Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (50)
Zobacz zdjęcia (50)
Limuzyna excalibur nestor baron ford mustang cabrio coupe retro, Gdańsk - zdjęcie 1
Limuzyna excalibur nestor baron ford mustang cabrio coupe retro, Gdańsk - zdjęcie 1 Limuzyna excalibur nestor baron ford mustang cabrio coupe retro, Gdańsk - zdjęcie 2 Limuzyna excalibur nestor baron ford mustang cabrio coupe retro, Gdańsk - zdjęcie 3 Limuzyna excalibur nestor baron ford mustang cabrio coupe retro, Gdańsk - zdjęcie 4 Limuzyna excalibur nestor baron ford mustang cabrio coupe retro, Gdańsk - zdjęcie 5 Limuzyna excalibur nestor baron ford mustang cabrio coupe retro, Gdańsk - zdjęcie 6 Limuzyna excalibur nestor baron ford mustang cabrio coupe retro, Gdańsk - zdjęcie 7
Limuzyna excalibur nestor baron ford mustang cabrio coupe retro, Gdańsk - zdjęcie 8
1 / 50

Limuzyna excalibur nestor baron ford mustang cabrio coupe retro id:3712

od 650 do 1500 zł / całość
Gdańsk, pomorskie
(42)
Dodaj opinię
608-059...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Alfa Romeo
  • Kolor: biały
  • cabrio
  • sam prowadzisz
  • zabytkowy

Dwa najpiękniejsze samochody w stylu RETRO
EXCALIBUR - 8 osobowa limuzyna, komfort prestiż oraz niezapomniane wrażenia. Jeden z najbardziej pożądanych samochodów na uroczystości ślubne.
BARON NESTOR - 5 osobowe cabrio ze składanym dachem i ogrzewaniem na chłodne dni. Samochód który robi niesamowite wrażenie na wszystkich którzy mają okazję spotkać go na swojej drodze. Bardzo rzadko spotykany na naszych drogach.
FORD MUSTANG CABRIO - przepiękny stylowy kultowy ponadczasowy biały ford mustang w wersji cabrio. Wrażenia z jazdy niesamowite. Przechodnie ogladają się za nim na ulicy.
FORD MUSTANG COUPE - niezwykle piekny w bardzo niespotykanej wersji i stylizacji.
Chcesz zaskoczyć swoich gości - z każdym z tych aut na pewno Ci się to uda.
Robimy wszystko żeby pomóc w tym aby ten ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy i piękny. Kierowca zawsze odpowiednio ubrany do rangi wydarzenia.
Wynajęcie którego z tych aut może być też przepięknym prezentem i bardzo miłą niespodzianką dla PARY MŁODEJ. Nestor jest na nowo ubrany i ma teraz jasną piękną tapicerkę w kolorze ecri. Jest jeszcze piękniejszy i na pewno dopasuje się do każdej PARY MŁODEJ.
Proszę kliknąć na odnośnik na fejsbuka (po prawej stronie pod zakładką napisz wiadomość jest zakładka POZOSTAŁE DANE )i tam jest dużo fajnych zdjęć i szybki kontakt. Proszę spojrzeć na dole na filmiki z moimi autami. POZDRAWIAM I ZAPRASZAM.

Limuzyna excalibur nestor baron ford mustang cabrio coupe retro - film 1 Limuzyna excalibur nestor baron ford mustang cabrio coupe retro - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta LIMUZYNY RETRO

Zakres cen.

od 650 do 1500zł/ całość

Cena zależy od samochodu i odległości dojazdu i ustalana jest indywidualnie za całość bez limitów. POZDRAWIAM

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Samochody są bardzo wyjątkowe. Podobaja się gościom tak bardzo że robią sobie zdjęcia z autami na pamiątkę

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wyróżnia się tym że bardzo zależy mi na zadowoleniu WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW UROCZYSTOSCI WESELNYCH

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Bardzo często wybierają mnie z polecenia POPRZEDNICH PAR MŁODYCH oraz gości weselnych którzy mieli okazję mnie spotkać i poznali jakość usługi

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Punktualność, elegancja wykonania usługi, dbałość o szczegóły, brak ograniczeń czasowych

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, podpowiadać Nowożeńcom co i kiedy robić ( często są bardzo zestresowani przed zaślubinami)

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Myślę że często pomagam w rozładowaniu stresu. Wszyscy w tym dniu są bardzo szczęśliwi i zadowoleni. Jest to jeden z najważniejszych dni w życiu a ja mam zaszczyt być z nimi w tym dniu

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Nie wiem jakie kwalifikacje mogą to potwierdzić ale będąc kiedyś zawodowym strażakiem jestem trochę ratownikiem, trochę psychologiem, trochę spowiednikiem. Myśle że po kilku minutach przebywania w obecności nowo poznanych ludzi jestem w stanie wyczuć jacy są, co lubią i jak z nimi rozmawiać. Troszkę to nieskromne ale prawdziwe.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Moim największym osiągnieciem jest mój syn Robert. Jestem z niego bardzo dumny.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jestem na rencie ale nie wyobrażam sobie życia bez kontaktu z ludźmi. Niestety nie jestem w stanie wykonywać pracy fizycznej, a branża ślubna jest bardzo ciekawa i piękna. Ludzie w tym dniu są szczęsliwi i piękni

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Byłem na różnego rodzaju uroczystościach różnych wyznań, ale wszystkie śluby są piękne i bardzo eleganckie. Coraz więcej jest ślubów plenerowych w pięknych miejscach w naturze.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

NIe mam nigdy limitów ani na godziny ani na kilometry. Podaję zawsze cenę za całość (wliczone wszelkie dojazdy przejazdy itd)

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Moje samochody są bardzo eleganckie i nietypowe. Są piękne i wszyscy się za nimi ogladają.

Języki obce, którymi się posługujemy.

NIe znam żadnego języka obcego na tyle żeby sie porozumieć. No chyba że rosyjski ale tym raczej nikt nie jest zainteresowany.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Rezerwację przyjmuję najwczesniej rok przed uroczystością, a szczegóły omawiam kilka dni przed ślubem.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Bardzo często pierwszy raz spotykam się z Młodymi w dniu ślubu. Zapewniam że nikt nie był zawiedziony.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Zawsze otwieram drzwi samochodu Młodym. Najpierw Panu Młodemu potem przechodzimy razem na drugą stronę i otwieram drzwi Pani Młodej a Pan Młody może podać rękę i pomóc wysiąć. Jak pada deszcze to mam białą elegancka parasolkę i i odprowadzam MŁODYCH do drzwi kościoła, urzędu lub sali weselnej.

Jaki jest styl naszej pracy?

Mój styl pracy jest raczej taki troszkę jak by to powiedziec staroświecki. Jestem zawsze elegancko ubrany w czarny garnitur z białymi rękawczkami. Na głowie odpowiednia czapka lub cylinder.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście że jestem w stanie spełnić życzenia nowożeńców i nie sprawia mi to żadnego problemu. Robię to zawsze z przyjemnością.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Z doświadczenia wiem jakie jest najlepsze rozwiązanie w danym momencie i staram się zawsze dyskretnie podpowiadać. Młodzi często korzystają z tych rad

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Nie ma najmniejszego problemu ze zmianą ustaleń. Zawsze robię wszystko żeby wszyscy byli zadowoleni.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Najczęsciej problemem jest stres. Znam życie na tyle że jestem w stanie rozładować go w samochodzie w czasie jazdy, Młodzi bardzo lubią jak sie z nimi rozmawia, podpowiada i opowiada wesołe historie z przeszłości.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Często sa problemy z sukną Pani Młodej - coś tam się obluzuje, odpadnie lub poluzuje. W takich momentach nieoceniona jest dobra świadkowa

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

MIło jest jak Młodzi dziękują, przysyłają zdjęcia i pozdrawiają. Ja ze zdecydowaną większością moich Par Młodych mam kontakt przez fejbuka. Widzę nawet po latach jak ich miłość kwitnie i się rozwija. Widze jak rodzą się i dorastają ich dzieci. To jest naprawdę piękne i budujące uczucie jak przysyłają życzenia na święta i pozdrawiają nawet po latach.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Myślę że na weselu najwazniejsza jest oprócz jedzenia oczywiscie dobra muzyka, wyczucie muzyków co goście najlepiej lubią i przy czym dobrze się bawią.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

MIałem kiedyś wesele na którym dzień przed ślubem zmarł Ojciec Pani Młodej. Slub odbył się zgodnie ze wczesiejszymi ustaleniami ale oczywiście bez orkiestry. Było mi bardzo smutno i przykro z tego powodu.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Nigdy nie byłem w jakimś bardzo nietypowym miejscu. Plenery są coraz bardziej popularne ale te miejsca z reguły są bardzo piekne i urokliwe. Byłem w cerkwii, synagodze, kościele, urzędzie stanu cywilnego. W każdym z tych miejsc jest pięknie dostojnie i bardzo elegancko

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Preferuję styl retro, ale każdy styl jest piękny. Najważniejsz zawsze żeby Młodzi byli zadowoleni i żeby wszystko było tak jak sobie wymarzyli wcześniej.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Najwazniejsz jest otwartość i życzliwość dla ludzi. Trzeba umieć słuchać ludzi i odpowiednio reagować. Trzeba się uśmiechać i podpowiadać dobre rozwiązania. NIgdy nie wolno się narzucać i wymądrzać. Trzeba być delikatnym i taktownym. Ważna jest tez kultura osobista.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Za każdym razem jak widzę że ktoś jest lepszy odemnie bardziej elegancki i piękny to staram się mu dorównać. Wiem że bardzo ważne jest pierwsze wrażenie i staram się aby było ono jak najlepsze.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Obserwuję świat, obserwuję ludzi i jeżeli coś jest piękne i eleganckie to staram się to wdrożyć i zastosować w miarę możliwości u siebie

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Cały czas się uczę, wyciągam wnioski i analizuję. Udoskonalam siebie i sprzęt.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Zdrowie, miłość szczęcie i spokój. Zabrał bym też rodzinę.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018 Certyfikat 2017 Certyfikat 2016

Opinie LIMUZYNY RETRO (42)

Dodaj opinię
Limuzyna excalibur nestor baron ford mustang cabrio coupe retro id:3712
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 42 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2022
Smogulec
Data dodania: 05-08-2022

Z Całego serducha polecam Pana Wiesława Brzoskowskiego! 🤗 Limuzyna Excalibur to istny szał wśród gości🤩 Jakbym miała wybierać jeszcze raz to nie wahałabym się😊 Pan Wiesław to profesjonalizm w czystej postaci😊 nie mogę sobie wyobrazić naszego ślubu bez tego pięknego auta i najlepszego szofera 😊🔥

Wiesław
09-08-2022

Dziękuję BARDZO za cudowną opinię. WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO!!!

R
Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2022
Morąg
Data dodania: 03-08-2022

POLECAM SERDECZNIE. Wypożyczyłem u Pana Wiesława na ślub Forda Mustanga Cabrio i nie zaluje tej decyzji jestem mega zadowolony. Profesjonalna obsługa i podejście do klienta auto w perfekcyjnym stanie podstawione na czas pod same ,,drzwi domu" . MUSTANG zrobił mega furore na weselu wśród gości cała rodzina robiła sobie zdjęcia przy aucie. POLECAM SERDECZNIE na pewno nie pożałujecie wypozyciena auta u Pana Wiesława. Wszystko jest załatwiane w jak najlepszym porządku. Ja jestem bardzo zadowolony i będę polecał firmę gdzie się tylko da 🥰

Wiesław
09-08-2022

Dziękuję bardzo za piękną opinię. WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!

G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Gdańsk
Data dodania: 11-07-2022

Mogę tylko polecić! Auto Nestor Baron jest fantastyczne, sprawdziło się nawet przy kapryśnej pogodzie. Zdjęcia z autem wyglądają świetnie. Szofer bardzo miły, punktualny, pomocny, po prostu pełen profesjonalizm. Nie żałuję wyboru!

Wiesław
12-07-2022

Dziękuję bardzo za miłe słowa i opinię. WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO NA NOWEJ DRODZE.

K
Konrad
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Sierakowice
Data dodania: 06-07-2022

Pan Wiesław to wspaniały i bardzo uprzejmy Pan. Wszystko było idealnie, podpowiadał co powinnismy zrobić i rozluźniał atmosferę. A jeśli chodzi o biała limuzynę to jest przepiękna, chyba cała rodzina robiła zdjęcia samochodu. Dodatkowo po ceremonii w limuzynie przywitał nas chłodny szampan. Pozdrawiam serdecznie jakby można było dałbym 6gwiazdek na 5.

Wiesław
07-07-2022

DZIĘKUJE BARDZO ZA CUDOWNĄ OPINIĘ. DLA MNIE TO BYŁ WIELKI ZASZCZYT ŻE MOGŁEM W TYM PIĘKNYM DNIU TOWARZYSZYĆ PAŃSTWU NA POCZĄTKU NOWEJ DROGI. WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO I DUŻO DUŻO ZDRÓWKA

K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-11-2021
Gdynia
Data dodania: 17-11-2021

Serdecznie polecam, auto przepiękne i klimatyczne. Pan kierowca bardzo miły, elegancko ubrany. Niezapomniany moment ślubu.

Wiesław
17-11-2021

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA MIŁE SŁOWA I ZA OPINIĘ. POZDRAWIAM SERDECZNIE!!!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Koszwały
Data dodania: 09-11-2021

Serdecznie polecam! Osobiście skorzystaliśmy do Ślubu z BARON NESTOR-piękne, klimatyczne autko, które utkwi każdemu w pamięci. Pan kierowca, również ubrany w elegancki strój pasujący do klimatu tego pięknego pojazdu,jak również bardzo miły i pomocny. Skorzystaliśmy również z dodatkowej opcji, wypuszczenia białych gołąbków pod Kościołem-cos pięknego 😍
Kontakt z Panem Wiesławem, też świetny. Odpisze na każde pytanie i na odpowiedź nie trzeba długo czekać.
Z czystym sumieniem polecam!
Pozdrawiamy i dziękujemy!

Wiesław
17-11-2021

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA MIŁE SŁOWA I ZA OPINIĘ. WSZYSTKIEGO DOBREGO SZCZĘŚCIA I DUŻO ZDRÓWKA!!!

M
Mariola
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Żukowo
Data dodania: 06-08-2021

Limuzyna przepiękna, Pan Wiesław bardzo pozytywnie nastawiony. Droga z domu do kościoła i na salę minęła bardzo szybko przy takim miłym towarzystwie. Piękne białe Gołębie które mieliśmy okazję wypuścić przed kościołem dodały uroku całej uroczystości. Jeśli ktoś szuka pięknego auta i kierowcy który nie widzi żadnych przeszkód dojedzie wszędzie gdzie trzeba to z całego serca polecam właśnie Pana Wiesława i jego Excalibur. Mariola

Wiesław
06-08-2021

Dziękuję Bardzo za piękną opinię. Jechać z Państwem do ślubu w tym cudownym dniu to również była dla mnie wielka przyjemność. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA!!!

W
Weronika i Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2020
Luzino
Data dodania: 09-11-2020

Z całego serca kochamy tę limuzynę! Jest taka śliczna, niespotykana i wyjątkowa!! I niesie tak piękne dźwięki! A do tego wszystkiego jest tak niesamowicie wygodna! Jeszcze nigdy tak dobrze nie czuliśmy się na trasie, a zwłaszcza ja w tak ogromnej sukni (ślubnej)! Dodatkiem do limuzyny, jest przemiły Pan, bądź Pana dodatkiem jest limuzyna! Wspiera komplementuje, podnosi na duchu tego najważniejszego dnia! I w dodatku ma świetną orientację w terenie! Raz jeszcze dziękujemy i wspominamy tę wygodną podróż! Weronika i Szymon 🤍🖤

Pokaż więcej opinii

Kontakt LIMUZYNY RETRO

Nazwa firmy: LIMUZYNY RETRO
Imię: Wiesław 
Adres: Gdańsk, , 83-423, woj. pomorskie
608-059...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 21404
Zadzwoń
608-059...
Napisz

Popularne miasta w okolicy