Iluzjonista Marcin Destro

Kielce, świętokrzyskie

O nas

Uśmiech panny młodej, śmiech i podziw gości, rozluźnienie nowożeńców - te trzy wartości przyświecają mi na pokazie weselnym.
Chcesz sprawić, by ten, tak wyjątkowy dzień, został jeszcze silniej zapamiętany przez Twoich gości?
Chcesz, żeby Twoje pieniądze nie poszły na marne na kolejną słabą atrakcję lub nieudaną niespodziankę?
A może sami chcecie przeżyć coś wyjątkowego?

W każdym przypadku, mój pokaz spełnia te standardy!

Jako iluzjonista wprowadziłem już ponad 3 tysiące osób do świata, w którym wszystko jest możliwe. Jako mentalista, mam już za sobą ponad 400 odczytanych umysłów i 150 zahipnotyzowanych świadomości.
Mój pokaz składa się z elementów, które są niesamowite również dla mnie. Jeżeli szukasz kogoś, kto pokaże chińskie obręcze, kwiaty z rękawa, 2 miliony sztuczek z kartami i wyciągnie pannie stanik zawiązany na chusteczkach - znajdź inne ogłoszenie.

Mnie fascynuje świat wizualnego mentalizmu, czyli możliwości wpłynięcia na wszystkich w sali i zaprezentowania ich myśli w wizualny sposób. Wciąż doskonalę swoje umiejętności transformacji przedmiotów codziennego użytku i lewitacji. W tej drodze inspiruję się historiami o prawdziwej magii i staram się zbliżyć ten świat do świata realnego dla moich widzów.

Co mnie wyróżnia spośród moich kolegów i koleżanek po fachu, to właśnie fascynacja ludzkim umysłem, ciągłe badanie go i dostosowywanie swoich umiejętności i swoich pokazów, do tego, co ten umysł najbardziej zaskakuje i cieszy. Również cechuje mnie duża oryginalność i rozpiętość zainteresowań. Tym co przede wszystkim jest niespotykane na rynku pokazów iluzji, jest moja wyjątkowa empatia w stosunku to moich widzów, która wynika z mojego lekarskiego wykształcenia.

Przy zarezerwowaniu pokazu na minimum rok na przód, oferuję 20% zniżkę, natomiast cena pokazu łączonego (close-up + stand up) zawsze wynosi u mnie przynajmniej 50% mniej, niż przy zamówieniu oddzielnie każdego rodzaju rozrywki.

Cena zależy od wielkości imprezy, odległości dojazdu, daty i indywidualnych preferencji klienta.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jestem jedynym iluzjonistą w Kielcach, co powoduje, że nie ponosisz kosztów za dojazd. Do tego, moje doświadczenie i ciągły rozwój gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie - co z resztą widać po moich referencjach, gdyż każdy z moich klientów jest zadowolony z moich usług!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moje doświadczenie w mentalizmie powoduje, że doskonale rozumiem potrzeby publiczności. Łatwo nawiązuję kontakt, a mój pokaz jest skonstruowany tak, żeby bawił się dobrze przy nim nawet największy sceptyk sztuki iluzji.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ponieważ daję gwarancję doskonałej zabawy i świetnych wspomnień na bardzo długi czas. Sami państwo młodzi na tyle doskonale wspominają mój występ, że jedna para, dla której występowałem oprawiła i powiesiła na ścianie banknot użyty do jednego z efektów!

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Angażuję wszystkich gości atrakcją, która jest interesująca dla każdego. Pomagam przełamywać lody i daję gościom temat do rozmowy na długie godziny podczas wieczoru. Szczególnie moją obecność, chwalą sobie osoby, które jeszcze w nocy będą prowadzić samochód. Czasem z takimi widzami przechodzimy do silnej, niesłychanie emocjonującej iluzji i efektów mentalnych!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Zdecydowanie moich widzów, którzy dają mi energię do działania, wracają do mnie oraz polecają mnie dalej!

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Ponieważ przenoszę swoich widzów do świata gdzie wszystko jest możliwe. Pokazuję im coś, co sami zawsze chcieli zrobić - wpływanie na czyjś umysł. Do tego, widzę w każdym z nich, na koniec każdego efektu, tę cząstkę szczęścia i wrażenia niesamowitości, którą w codziennym życiu często tracimy.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Moje umiejętności potwierdzają przede wszystkim moi zadowoleni widzowie! Nie poszedłem do Academy of Magical Arts w Hollywood, choć głównie dlatego, że wybrałem zgłębianie czarnej magii na Collegium Medicum UJK. Jako lekarz nie będę już czarował, tylko działał cuda ;)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję trzy sezony, czyli trzy lata, jednak moje doświadczenie w prowadzeniu pokazów iluzjonistycznych sięga już 9 lat!

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Cóż, ogromne, ponieważ jeszcze w Polsce obecność iluzjonisty na weselu powoduje, że jest to wydarzenie nietypowe/oryginalne!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zwykle pracuję ok 2 godziny, przy standardowym weselu między 100, a 200 osób. Jednak byłem również wynajmowany na 30 min, na krótki pokaz stand-up, a także na 4 godziny, w ciągu, których robiłem pokaz stand-up, close-up, pokaz hipnozy i specjalną animację dla dzieci, a także - byłem wynajęty do zostania między gośćmi i rozmów okraszonych magią.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zwykle realizację przeprowadzam sam, ewentualnie z własnym fotografem, jeśli para młoda i wynajmowany przez nich fotograf nie ma nic przeciwko.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Jest to ściśle tajne, jednak zapewniam, że są to materiały najwyższej jakości ;)

Języki obce, którymi się posługujemy.

Biegle znam język angielski, w którym przeprowadzałem już pokaz. Jestem też w stanie przygotować się na pokaz w języku niemieckim, w którym jestem średnio-zaawansowany, jak również w języku włoskim. Więcej języków, już niedługo :)

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Minimum miesiąc jeśli nie jest to szczególnie oblegany okres. Jeśli jest to sezon, między czerwcem, a wrześniem - min. pół roku wcześniej. Choć oczywiście szybki telefon lub mail może zagwarantować miejsce w kolejce lub możliwość przejazdu z jednej realizacji na drugą!

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Bardzo chętnie spotkam się z parą młodą, zupełnie bezpłatnie. Zaprezentuję część mojego pokazu, ustalę szczegóły jeśli macie specjalne życzenia (pojawienie czegoś, odniesienie się do konkretnej osoby, miejsca lub dowolnej informacji), a przede wszystkim - chętnie Was poznam!

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Telefonicznie lub mailowo, w zależności od preferencji państwa młodych. Tak na prawdę już po pierwszym kontakcie, po ustaleniu wszystkich szczegółów i potwierdzeniu miejsca i czasu realizacji, kolejny kontakt możemy odbyć już osobiście na weselu!

Jaki jest styl naszej pracy?

Mój styl pracy cechuje pełen profesjonalizm, humor, tajemniczość i piękna iluzja!

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście! Mogę pojawić butelkę szampana, dowolny inny przedmiot lub osobę, odnieść się w prezentacji do konkretnej osoby, miejsca lub wydarzenia!

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Mam sprawdzony i przetestowany scenariusz pokazu. Mogę jego część zaprezentować na żywo na spotkaniu z państwem młodym, a także, daję gwarancję, że jeśli żadna osoba się nawet nie uśmiechnie i/lub nie będzie biła brawa na koniec mojego pokazu, ten występ nic nie kosztuje, a zaliczkę w pełni zwracam!

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Nic się nie dzieje! Oprócz specjalnych życzeń, przy których muszę przedsięwziąć nakłady czasowe i finansowe, całą resztę możemy zmienić na kilka dni przed realizacją. Dzięki mojemu doświadczeniu, mam kilkanaście scenariuszy pokazów, więc mogę swobodnie nimi dysponować i dobierać je specjalnie dla klienta!

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Z osobami, które bardzo chcą przeszkodzić w pokazie i zwrócić na siebie uwagę. Radzę sobie z nimi bardzo prosto - kieruję uwagę publiczności na tę osobę i, przy użyciu odpowiedniego sytuacyjnego żartu, sprawiam, że publiczność doprowadza tę osobę do porządku. Najczęściej jest to mężczyzna, obok którego stoi żona... cóż, to ona zwykle ma tutaj najbardziej stanowczy głos, który zamyka całą sprawę bardzo szybko.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Nie jest potrzebny, jednak zwykle odzywam się do pary młodej z podziękowaniem za zaproszenie mnie na ich uroczystość i z prośbą o wystawienie opinii, niezależnie jaka by ona była. Cóż, do tej pory nie zdarzyło mi się, żeby opinia nie była pozytywna ;)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Odrobina magii, świetny humor i mnóstwo pozytywnej energii!

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Mój pokaz specjalny dla moich przyjaciół, którzy do tej pory go wspominają jako najlepszy prezent, jaki dostali tego dnia.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Ciekawość i chęć współpracy! Widzowie, którzy uważają, że ich oszukałem lub ci, którzy próbują mi powiedzieć, że przecież nie mam nadnaturalnych zdolności (o których nawet sam powtarzam, że ich nie posiadam), niezwykle wiele tracą.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Derren Brown, David Copperfield (oczywiście!), David Williamson (bardzo polecam zobaczyć na YouTube) oraz Gregory Wilson

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Przede wszystkim z niemal corocznych pokazów Derrena Browna, oraz z talent show z całego świata! Pewnie oglądając Mam Talent zdarzyło Ci się pomyśleć, że to tylko trik kamery? Mogę to powtórzyć przed Twoimi oczami!

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Niemal bez przerwy czytam! Spotykam się z iluzjonistami z całego świata, oglądam nagrywane przez nich wykłady oraz czytam czasopisma dla iluzjonistów

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Skrzynię do teleportacji oczywiście! No ewentualnie miotłę ;)

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Zdecydowanie najnowszym trendem jest wynajęcie iluzjonisty na wesele! Powinniście o tym wiedzieć, żeby nie wyjść na niemodnych przed swoimi znajomymi i rodziną!

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Używanie kart produkowanych z papieru z recyklingu lub brak jakichkolwiek rekwizytów i czytanie w myślach oraz pokaz hipnozy! Tak na prawdę dla mnie ekologia też jest niezwykle ważna, jednak nie widzę zbyt wiele możliwości bardziej ekologicznego podejścia w prezentowanej przeze mnie sztuce

Nasze pasje.

Iluzja, muzyka (gitara i pianino), sztuki walki (karate i krav maga), medycyna (szczególnie prowadzenie badań nad technologiami, które pomogą jeszcze lepiej ratować życie), zdobywanie umiejętności, które sprawią, że będę mógł robić jeszcze więcej, jeszcze szybciej i jeszcze lepiej!

Ciekawostki na nasz temat.

Jestem lekarzem, prowadzę również bloga oraz prowadzę konsultacje z technik nauki.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Książka: Czarnoksiężnik z Archipelagu - Ursula K. Leguin
Film: Matrix (wszystkie części razem moim zdaniem stanowią solidną całość)
Serial: Peaky Blinders

Iluzjonista Marcin Destro
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
K
Kuba
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Kielce
Data dodania: 18-07-2019

Cześć :) Długo zastanawialiśmy się jak urozmaić naszym gościom ten nasz, najważniejszy w życiu wieczór. Propozycja pokazu iluzji, którą przedstawił Marcin od razu nas zainteresowała. Muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę! Każdy, kto widział show był zachwycony. Marcin był bardzo profesjonalny, przygotowany, porwał publikę. Z czystym sercem POLECAM każdemu, kto planuje wesele :) 10/10

Marcin
18-07-2019

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię :) Zadowolenie publiczności, to moje podstawowe zadanie, a gdy mogę przeczytać tak dobre słowa o mojej pracy niezwykle rośnie mi motywacja do dalszego podnoszenia jakości moich usług! Dzięki!

liczba odwiedzin: 2028

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kielce

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie