Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners Konsultantka ślubna, Radom - zdjęcie 1
Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners Konsultantka ślubna, Radom - zdjęcie 2 Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners Konsultantka ślubna, Radom - zdjęcie 3 Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners Konsultantka ślubna, Radom - zdjęcie 4 Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners Konsultantka ślubna, Radom - zdjęcie 5
1 / 5

Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners Konsultantka ślubna id:45637

Radom, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Jesteśmy pierwszą w Radomiu agencją ślubną i eventową o zasięgu krajowym i zagranicznym.​Organizujemy ceremonie ślubne, przyjęcia weselne, gale, bankiety, szkolenia, warsztaty i różne wydarzenia biznesowe. Nie wiecie od czego zacząć organizację ślubu i przyjęcia weselnego? Oboje pracujecie? Nie mieszkacie w pobliżu miejsca, gdzie planujecie ceremonię? Nie wiecie, z czym wiąże się organizacja tak dużego przedsięwzięcia jak ślub i przyjęcie? Chcecie uniknąć nietaktów okołoślubnych? Macie ściśle określony budżet? Chcecie, aby wszystko było super? Chcecie zorganizować ślub i przyjęcie w pobliżu miejsca zamieszkania, ale dzielą Was od niego setki kilometrów? Nie chcecie obarczać bliskich organizacją Waszej uroczystości? Chcecie mieć wsparcie i kontakt z osobą, która jest na miejscu i dopilnuje najdrobniejszych szczegółów? Organizujecie uroczystość o charakterze międzynarodowym i nie wiecie jak zaspokoić potrzeby obu rodzin? Zajmujemy się częściową oraz kompleksową organizację ślubów i przyjęć weselnych. Skoordynujemy dzień Waszej uroczystości tak, że Mucha Nie Siada! Skontaktuj się z nami!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasze usługi pozwolą Wam zaoszczedzić czas, odnaleźć spokój i uniknąć błędów, które mogłyby Was dużo kosztować.​Poprzez dokładne zrozumienie Waszych potrzeb oraz właściwy dobór podwykonawców, zorganizujemy dla Was niezapomniane wydarzenia.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Zawsze przygotowujemy propozycje współpracy szyte na miarę.
Na pierwszym spotkaniu dokładnie poznajemy Wasze potrzeby, marzenia, wymagania i obawy.
Uzgadniamy szczegółowo warunki umowne, m.in. zakres usług, warunki finansowe.
W kolejnym kroku podpisujemy umowę.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Opracowując scenariusz wydarzenia zawsze bierzemy pod uwagę preferencje pary młodej, uczestników, ilość zaproszonych gości, przedział wiekowy, ilość czasu do wykorzystania oraz porę roku. Dzięki temu możemy perfekcyjnie dostosować wszystkie elementy, tak żeby przyjęcie weselne i ślub były spersonalizowane i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Etap inicjowania uroczystości rozpoczynamy od wytypowania miejsca eventu. W kolejnych krokach przedstawiamy oferty kluczowych podwykonawców. Usługi realizujemy według wspólnie ustalonego harmonogramu prac.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Kompleksowa organizacja ślubu i przyjęcia weselnego przez wedding plannera. Częściowa organizacja ślubu i przyjęcia weselnego. Indywidualne konsultacje z konsultantem ślubnym. Koordynacja dnia ślubu i przyjęcia weselnego. Oferta przygotowywana jest indywidualnie.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Para Młoda uniknie błędów, które mogłyby ją dużo kosztować!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Mamy to szczęście, że robimy to co kochamy i kochamy to, co robimy. Działamy, aby kreować nowe projekty i dzięki nim permanentnie się rozwijać. Emocje, które towarzyszą tworzeniu nowych przedsięwzięć, efekty naszej twórczej pracy oraz uznanie ludzi, którzy nam zaufali, jest uzależniające. Jak to robimy? Angażujemy się bez reszty. Wytyczamy nowe szlaki na niezdobytych dotąd górach. Działamy metodycznie, cały czas szukając nowych inspiracji. Nakręcają nas nietuzinkowe pomysły naszych Klientów. Dostarczamy gotowe rozwiązania, jednocześnie eliminując problemy. To wszystko sprawia, ze wydarzenia które tworzymy, są szyte na miarę. Nasze realizacje cechuje jakość i dokładność, u podstawy których leży doświadczenie. Ta kombinacja jest jak danie z trzygwiazdkowej restauracji, doprawione magicznym składnikiem- sercem!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Organizacją wydarzeń zajmujemy się od 2008 roku. Możemy pochwalić się m.in. dyplomem ukończenia studiów podyplomowych na kierunku zarządzanie projektami (SGH), a także certyfikatami, wydanymi przez agencje ślubne, szkolące pod szyldem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Wiele lat doświadczenia.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

kompfortowo- 18 m-cy, optymalnie 12 m-cy, pilnie ok 3-6 m-cy przed ślubem, wyzwanie:) to mniej niż 3 miesiące

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Radom, , 26-600, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 2091

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie