Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 3

Prezenter Muzyczny Adrian Pawełko id:33921

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Prezenter Muzyczny Adrian Pawełko

Ostatnio widziany 19-06-2018
602-732...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (3)
Wałbrzych, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 15-02-2018
Liczba odwiedzin: 314

Oferta

Wesoły, z dużą dawką pozytywnej energii, lubiący dobrą zabawę, taki jestem ja ! I takie będzie Wasze wesele :) Od wielu lat wspólnie z przyjaciółmi z branży bawię gości podczas zabaw integracyjnych, balów, wesel. Od niedawna pod własnym imieniem i nazwiskiem. Mam świetne pomysły i nie zawaham się uch użyć ;-) bo przecież chodzi o to, aby Wasze wesele było energiczne, pozytywne, przepełnione dobrym humorem i niezapomniane ! ;-) Prowadzę również imprezy firmowe, okolicznościowe i rodzinne starając się tak, jak gdyby chodziło o moje własne. Kiedy już spotkamy się, aby omówić szczegóły, razem stworzymy cudowny klimat tej niezapomnianej imprezy. Pamiętaj, że zawsze warto napisać, zadzwonić lub zapytać — to nic nie kosztuje, a może być początkiem pięknej historii, która swój finał znajdzie na parkiecie :)

*UWAGA na wiadomości od Państwa odpowiadam w przeciągu kilku najbliższych godzin, jeśli jednak nie otrzymają Państwo odpowiedzi proszę o kontakt telefoniczny.

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw

Cennik

Wesele
1500 / wesele
Przyjęcie weselne

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Prezenter Muzyczny Adrian Pawełko id:33921
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Michał
Michał
(5)
Dodano: 08-03-2018
Data imprezy: 10-02-2018
Miejscowość: Wałbrzych
Zabawa bardzo udana, osobiście sceptycznie podchodzilem do wesela na którym jest DJ a nie zespół, ale po tym wieczorze zmieniłem zdanie. Bardzo fajne zabawy, przedstawienie gości, oczepiny :-) no i co najważniejsze dobrze dopasowana muzyka. Tańczyli i dobrze się bawili młodsi i starsi :-) pozdrawiam i polecam.
Basia
Basia
(5)
Dodano: 02-03-2018
Data imprezy: 14-10-2017
Miejscowość: Świdnica
Super zabawa, super kawałki, bardzo dobry kontakt z gośćmi. Dobrze było bawić się na takim weselu, które dzięki ciekawemu prowadzeniu pozostanie na długo w pamięci. Polecam ;-) i pozdrawiam Adriana
Judyta
Judyta
(5)
Dodano: 28-02-2018
Data imprezy: 09-12-2017
Miejscowość: Wałbrzych
Impreza bardzo fajnie poprowadzona, pełny profesjonalizm, Adrian ma milion pomysłów, które tylko czekają na realizację. Mega pozytywny - właściwa osoba we właściwym miejscu, widać że to co robi jest jego pasją. polecam w 100% jeśli chcecie mieć udane wesele, czy jakąkolwiek imprezę!

Dane kontaktowe

Prezenter Muzyczny Adrian Pawełko
Imię:Adrian
Nazwisko:Pawełko
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wałbrzych
Kod:58-316

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.