Paweł Kaniuk Fotografia id:35388

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Lublin, lubelskie
Data dodania: 23-04-2018
Liczba odwiedzin: 43

Oferta

Praca jako pasja, pasja jako praca.

Jak śpiewał Ryszard Riedel „w życiu piękne są tylko chwile” i bezsprzecznie warto je uwieczniać. Jedną z najlepszych form zatrzymania wyjątkowych chwil na długie lata są zdjęcia. Jako profesjonalny fotograf ślubny pragnę, aby wykonane przeze mnie zdjęcia stanowiły dla Was niepowtarzalną pamiątkę, dzięki której wspomnienia wciąż będą żywe – nie tylko dla Was, ale także dla rodziny i przyjaciół. Dla Waszych dzieci z pewnością te fotografie będą jak niesamowita podróż wehikułem czasu, która pozwoli jeszcze lepiej poznać swoich rodziców.

Zdaję sobie sprawę z tego, że odpowiednio wykonana fotografia ślubna jest jedną z najważniejszych kwestii dla Pary Młodej. To nie tylko upamiętnienie jednego z najważniejszych i najpiękniejszych dni w Waszym życiu, ale również możliwość uchwycenia w kadrze unikalnej i niepowtarzalnej atmosfery miłości, szczęścia i radości.

Ważną częścią mojej pracy jest rozmowa, którą zawsze przeprowadzam z Narzeczonymi przed wykonaniem usługi. W jej trakcie poznaję Wasze oczekiwania, charaktery i zainteresowania. To dla mnie najważniejsza podpowiedź dotycząca przeprowadzenia sesji ślubnej w plenerze, ale również fotorelacji ze ślubu i wesela. Moim celem jest znalezienie fantastycznych planów zdjęciowych, które najlepiej wpiszą się w Wasz temperament i charakter.

Zachęcam do zapoznania się z moim ślubnym portfolio, które może stanowić inspirację dla Waszych pomysłów.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.