Dodaj opinię
606-608...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Moje zdjęcia charakteryzuje przede wszystkim naturalność. Uwielbiam kolory natury, dlatego zachęcam do sesji plenerowych w otoczeniu przyrody - pora roku nie gra roli, każda jest piękna :)

Będzie mi bardzo miło, jeśli powierzycie w moje ręce tak ważne zadanie, jak fotografowanie Waszego ślubu. Uwielbiam emocje, które towarzyszą temu wydarzeniu :) W mojej pracy stawiam na jakość, a obróbkę do każdego ślubu dobieram indywidualnie tak, aby jak najlepiej oddać klimat ślubu :)

Trwają rezerwacje na 2019 (ostatnie terminy) i 2020. Ceny reportażu ślubnego w Wielkopolsce kształtują się między 1500 zł a 4500 zł zależnie od czasu pracy i liczby zdjęć. Pakiety z reportażem od ceremonii zaślubin do oczepin od 3000 zł (Wielkopolska). Rezerwacje na małe pakiety (np. zaślubiny i 2h przyjęcia) przyjmuję około 4 miesięcy przed dniem ślubu. Więcej informacji znajdziecie w cenniku.

Jeśli organizujecie ślub poza Wielkopolską i chcecie, bym Wam towarzyszyła, to jest to oczywiście możliwe, zaznaczam jednak, że w dalsze lokalizacje dojeżdżam wyłącznie w większych pakietach. Ceny zaczynają się od 3600 zł. W większości przypadków potrzebuję noclegu :) Wyjątkiem są okolice Żar, Wrocławia, Kłodzka oraz Olsztyna, tam mam możliwość zatrzymania się. O cennik pytajcie indywidualnie.

Jeżeli podoba się Wam mój styl, to zapraszam do kontaktu! Razem stworzymy coś pięknego!

Oferta

Reportaż ślubny
od 2800 do 4500 / wesele

W ofercie znajdują się wszystkie dostępne u mnie pakiety.
Cennik dotyczy Wielkopolski.
O inne lokalizacje pytajcie indywidualnie :)

Opinie (2)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Julia Szklarek - naturalna fotografia ślubna id:36689
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2018
Poznań
Data dodania: 03-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Razem z mężem Radkiem polecamy z całego serca Julię :) Na każdym etapie naszej współpracy wykazała się pełnym profesjonalizmem, zaczynając od spotkania poznawczego oferte itd kończąc na końcowym efekcie czyli na zdjęciach. :)
Julia jest bardzo pozytywna, pełna optymizmu kobieta co też przekłada się na jej pracę. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami, dostaliśmy zdjęcia w terminie A co najważniejsze zdjęcia zostały w bardzo dobry sposób obrobione ponieważ nie są sztuczne, "przerysowane". :) sama wiem,że ciężko jest zaufać, więc jeśli ktokolwiek z przyszłych Par Młodych się wacha nad decyzją to jak najbardziej możecie się zdecydować na usługi fotograficzne Julki A na pewno nie pozalujecie. ;)

Werka & Radek
Julia
03-01-2019
Dzięki, Werka :) Fajnie się z Wami pracowało i cieszę się, że mi zaufaliście, a na sesję zabraliście mnie aż nad morze
K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Poznań
Data dodania: 28-12-2018
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Gorąco polecam Julię. Zdjęcia zostały wykonane profesjonalnie zarówno reportaz jak i plener. Dodatkowo swietny kontakt i dopasowanie zdjec do oczekiwan klienta.
Julia
28-12-2018
Dziękuję, cieszę się, że jesteście zadowoleni. Współpraca z Wami była prawdziwą przyjemnością :)
Julia

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Centrum Usług - Julia Szklarek
Imię i nazwisko:Julia Kołaczyńska-Szklarek
Adres:Poznańul. Klasztorna
62-040woj. wielkopolskie
606-608...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 27-06-2018, liczba odwiedzin: 1619
Telefon
606-608...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie