Zobacz zdjęcia (5)
DJ - Paul & Sound, Oleśnica - zdjęcie 1
DJ - Paul & Sound, Oleśnica - zdjęcie 2 DJ - Paul & Sound, Oleśnica - zdjęcie 3 DJ - Paul & Sound, Oleśnica - zdjęcie 4 DJ - Paul & Sound, Oleśnica - zdjęcie 5
1 / 5

DJ - Paul & Sound id:18977

Oleśnica, dolnośląskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Paweł Jarosik ( dj Paul ) Za początek swojej przygody z muzyką przyjmuję rok 1993 kiedy to po raz pierwszy stanąłem za profesjonalną konsoletą w jednej z oleśnickich dyskotek. Z uwagi na szybki rozkwit klubów i modę na imprezy klubowe nawiązałem współpracę z dyskotekami w okolicy Oleśnicy podnosząc swoje umiejętności dj-skie.

Będąc gościem wielu dyskotek w roku 1999 na dłużej zagościłem w klubie Riminii w Długołęce koło Wrocławia, gdzie jako rezydent grałem przez następne cztery lata. Kolejny czas to ciągła przygoda z nowymi klubami muzyką i imprezami. W roku 2006 podjąłem pracę w Klubie En Joy w Jelczu – Laskowicach, w którym to rezydowałem następne dwa lata.

Przez cały okres pracy w klubach nabierałem pewności siebie w pracy z mikrofonem i szybko stałem się rozpoznawalnym dj. Pomysł na imprezę ,dobór repertuaru, niepowtarzalne prowadzenie i co najważniejsze zadowolenie uczestników zabawy na licznych imprezach (wesela, poprawiny, studniówki, urodziny, imprezy firmowe ) uświadomił mi, że czas najwyższy wziąć sprawy w swoje ręce. I tak w roku 2008 powstała firma PAUL & SOUND .

Opinie (1)

DJ - Paul & Sound id:18977
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
S
Sylwia Foks
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Oleśnica
Data dodania: 23-06-2022

DJ Czarek; najlepszy z najlepszych. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepiej poprowadzonej imprezy, a wyzwanie było nie małe, bo wesele 30-osobowe i w dodatku międzynarodowe (polsko-węgierskie). Energia Czarka łamała wszelkie bariery językowe. Wszyscy doskonale się bawili zarówno starsi jak i najmłodsi, parkiet nie był pusty ani razu :) Goście z zagranicy zachwyceni! Nigdy tego nie zapomnimy. Sam kontakt przed ślubem też bardzo dobry, minimum stresu i formalności, Czarek to przesympatyczny gość :D Warto zaufać profesjonaliście! Żałujemy tylko, że zapomnieliśmy pamiątkowego selfie, także pamiętajcie o tym na swojej zabawie :)

Kontakt

Adres: Oleśnica, , 56-400, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 2815

Popularne miasta w okolicy