Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners Konsultantka ślubna | Wedding planner Radom, mazowieckie - cover
Zobacz zdjęcia (36)

Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners Konsultantka ślubna

Radom, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
667-268...

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

O nas

Nie wiecie od czego zacząć organizację ślubu i przyjęcia weselnego? Oboje pracujecie? Nie mieszkacie w pobliżu miejsca, gdzie planujecie ceremonię? Nie wiecie, z czym wiąże się organizacja tak dużego przedsięwzięcia jak ślub i przyjęcie? Chcecie uniknąć nietaktów okołoślubnych? Macie ściśle określony budżet? Chcecie, aby wszystko było super? Chcecie zorganizować ślub i przyjęcie w pobliżu miejsca zamieszkania, ale dzielą Was od niego setki kilometrów? Nie chcecie obarczać bliskich organizacją Waszej uroczystości? Chcecie mieć wsparcie i kontakt z osobą, która jest na miejscu i dopilnuje najdrobniejszych szczegółów? Organizujecie uroczystość o charakterze międzynarodowym i nie wiecie jak zaspokoić potrzeby obu rodzin? Zajmujemy się częściową oraz kompleksową organizację ślubów i przyjęć weselnych. Skoordynujemy dzień Waszej uroczystości tak, że Mucha Nie Siada! Skontaktuj się z nami!
OFERTA
1/KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I PRZYJĘCIA WESELNEGO
2/CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I PRZYJĘCIA WESELNEGO
3/ KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU I PRZYJĘCIA WESELNEGO
4/KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA IMPREZ I EVENTÓW

Rodzaje uroczystości zaślubin
Ślub konkordatowy katolicki
Ślub wyznaniowy
Ślub cywilny w USC
Ślub cywilny w plenerze
Ślub symboliczny w plenerze
Slow wedding
Nie każda z powyższych ceremonii ślubnych są możliwe do realizacji w każdym kraju i miejscowości. Skontaktujcie się z nami, a dowiecie się, jakie są możliwości w wybranej przez Was lokalizacji.

Przyjęcia weselne
Wesele w wybranej lokalizacji/obiekcie
Wesele w wybranym plenerze
Wesele pod namiotem
Wesele w stodole
Slow wedding
Wesele z kolorem przewodnim
Wesele w wybranym stylu (boho, klasyczne, glamour, miejskie...)
Wesele w wybranym mieście w Polsce i zagranicą
Fluo party

Kompleksowe Planowanie

od 500 do 9999zł/ całość

Zawsze przygotowujemy propozycje współpracy szyte na miarę. Na pierwszym spotkaniu dokładnie poznajemy Wasze potrzeby, marzenia, wymagania i obawy. Uzgadniamy szczegółowo warunki umowne, m.in. zakres usług, warunki finansowe. W kolejnym kroku podpisujemy umowę. Integralną częścią umowy jest załącznik, określający budżet projektu. W trackcie realizacji przedsięwzięcia aktualizujemy go na podstawie wybranych przez Was ofert, dzięki czemu możecie na bieżąco kontrolować wydatki.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasze usługi pozwolą Wam zaoszczedzić czas, odnaleźć spokój i uniknąć błędów, które mogłyby Was dużo kosztować.​Poprzez dokładne zrozumienie Waszych potrzeb oraz właściwy dobór podwykonawców, zorganizujemy dla Was niezapomniane wydarzenia.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Zawsze przygotowujemy propozycje współpracy szyte na miarę.
Na pierwszym spotkaniu dokładnie poznajemy Wasze potrzeby, marzenia, wymagania i obawy.
Uzgadniamy szczegółowo warunki umowne, m.in. zakres usług, warunki finansowe.
W kolejnym kroku podpisujemy umowę.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Opracowując scenariusz wydarzenia zawsze bierzemy pod uwagę preferencje pary młodej, uczestników, ilość zaproszonych gości, przedział wiekowy, ilość czasu do wykorzystania oraz porę roku. Dzięki temu możemy perfekcyjnie dostosować wszystkie elementy, tak żeby przyjęcie weselne i ślub były spersonalizowane i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Etap inicjowania uroczystości rozpoczynamy od wytypowania miejsca eventu. W kolejnych krokach przedstawiamy oferty kluczowych podwykonawców. Usługi realizujemy według wspólnie ustalonego harmonogramu prac.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Kompleksowa organizacja ślubu i przyjęcia weselnego przez wedding plannera. Częściowa organizacja ślubu i przyjęcia weselnego. Indywidualne konsultacje z konsultantem ślubnym. Koordynacja dnia ślubu i przyjęcia weselnego. Oferta przygotowywana jest indywidualnie.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Para Młoda uniknie błędów, które mogłyby ją dużo kosztować!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Mamy to szczęście, że robimy to co kochamy i kochamy to, co robimy. Działamy, aby kreować nowe projekty i dzięki nim permanentnie się rozwijać. Emocje, które towarzyszą tworzeniu nowych przedsięwzięć, efekty naszej twórczej pracy oraz uznanie ludzi, którzy nam zaufali, jest uzależniające. Jak to robimy? Angażujemy się bez reszty. Wytyczamy nowe szlaki na niezdobytych dotąd górach. Działamy metodycznie, cały czas szukając nowych inspiracji. Nakręcają nas nietuzinkowe pomysły naszych Klientów. Dostarczamy gotowe rozwiązania, jednocześnie eliminując problemy. To wszystko sprawia, ze wydarzenia które tworzymy, są szyte na miarę. Nasze realizacje cechuje jakość i dokładność, u podstawy których leży doświadczenie. Ta kombinacja jest jak danie z trzygwiazdkowej restauracji, doprawione magicznym składnikiem- sercem!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Organizacją wydarzeń zajmujemy się od 2008 roku. Możemy pochwalić się m.in. dyplomem ukończenia studiów podyplomowych na kierunku zarządzanie projektami (SGH), a także certyfikatami, wydanymi przez agencje ślubne, szkolące pod szyldem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Wiele lat doświadczenia.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

kompfortowo- 18 m-cy, optymalnie 12 m-cy, pilnie ok 3-6 m-cy przed ślubem, wyzwanie:) to mniej niż 3 miesiące

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Mucha Nie Siada Event&Wedding; Planners
Imię i nazwisko: Agnieszka Paulina
Adres: Radom, 26-600, woj. mazowieckie
667-268...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3130
Zadzwoń
667-268...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Radom

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie