Limuzyna EXCALIBUR - Nestor BARON - Mustang CABRIO - Mustang COUPE - film 1 Limuzyna EXCALIBUR - Nestor BARON - Mustang CABRIO - Mustang COUPE - film 1
Pokaż kolejny film

Limuzyna EXCALIBUR - Nestor BARON - Mustang CABRIO - Mustang COUPE id:3712

od 650 do 1500 zł / całość
Gdańsk, pomorskie
(47)
Dodaj opinię
608-059...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

 • Marka: Ford
 • Kolor: biały
 • cabrio
 • sam prowadzisz
 • zabytkowy

Dwa najpiękniejsze samochody w stylu RETRO
EXCALIBUR - 8 osobowa limuzyna, komfort prestiż oraz niezapomniane wrażenia. Jeden z najbardziej pożądanych samochodów na uroczystości ślubne.
BARON NESTOR - 5 osobowe cabrio ze składanym dachem i ogrzewaniem na chłodne dni. Samochód który robi niesamowite wrażenie na wszystkich którzy mają okazję spotkać go na swojej drodze. Bardzo rzadko spotykany na naszych drogach.
FORD MUSTANG CABRIO - przepiękny stylowy kultowy ponadczasowy biały ford mustang w wersji cabrio. Wrażenia z jazdy niesamowite. Przechodnie ogladają się za nim na ulicy.
FORD MUSTANG COUPE - niezwykle piekny w bardzo niespotykanej wersji i stylizacji.
Chcesz zaskoczyć swoich gości - z każdym z tych aut na pewno Ci się to uda.
Robimy wszystko żeby pomóc w tym aby ten ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy i piękny. Kierowca zawsze odpowiednio ubrany do rangi wydarzenia.
Wynajęcie którego z tych aut może być też przepięknym prezentem i bardzo miłą niespodzianką dla PARY MŁODEJ. Nestor jest na nowo ubrany i ma teraz jasną piękną tapicerkę w kolorze ecri. Jest jeszcze piękniejszy i na pewno dopasuje się do każdej PARY MŁODEJ.
Proszę kliknąć na odnośnik na fejsbuka (po prawej stronie pod zakładką napisz wiadomość jest zakładka POZOSTAŁE DANE )i tam jest dużo fajnych zdjęć i szybki kontakt. Proszę spojrzeć na dole na filmiki z moimi autami. POZDRAWIAM I ZAPRASZAM.

Zobacz zdjęcia (50)
Limuzyna EXCALIBUR - Nestor BARON - Mustang CABRIO - Mustang COUPE, Gdańsk - zdjęcie 1
Limuzyna EXCALIBUR - Nestor BARON - Mustang CABRIO - Mustang COUPE, Gdańsk - zdjęcie 2 Limuzyna EXCALIBUR - Nestor BARON - Mustang CABRIO - Mustang COUPE, Gdańsk - zdjęcie 3 Limuzyna EXCALIBUR - Nestor BARON - Mustang CABRIO - Mustang COUPE, Gdańsk - zdjęcie 4 Limuzyna EXCALIBUR - Nestor BARON - Mustang CABRIO - Mustang COUPE, Gdańsk - zdjęcie 5
Limuzyna EXCALIBUR - Nestor BARON - Mustang CABRIO - Mustang COUPE, Gdańsk - zdjęcie 6
1 / 50

Oferta LIMUZYNY RETRO

Zakres cen.

od 650 do 1500zł/ całość

Cena zależy od samochodu i odległości dojazdu i ustalana jest indywidualnie za całość bez limitów. POZDRAWIAM

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Samochody są bardzo wyjątkowe. Podobaja się gościom tak bardzo że robią sobie zdjęcia z autami na pamiątkę

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wyróżnia się tym że bardzo zależy mi na zadowoleniu PARY MŁODEJ JAK I WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW UROCZYSTOSCI WESELNYCH

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Bardzo często wybierają mnie z polecenia POPRZEDNICH PAR MŁODYCH oraz gości weselnych którzy mieli okazję mnie spotkać i poznali jakość usługi

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Punktualność, elegancja wykonania usługi, dbałość o szczegóły, brak ograniczeń czasowych

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, podpowiadać Nowożeńcom co i kiedy robić ( często są bardzo zestresowani przed zaślubinami)

