DJ - Paul & Sound id:18977

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
604-624...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
505-063...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Oleśnica, dolnośląskie
Data dodania: 05-02-2016
Liczba odwiedzin: 657

Oferta

Paweł Jarosik ( dj Paul ) Za początek swojej przygody z muzyką przyjmuję rok 1993 kiedy to po raz pierwszy stanąłem za profesjonalną konsoletą w jednej z oleśnickich dyskotek. Z uwagi na szybki rozkwit klubów i modę na imprezy klubowe nawiązałem współpracę z dyskotekami w okolicy Oleśnicy podnosząc swoje umiejętności dj-skie.

Będąc gościem wielu dyskotek w roku 1999 na dłużej zagościłem w klubie Riminii w Długołęce koło Wrocławia, gdzie jako rezydent grałem przez następne cztery lata. Kolejny czas to ciągła przygoda z nowymi klubami muzyką i imprezami. W roku 2006 podjąłem pracę w Klubie En Joy w Jelczu – Laskowicach, w którym to rezydowałem następne dwa lata.

Przez cały okres pracy w klubach nabierałem pewności siebie w pracy z mikrofonem i szybko stałem się rozpoznawalnym dj. Pomysł na imprezę ,dobór repertuaru, niepowtarzalne prowadzenie i co najważniejsze zadowolenie uczestników zabawy na licznych imprezach (wesela, poprawiny, studniówki, urodziny, imprezy firmowe ) uświadomił mi, że czas najwyższy wziąć sprawy w swoje ręce. I tak w roku 2008 powstała firma PAUL & SOUND .

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

DJ - Paul & Sound
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Oleśnica
Kod:56-400

Nowe ogłoszenia