Zdjęcia | Oferta | Opinie 10

Profesjonalna Fotografia Ślubna id:12770

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (10)
Kraków, małopolskie
Data dodania: 14-07-2014
Liczba odwiedzin: 858

Oferta

Profesjonalna Fotografia Ślubna i Plenerowa na terenie Krakowa i małopolski z indywidualnym kobiecym podejściem do każdej Pary Młodej.

Zdjęcia wykonuję wysokiej klasy lustrzanką firmy Nikon i jasnymi obiektywami. Posiadam legitymację uprawniającą mnie do wykonywania zdjęć na terenie całego kraju podczas celebracji liturgicznej.

PAKIET STANDARDOWY 1300zł

Oferujemy:
- Przygotowania do ślubu Pani Młodej i Błogosławieństwo
- Ceremonia Ślubu w Kościele lub USC
- Wesele aż do oczepin 1.00 w nocy
- Sesja Plenerowa w dniu ślubu lub innym dniu
- Sesja grupowa
- Teledysk ślubny
- 1000 zdjęć wysokiej rozdzielczości na płycie DVD w eleganckim etui gotowych do wywołania
- zdjęcia poddane obróbce graficznej
- 10 wywołanych zdjęć w formacie 15x21cm


Cena i zakres usług zostały dostosowane do potrzeb Par szukających wysokiej jakości fotografii za minimalną kwotę. Mimo niskiej ceny ta usługa w dalszym ciągu jest wykonywana na najwyższym poziomie.

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Profesjonalna Fotografia Ślubna id:12770
Ilość głosów: 10
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Alicja i Damian
Alicja i Damian
(5)
Dodano: 02-08-2016
Data imprezy: 09-07-2016
Mega sympatyczna dziewczyna, zdjęcia zaskakujące na najwyższym poziomie. Mam okazję dość często obserwować pracę fotografów na weselu ze sceny. Ciągle w ruchu, ciągle pstryka, wymyśla, podgląda, pstryka z ukrycia co sprawia, że zdjęcia są na prawdę spontaniczne i nie sztucznie kreowane. Nie popada w rutynę!!! Jak widać fotografia to jej pasja. Gorąco polecam tak cudowną osobę jaką jest Dorota.
Dorota i Artur
Dorota i Artur
(5)
Dodano: 13-07-2016
Data imprezy: 05-09-2015
Współpraca z Panią Dorotką to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które fotografka uwieczniła na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy !!
Lena i Krzysztof
Lena i Krzysztof
(5)
Dodano: 09-07-2016
Data imprezy: 18-07-2015
Ten dzień był dla Nas wyjątkowy, a Pani Dorota sprawiła, że Nasze zdenerwowanie nadchodzącą uroczystością minęło. Dziękujemy za pięknę zdjęcia, niepowtarzalną atmosferę oraz profesjonalizm.
Marcelina i Marcin
Marcelina i Marcin
(5)
Dodano: 07-07-2016
Data imprezy: 30-01-2016
Pani Dorota to super człowiek i znakomity profesjonalny fotograf zdjęcia z naszego ślubu i wesela są cudowne a foto album przepiękny jesteśmy zachwyceni i bardzo polecamy tego fotografa a raczej fotografkę :-)
Asia i Łukasz
Asia i Łukasz
(5)
Dodano: 04-07-2016
Data imprezy: 07-05-2016
Bardzo dziękujemy Pani Dorotce za zdjęcia z naszego ślubu, Rewelacja ! Goście zachwyceni. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Albumu, jest wspaniały aż brak słów. Wszystko Super :) Polecamy tą Panią fotograf z czystym sumieniem wszystkim nowożeńcom.
Rafal i Monika
Rafal i Monika
(5)
Dodano: 02-07-2016
Data imprezy: 16-01-2016
Szczególnie polecam tego fotografa za jego niesamowite zaangażowanie podczas sesji ślubnej jak tez całej uroczystości. Dodatkowo puktualnosc oraz piękne i profesjonalne zdjęcia.
Kasia i Piotr
Kasia i Piotr
(5)
Dodano: 12-10-2014
Współpraca z Panią Dorotką to czysta przyjemność! Jest fantastyczną fotografką - wie gdzie i jak się ustawić, zdjęcia są obłędne a po sesji czuje się zmęczenie i zadowolenie z wykonanej pracy. Kontakt doskonały, osoba miła i konkretna - wiesz dokładnie czego chce od ciebie. Teledysk ślubny był naprawdę miłą niespodzianką - co chwile wracamy do niego i oglądamy z uśmiechem na twarzy i łezką w oku żony ;)
Gorące polecamy - moim zdaniem nie moglibyśmy znaleźć lepszej osoby na nasz najważniejszy dzień w życiu.
Oby Pani uszczęśliwiła jak najwięcej par - tak jak nas :)
Jeszcze raz za wszystko dziękujemy i korzystając z pośrednictwa portalu, przesyłamy gorące pozdrowienia dla Pani Dorotki i męża :)
Małgorzata & Wojciech
Małgorzata & Wojciech
(5)
Dodano: 02-08-2014
Witamy. Sesja ślubna jak i również plener wyszła bardzo zadowalająco. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem ze współpracy z Panią Dorotą. Zdjęcia rewelacyjne, profesjonalne i oryginalne. Polecamy w szczególności wszystkim, którzy chcą mieć doskonałą foto-pamiątkę ślubną. Dziękujemy :)
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.