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Myślę że często pomagam w rozładowaniu stresu. Wszyscy w tym dniu są bardzo szczęśliwi i zadowoleni. Jest to jeden z najważniejszych dni w życiu a ja mam zaszczyt być z nimi w tym dniu

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Nie wiem jakie kwalifikacje mogą to potwierdzić ale będąc kiedyś zawodowym strażakiem jestem trochę ratownikiem, trochę psychologiem, trochę spowiednikiem. Myśle że po kilku minutach przebywania w obecności nowo poznanych ludzi jestem w stanie wyczuć jacy są, co lubią i jak z nimi rozmawiać. Troszkę to nieskromne ale prawdziwe.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Moim największym osiągnieciem jest mój syn Robert. Jestem z niego bardzo dumny.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jestem na rencie ale nie wyobrażam sobie życia bez kontaktu z ludźmi. Niestety nie jestem w stanie wykonywać pracy fizycznej, a branża ślubna jest bardzo ciekawa i piękna. Ludzie w tym dniu są szczęsliwi i piękni

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Byłem na różnego rodzaju uroczystościach różnych wyznań, ale wszystkie śluby są piękne i bardzo eleganckie. Coraz więcej jest ślubów plenerowych w pięknych miejscach w naturze.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

NIe mam nigdy limitów ani na godziny ani na kilometry. Podaję zawsze cenę za całość (wliczone wszelkie dojazdy przejazdy itd)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Staram sie zawsze być osobiście. Jeżeli nie mogę być sam to jedzie mój Syn lub ktoś z rodziny ale zawsze szczegółowo instruuję kierowcę i sprawdzam jak wygląda przed wyjazdem

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Moje samochody są bardzo eleganckie i nietypowe. Są piękne i wszyscy się za nimi ogladają.

Języki obce, którymi się posługujemy.

NIe znam żadnego języka obcego na tyle żeby sie porozumieć. No chyba że rosyjski ale tym raczej nikt nie jest zainteresowany.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Rezerwację przyjmuję najwczesniej rok przed uroczystością, a szczegóły omawiam kilka dni przed ślubem.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Bardzo często pierwszy raz spotykam się z Młodymi w dniu ślubu. Zapewniam że nikt nie był zawiedziony.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Zawsze otwieram drzwi samochodu Młodym. Najpierw Panu Młodemu potem przechodzimy razem na drugą stronę i otwieram drzwi Pani Młodej a Pan Młody może podać rękę i pomóc wysiąć. Jak pada deszcze to mam białą elegancka parasolkę i i odprowadzam MŁODYCH do drzwi kościoła, urzędu lub sali weselnej.

Jaki jest styl naszej pracy?

Mój styl pracy jest raczej taki troszkę jak by to powiedziec staroświecki. Jestem zawsze elegancko ubrany w czarny garnitur z białymi rękawczkami. Na głowie odpowiednia czapka lub cylinder.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście że jestem w stanie spełnić życzenia nowożeńców i nie sprawia mi to żadnego problemu. Robię to zawsze z przyjemnością.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Z doświadczenia wiem jakie jest najlepsze rozwiązanie w danym momencie i staram się zawsze dyskretnie podpowiadać. Młodzi często korzystają z tych rad

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Nie ma najmniejszego problemu ze zmianą ustaleń. Zawsze robię wszystko żeby wszyscy byli zadowoleni.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Najczęsciej problemem jest stres. Znam życie na tyle że jestem w stanie rozładować go w samochodzie w czasie jazdy, Młodzi bardzo lubią jak sie z nimi rozmawia, podpowiada i opowiada wesołe historie z przeszłości.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Często sa problemy z sukną Pani Młodej - coś tam się obluzuje, odpadnie lub poluzuje. W takich momentach nieoceniona jest dobra świadkowa

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

MIło jest jak Młodzi dziękują, przysyłają zdjęcia i pozdrawiają. Ja ze zdecydowaną większością moich Par Młodych mam kontakt przez fejbuka. Widzę nawet po latach jak ich miłość kwitnie i się rozwija. Widze jak rodzą się i dorastają ich dzieci. To jest naprawdę piękne i budujące uczucie jak przysyłają życzenia na święta i pozdrawiają nawet po latach.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Myślę że na weselu najwazniejsza jest oprócz jedzenia oczywiscie dobra muzyka, wyczucie muzyków co goście najlepiej lubią i przy czym dobrze się bawią.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

