Zdjęcia
od 2800 do 4500 zł / wesele

Julia Szklarek - naturalna fotografia ślubna id:36689

od 2800 do 4500 zł / wesele
Poznań, wielkopolskie
(4)
Dodaj opinię
606-608...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Moje zdjęcia charakteryzuje przede wszystkim naturalność. Uwielbiam kolory natury, dlatego zachęcam do sesji plenerowych w otoczeniu przyrody - pora roku nie gra roli, każda jest piękna :)

Będzie mi bardzo miło, jeśli powierzycie w moje ręce tak ważne zadanie, jak fotografowanie Waszego ślubu. Uwielbiam emocje, które towarzyszą temu wydarzeniu :) W mojej pracy stawiam na jakość, a obróbkę do każdego ślubu dobieram indywidualnie tak, aby jak najlepiej oddać klimat ślubu :)

Trwają rezerwacje na 2019 (ostatnie terminy) i 2020. Ceny reportażu ślubnego w Wielkopolsce kształtują się między 1500 zł a 4500 zł zależnie od czasu pracy i liczby zdjęć. Pakiety z reportażem od ceremonii zaślubin do oczepin od 3000 zł (Wielkopolska). Rezerwacje na małe pakiety (np. zaślubiny i 2h przyjęcia) przyjmuję około 4 miesięcy przed dniem ślubu. Więcej informacji znajdziecie w cenniku.

Jeśli organizujecie ślub poza Wielkopolską i chcecie, bym Wam towarzyszyła, to jest to oczywiście możliwe, zaznaczam jednak, że w dalsze lokalizacje dojeżdżam wyłącznie w większych pakietach. Ceny zaczynają się od 3600 zł. W większości przypadków potrzebuję noclegu :) Wyjątkiem są okolice Żar, Wrocławia, Kłodzka oraz Olsztyna, tam mam możliwość zatrzymania się. O cennik pytajcie indywidualnie.

Jeżeli podoba się Wam mój styl, to zapraszam do kontaktu! Razem stworzymy coś pięknego!

Proszę o kontakt przez wiadomość prywatną lub mailową. Ofertę przedstawiam wyłącznie w formie pisemnej.
Telefony odbieram wyłącznie w wolnych momentach w dni robocze między 10 a 18.

Oferta

Reportaż ślubny
od 2800 do 4500 / wesele

Pakiety w Wielkopolsce z weselem do oczepin są w przedziale od 2800 zł do 4500 zł. Dostępne także pakiety na mniejsze przyjęcia. Aktualny cennik przesyłam zainteresowanym.

Opinie (4)

Dodaj opinię
Julia Szklarek - naturalna fotografia ślubna id:36689
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Justyna
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 24-05-2019
Poznań
Data dodania: 10-10-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Bardzo się cieszymy, że w gąszczu ofert usług fotograficznych trafiliśmy właśnie na Julkę. Zrobiła nam piękne zdjęcia, uwzględniając wszystkie nasze wymagania, życzenia i uwagi. Otrzymaliśmy dokładnie takie zdjęcia jakich oczekiwaliśmy, pięknie obrobione, oddające klimat wesela, pokazujące emocje. Julka nie boi się wyzwań, nawet sesja w deszczu nie jest dla niej problemem. Bardzo polecamy a my sami na pewno nie raz jeszcze wrócimy do Julki na inne sesje :)

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-05-2019
Wiejce
Data dodania: 14-08-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Długo szukałam fotografa, którego styl będzie mi odpowiadał i któremu będę mogła w pełni zaufać. Zdjęcia były dla mnie bardzo ważne, dlatego wybór fotografa był dla mnie jednym z najważniejszych wyborów w czasie organizacji całego ślubu i wesela. Na spotkaniu przed ślubem Julia wysłuchała nas i w wielkim dniu wszystko odbywało się zgodnie z naszymi wcześniejszymi ustaleniami. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania, zdjęcia są przepiękne, dokładnie jakie sobie wymarzyliśmy, Co najważniejsze, są naturalne, spontaniczne i widać na nich prawdziwe emocje nasze i gości. Z całego serca polecamy Julię kolejnym parom młodym. Jest świetnym fotografem, ale też bardzo sympatyczną osobą, przy której możemy czuć się bardzo swobodnie i bezstresowo przeżyć sesję ślubną :) Agata&Mo;

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2018
Poznań
Data dodania: 03-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Razem z mężem Radkiem polecamy z całego serca Julię :) Na każdym etapie naszej współpracy wykazała się pełnym profesjonalizmem, zaczynając od spotkania poznawczego oferte itd kończąc na końcowym efekcie czyli na zdjęciach. :)
Julia jest bardzo pozytywna, pełna optymizmu kobieta co też przekłada się na jej pracę. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami, dostaliśmy zdjęcia w terminie A co najważniejsze zdjęcia zostały w bardzo dobry sposób obrobione ponieważ nie są sztuczne, "przerysowane". :) sama wiem,że ciężko jest zaufać, więc jeśli ktokolwiek z przyszłych Par Młodych się wacha nad decyzją to jak najbardziej możecie się zdecydować na usługi fotograficzne Julki A na pewno nie pozalujecie. ;)

Werka & Radek

Julia
03-01-2019

Dzięki, Werka :) Fajnie się z Wami pracowało i cieszę się, że mi zaufaliście, a na sesję zabraliście mnie aż nad morze

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Poznań
Data dodania: 28-12-2018
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Gorąco polecam Julię. Zdjęcia zostały wykonane profesjonalnie zarówno reportaz jak i plener. Dodatkowo swietny kontakt i dopasowanie zdjec do oczekiwan klienta.

Julia
28-12-2018

Dziękuję, cieszę się, że jesteście zadowoleni. Współpraca z Wami była prawdziwą przyjemnością :)

Kontakt

Nazwa firmy:Centrum Usług - Julia Szklarek
Imię i nazwisko:Julia Kołaczyńska-Szklarek
Adres:Poznańul. Klasztorna
62-040woj. wielkopolskie
606-608...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 27-06-2018, liczba odwiedzin: 2139
Telefon
606-608...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie