Zobacz zdjęcia (3)
Prezenter Muzyczny Adrian Pawełko, Wałbrzych - zdjęcie 1
Prezenter Muzyczny Adrian Pawełko, Wałbrzych - zdjęcie 2 Prezenter Muzyczny Adrian Pawełko, Wałbrzych - zdjęcie 3
1 / 3

Prezenter Muzyczny Adrian Pawełko id:33921

Wałbrzych, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Wesoły, z dużą dawką pozytywnej energii, lubiący dobrą zabawę, taki jestem ja ! I takie będzie Wasze wesele :) Od wielu lat wspólnie z przyjaciółmi z branży bawię gości podczas zabaw integracyjnych, balów, wesel. Od niedawna pod własnym imieniem i nazwiskiem. Mam świetne pomysły i nie zawaham się uch użyć ;-) bo przecież chodzi o to, aby Wasze wesele było energiczne, pozytywne, przepełnione dobrym humorem i niezapomniane ! ;-) Prowadzę również imprezy firmowe, okolicznościowe i rodzinne starając się tak, jak gdyby chodziło o moje własne. Kiedy już spotkamy się, aby omówić szczegóły, razem stworzymy cudowny klimat tej niezapomnianej imprezy. Pamiętaj, że zawsze warto napisać, zadzwonić lub zapytać — to nic nie kosztuje, a może być początkiem pięknej historii, która swój finał znajdzie na parkiecie :)

*UWAGA na wiadomości od Państwa odpowiadam w przeciągu kilku najbliższych godzin, jeśli jednak nie otrzymają Państwo odpowiedzi proszę o kontakt telefoniczny.

Opinie (3)

Prezenter Muzyczny Adrian Pawełko id:33921
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-02-2018
Wałbrzych
Data dodania: 08-03-2018

Zabawa bardzo udana, osobiście sceptycznie podchodzilem do wesela na którym jest DJ a nie zespół, ale po tym wieczorze zmieniłem zdanie. Bardzo fajne zabawy, przedstawienie gości, oczepiny :-) no i co najważniejsze dobrze dopasowana muzyka. Tańczyli i dobrze się bawili młodsi i starsi :-) pozdrawiam i polecam.

B
Basia
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2017
Świdnica
Data dodania: 02-03-2018

Super zabawa, super kawałki, bardzo dobry kontakt z gośćmi. Dobrze było bawić się na takim weselu, które dzięki ciekawemu prowadzeniu pozostanie na długo w pamięci. Polecam ;-) i pozdrawiam Adriana

J
Judyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-12-2017
Wałbrzych
Data dodania: 28-02-2018

Impreza bardzo fajnie poprowadzona, pełny profesjonalizm, Adrian ma milion pomysłów, które tylko czekają na realizację. Mega pozytywny - właściwa osoba we właściwym miejscu, widać że to co robi jest jego pasją. polecam w 100% jeśli chcecie mieć udane wesele, czy jakąkolwiek imprezę!

liczba odwiedzin: 2692

Popularne miasta w okolicy