MIałem kiedyś wesele na którym dzień przed ślubem zmarł Ojciec Pani Młodej. Slub odbył się zgodnie ze wczesiejszymi ustaleniami ale oczywiście bez orkiestry. Było mi bardzo smutno i przykro z tego powodu.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Nigdy nie byłem w jakimś bardzo nietypowym miejscu. Plenery są coraz bardziej popularne ale te miejsca z reguły są bardzo piekne i urokliwe. Byłem w cerkwii, synagodze, kościele, urzędzie stanu cywilnego. W każdym z tych miejsc jest pięknie dostojnie i bardzo elegancko

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Preferuję styl retro, ale każdy styl jest piękny. Najważniejsz zawsze żeby Młodzi byli zadowoleni i żeby wszystko było tak jak sobie wymarzyli wcześniej.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Najwazniejsz jest otwartość i życzliwość dla ludzi. Trzeba umieć słuchać ludzi i odpowiednio reagować. Trzeba się uśmiechać i podpowiadać dobre rozwiązania. NIgdy nie wolno się narzucać i wymądrzać. Trzeba być delikatnym i taktownym. Ważna jest tez kultura osobista.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Za każdym razem jak widzę że ktoś jest lepszy odemnie bardziej elegancki i piękny to staram się mu dorównać. Wiem że bardzo ważne jest pierwsze wrażenie i staram się aby było ono jak najlepsze.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Obserwuję świat, obserwuję ludzi i jeżeli coś jest piękne i eleganckie to staram się to wdrożyć i zastosować w miarę możliwości u siebie

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Cały czas się uczę, wyciągam wnioski i analizuję. Udoskonalam siebie i sprzęt.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Zdrowie, miłość szczęcie i spokój. Zabrał bym też rodzinę.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Jeżeli chodzi o aktualne trendy w kwestii samochodów to moim zdaniem jest to rzecz gustu

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Wiele Par Młodych ma białe gołębie na ślubie ale myślę że może to przeminąć z czasem, chociaz jest to zawsze dodatkowa atrakcja jak Młoda Para wypuszcza białe gołębie po wyjsciu z kościoła

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Ekologia staje sie coraz modniejsza w obecnych czasach staje się bardzo ważna w świadczeniu usług.

Nasze pasje.

Moją pasją są moje samochody, bardzo dbam o nie i staram się żeby zawsze pięknie wyglądały!!!

Ciekawostki na nasz temat.

Jestem troszkę takim majsterkowiczem i zawsze staram się coś ulepszać, upiększać i pewnie czasami przesadzam z tym ulepszaniem.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Niewiele czytam ale lubię filmy typu OSTATNI SAMURAJ, GLADIATOR i podobne

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie LIMUZYNY RETRO (47)

Limuzyna EXCALIBUR - Nestor BARON - Mustang CABRIO - Mustang COUPE id:3712
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 47 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
P
Patricia
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-04-2023
Gdańsk
Data dodania: 02-05-2023

Pan Wiesław to największy dżentelmen, jakiego spotkałam! ❤️ Zdecydowanie, jego obecność uświetniła nasz dzień. Dzięki niemu nasz ślub był jeszcze bardziej magiczny. Podróż Nestorem na miejsce uroczystości będę wspominać do końca życia. 😁 Autko było atrakcją także dla gości. Gorąco polecam i ściskam Pana Wieśka. Pełen profesjonalizm!

Wiesław
02-05-2023

Dziękuję bardzo za piękne słowa. Państwo również jesteście Bardzo Mili i wyglądaliście cudownie. Bardzo się cieszę że samochód spełnił Wasze oczekiwania i Jesteście zadowoleni. WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO!!! DZIĘKUJĘ BARDZO ŻE WYBRALIŚCIE PAŃSTWO mój samochód.

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-11-2022
Czarna Dąbrówka
Data dodania: 30-01-2023

Bardzo polecamy limuzynę Excalibur - mogliśmy tego dnia poczuć się naprawdę wyjątkowo! 🥰 A co więcej, pan Wiesław to wspaniały, przesympatyczny człowiek, który dodaje otuchy w chwilach stresu i wysokich emocji! 😄

Wiesław
30-01-2023

DZIĘKUJE BARDZO, WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO I DUŻO DUŻO ZDRÓWKA!!!

M
Monika i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2022
Leśno
Data dodania: 11-12-2022

Bardzo cieszy mnie fakt, że to właśnie Pan Wiesiu był naszym weselnym kierowcą. Samochód marki Nestor był prezentem niespodzianką dla żony. Żona była zachwycona! Auto przepiękne a Pan Wiesiu człowiek z wielką pasją. W stresowej dla Nas sytuacji był niesamowicie opanowany i profesjonalny. Można powiedzieć był jednym z ważnych uczestników tego wielkiego dnia. Samochód zrobił wrażenie na wszystkich i jest do dzisiaj wspominany. Pięknie dziękujemy i gorąco polecamy!

Wiesław
11-12-2022

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA WSPANIAŁĄ OPINIĘ. WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO I POZDRAWIAM SERDECZNIE!!!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Kartuzy
Data dodania: 07-09-2022

Z całego serca polecam usługi pana Wiesława. Jesteśmy bardzo zachwyceni podejściem do klienta , punktualnością i mnóstwem dobrych porad gdy pojawiały się jakie kolwiek wątpliwości co do wybory samochodu. Jeżeli chcecie aby wasza podróż do ślubu była nie zapomniana , to u tego pana napewno znajdziecie coś co przyprawi was o zachwyt 😉 . Nasz Mustang przerósł nasze oczekiwania ❤️ ❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛 POLECAMY 😉

Wiesław
07-09-2022

Dziękuję bardzo za miłe słowa i za opinię. POZDRAWIAM SERDECZNIE

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2022
Koczała
Data dodania: 28-08-2022

Auto robi ogromne wrażenie, dzięki czemu ten szczególny dzień staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Szarmancki kierowca przyodziany w elegancki frak pozwala dosłownie poczuć klimat tamtych lat. Świetna komunikacja, zarówno na etapie organizacji jak i w dniu ślubu. Serdecznie polecam!

Wiesław
07-09-2022

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA PIĘKNĄ OPINIĘ I MIŁE SŁOWA. POZDRAWIAM

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2022
Smogulec
Data dodania: 05-08-2022

Z Całego serducha polecam Pana Wiesława Brzoskowskiego! 🤗 Limuzyna Excalibur to istny szał wśród gości🤩 Jakbym miała wybierać jeszcze raz to nie wahałabym się😊 Pan Wiesław to profesjonalizm w czystej postaci😊 nie mogę sobie wyobrazić naszego ślubu bez tego pięknego auta i najlepszego szofera 😊🔥

Wiesław
09-08-2022

Dziękuję BARDZO za cudowną opinię. WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO!!!

R
Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2022
Morąg
Data dodania: 03-08-2022

POLECAM SERDECZNIE. Wypożyczyłem u Pana Wiesława na ślub Forda Mustanga Cabrio i nie zaluje tej decyzji jestem mega zadowolony. Profesjonalna obsługa i podejście do klienta auto w perfekcyjnym stanie podstawione na czas pod same ,,drzwi domu" . MUSTANG zrobił mega furore na weselu wśród gości cała rodzina robiła sobie zdjęcia przy aucie. POLECAM SERDECZNIE na pewno nie pożałujecie wypozyciena auta u Pana Wiesława. Wszystko jest załatwiane w jak najlepszym porządku. Ja jestem bardzo zadowolony i będę polecał firmę gdzie się tylko da 🥰

Wiesław
09-08-2022

Dziękuję bardzo za piękną opinię. WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!

G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gdańsk
Data dodania: 11-07-2022

Mogę tylko polecić! Auto Nestor Baron jest fantastyczne, sprawdziło się nawet przy kapryśnej pogodzie. Zdjęcia z autem wyglądają świetnie. Szofer bardzo miły, punktualny, pomocny, po prostu pełen profesjonalizm. Nie żałuję wyboru!

Wiesław
12-07-2022

Dziękuję bardzo za miłe słowa i opinię. WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO NA NOWEJ DRODZE.

Pokaż więcej opinii

Kontakt LIMUZYNY RETRO

Nazwa firmy: LIMUZYNY RETRO
NIP: 5911253671
Imię: Wiesław 
Adres: Gdańsk, , 83-423, woj. pomorskie
608-059...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 23253
Zadzwoń
608-059...
Napisz

Popularne miasta w okolicy